Ретро транспорт

Автор SANECKA, 27.01.2010 20:29:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

SANECKA

Хто зараз здивується побачивши на дорогах Львова Mercedes або BMW? Проте погодьтесь якщо по вулиці  буде їхати та сама марка авто, але рік випуску її буде 1940 або 1950 зразу ж перехожі почнуть тицяти пальцями і фотографувати на мобільний телефон.
Все таки коли бачиш на дорозі такого ветерана зразу в душі наступає ностальгія і подив. Думаю всі хто присутній на цьому сайті не раз мріяли би повернутись в минуле. Та проте, це поки що тільки нездійсненна мрія. Багато  старих речей нагадують нам минуле, думаю не останнє місце в цьому списку займає ретро транспорт. Адже в цьому транспорті їздили наші батьки.
Можливо ця тема не дуже підходить для цього сайту, але якщо врахувати, що тут ми займаємося дослідженням бомбіків, а також різних об’єктів які будувалися ще за СССР і пізніше. То звідси можна дійти висновку що тим самим ми вивчаємо історію нашого міста і взагалі цілої України. Висновок такий, що ретро транспорт це також частина історії. Всі ми прекрасно розуміємо, що пройде ще пару років і цей транспорт можна буде побачити тільки в музеях або на архівних фотографіях. Зараз в нас є унікальна можливість побачити цих красенів на вулицях нашого міста. Проте з кожним роком вони зустрічаються все рідше.
Рік назад в мене виникла ідея ходити по Львову і вишукувати різні марки машин які свій експлуатаційний термін вже відслужили, але не дивлячись на це, деякі ще й досі залишаються в прекрасному стані.
Думаю багатьох ця тема зацікавить. Від себе пропоную викладати в цій темі фото ретро транспорту. По можливості вказувати що за марка авто була вами сфотографована і місце іі перебування. Тобто на якій вулиці це зроблено фото або в якому населеному пункті.
Для тих кого ця тема дуже цікавить рекомендую слідуюче - сьогодні 27 січня починає виходити журнал „авто легенди СССР”.До речі я собі вже придбав його і пропоную всім колекціонерам також це зробити.
Почну свою фотогалерею з всім знайомим горбатих запорожцівїх завжди можна побачити на проспекті Шевченка(фото №1,2,3,4,5,6)
Москвіч 407 гоцав в мене на районі біля Добробуту поки його остаточно не добили.На ньому возили банани і інші фрукти.(фото №7,8)
Ще одного зафоткав біля пузатої хати.(фото№9,10)
Далі йде TATRA дуже схожа на ГАЗ 24.Стояла на вулиці Каліча Гора.(фото№11,12)
На вулиці Сербській знайшов ГАЗ-М20В ПОБЄДА.(фото№13)
ГАЗ 24 напевно саме частіше зустрічається (фото№14,15)

zelja


inkognito

 а дуже навіть гарно, практично день по роботі пробігаю по Саксаганського - все то видів. Гарна тема і гадаю треба розвивати. SANECKA +
Resistance is futile

Roy

   Актуальна тема, зачот!
Дуже шкода Татри, що стояла на Калічій горі, прозвана Татро-Волгою. Мотор в неї в багажнику, V - подібний, шести або восьми циліндровий. Поки стояла на вулиці, добили її вщент, розтарабанили салон. Ще й корозія на крилах виднілася. А машинка таки унікальна, правда  невідомо чи б в такому стані піддалась реставрації.
  ЗИС,  частенько стояв на Драгоманова. Десь півтора року тому бачив його на ходу. Памятаю, колись на ньому їздив батько моєї однокласниці.
Meine Ehre heißt Treue

SANECKA

ГАЗ 22 знайшов на моїй роботі на Краківському базарі.Такий машині треба в музеї стояти а на той час з неї смалець польский вигружали.(фото№16,17)
ЗІС 110 можна сказати шедевр.Правда zelja мене трохи випередив.Стояла вона близько того бару де ми річницю святкували.(фото№18,19)
Луаз можна сказати теж раритет.Вулиця Балабана.(фото№20,21)
Біля Шевченка можна часто побачити і навіть поїздити на отакій машинці.Правда не помню модель машини.(фото№22,23)
Ще біля Добробуту в сфері розвозка фруктів по ринках Львова.(фото№24)
Ну і ще дві не відомих мені марки але тим не менш дуже красиві.(фото№25-30)

SANECKA


zelja

Фото 746 стояла машинка колись біля дому 46 біля аквапарку но тепер нема вже напевно продали.

SANECKA

Цитата: zelja від 27.01.2010 21:32:59
Фото 746 стояла машинка колись біля дому 46 біля аквапарку но тепер нема вже напевно продали.
Саме там я іі і сфоткав.Та навряд чи її продали так само як і ЗІС 110. Їх знімали у кіно.Незнаю як фільм мав називатися,але він мав бути про фашистів.Думаю кожен має згадати, як Оперний театр був обвішений німецькою свастикою.

SANECKA

Коли до мене приїжали знайомі з Вінниці я їх завів на ескурсію в музей пива.Там також є раритетик на якому колись пиво возили.
Ось два фото від мене(на першій мої подруги з Вінниці)

goom

Сьгодні купив журнал "Авто легенды", до журналу додається модель Москвича 407 в маштабі 1:43, для всіх хто мріяв про колекцію маленьких ретро машинок рекомендую, журнал виходить раз на дві неділі, вартує 15 гр. Прошу не вважати це рекламою, більше інформації можна знайти тут http://www.cars.deagostini.ru/

SANECKA

Журнал то класний але то тільки перший номер коштує 15 гривень а вже другий 35 гривень буде коштувати.Буде ще папка для тих журналів 28 гривень.Ну це ще нормальна ціна.
Одного не розумію:чому простий пластиковий стелаж буде вартувати аж 150 гривень :o.Але я все одно буду його збирати.

Alex-L

Цитата: Roy від 27.01.2010 20:46:11
  Актуальна тема, зачот!
Дуже шкода Татри, що стояла на Калічій горі, прозвана Татро-Волгою. Мотор в неї в багажнику, V - подібний, шести або восьми циліндровий. Поки стояла на вулиці, добили її вщент, розтарабанили салон. Ще й корозія на крилах виднілася. А машинка таки унікальна, правда  невідомо чи б в такому стані піддалась реставрації.
  ЗИС,  частенько стояв на Драгоманова. Десь півтора року тому бачив його на ходу. Памятаю, колись на ньому їздив батько моєї однокласниці.

В цїєї "Татри" від Татри тільки 8-ми циліндровий мотор з коробкою, та фрагменти приборної панелі. Решта -Волга ГАЗ-21. Ще документи від Татри. А ще талановитий механік господар в неї був (він це все і зварив до купи), але наскільки чув він помер років 5-6 тому :(

Alex-L

Цитата: SANECKA від 27.01.2010 21:51:32
Коли до мене приїжали знайомі з Вінниці я їх завів на ескурсію в музей пива.Там також є раритетик на якому колись пиво возили.
Ось два фото від мене(на першій мої подруги з Вінниці)

а це чючєло зроблено на рамі з двигуном від УАЗ-452 (батон) за допомогою фанери, молотка і какойто матєрі :)

Roy

ЦитуватиВ цїєї "Татри" від Татри тільки 8-ми циліндровий мотор з коробкою, та фрагменти приборної панелі. Решта -Волга ГАЗ-21. Ще документи від Татри. А ще талановитий механік господар в неї був (він це все і зварив до купи), але наскільки чув він помер років 5-6 тому
Так, багато хто вважає, що це заводська розробка, а також, що ця машина була розроблена спеціально для спецслужб. Все ж таки для цих цілей в союзі була спроектована
ГАЗ-23. А Татроволга, дуже цінне авто в інженерному плані.
Meine Ehre heißt Treue

yar-79

SANECKA, той фільм, про який ти згадуєш називається "Гітлер капут". Це звичайна комедія про розвідника на кшталт Штірліца.

Khimik

Цитата: SANECKA від 27.01.2010 21:07:36
Ну і ще дві не відомих мені марки але тим не менш дуже красиві.(фото№25-30)

Перша точно - Опель, і друга 99% також  8)

Stinger

доповню і я кількома раритетами, які бачів під час зйомок славнозвісного Гітлер капут :) все знято на площі Ринок

Stinger


SANECKA

Сьогодні зафоткав ІЖ 2715 в народі його ще називали чобіток або каблучок.Виробляли його на заводі з 1972-1997 роки.В 1980 роках в СССР він був єдиним легковим автомобілем в якому можна було легко перевезти малі вантажі.В сучасному житті їх легко замінили на таврії які дуже схожі по формі на своїх попередників.
Так як їх зараз не так часто зустрінеш на вулицях я вирішив, що їх також можна зарахувати до ретро легенд.

VeNick

Громадський транспорт
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

261 Гості, 0 Користувачів