Ретро транспорт

Автор SANECKA, 27.01.2010 20:29:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Anhorda



Фото зроблене на вул. Рахівській (район Сихівського шляхопроводу).

yarikflooder

Цитата: Alex-L від 27.01.2010 22:59:11
Цитата: Roy від 27.01.2010 20:46:11
   Актуальна тема, зачот!
Дуже шкода Татри, що стояла на Калічій горі, прозвана Татро-Волгою. Мотор в неї в багажнику, V - подібний, шести або восьми циліндровий. Поки стояла на вулиці, добили її вщент, розтарабанили салон. Ще й корозія на крилах виднілася. А машинка таки унікальна, правда  невідомо чи б в такому стані піддалась реставрації.
   ЗИС,  частенько стояв на Драгоманова. Десь півтора року тому бачив його на ходу. Памятаю, колись на ньому їздив батько моєї однокласниці.

В цїєї "Татри" від Татри тільки 8-ми циліндровий мотор з коробкою, та фрагменти приборної панелі. Решта -Волга ГАЗ-21. Ще документи від Татри. А ще талановитий механік господар в неї був (він це все і зварив до купи), але наскільки чув він помер років 5-6 тому :(

Може в тебе або ще у когось іншого є більше фоток і інформації про цю чудо Татро-волгу. дуже цікава машина, весь інет облазив, версій про її походження купа. від самопалу до експериментальної моделі. якщо дійсно це він її зробив, то майстер чудовий. дуже шкода якщо дійсно помер, я колись хотів його знайти. зараз ще й машина зникла :(

wunaro

Цитата: SANECKA від 01.12.2010 18:36:11
Ретро польського виробництва NYSA 522.Сфотографовано на Краківському,якість фото не дуже бо фоткав мобілою.
оба
машинка мого дядька
"Ніссан" як ми його називаєм в ідеально робочому стані
дуже кльова машина як для її років
та і краще "газелі" то 100%

SANECKA

ЦитуватиМоже в тебе або ще у когось іншого є більше фоток і інформації про цю чудо Татро-волгу. дуже цікава машина, весь інет облазив, версій про її походження купа. від самопалу до експериментальної моделі. якщо дійсно це він її зробив, то майстер чудовий. дуже шкода якщо дійсно помер, я колись хотів його знайти. зараз ще й машина зникла :(
Ось ще три фото, які в мене збереглися.




А ось тут є ще декілька фото і обговорення даної моделі.

wunaro

а на останній фотці  годинника з якого літака зняли???

Hel_2

Сьогодні проїжджаючи біля нижнього Шувару, а точніше хто знає там де продають баки та пам'ятники. Мав змогу зафотографувати Mеrsеdеs 200 D.
Машина як я бачив здаєтся в оренду.
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

maxis

Цитата: Hel_2 від 21.04.2012 14:33:03
Сьогодні проїжджаючи біля нижнього Шувару, а точніше хто знає там де продають баки та пам'ятники. Мав змогу зафотографувати Mеrsеdеs 200 D.
Машина як я бачив здаєтся в оренду.
Шкода, від Мерцедеса тілько шильдик лишився оригінальним...

SANECKA

Вкотре Краківський ринок порадував ретро транспортом. Та ще яким!!!! Жаль звичайно, що така машина розвозить майонез і мівіну, а не стоїть в музеї. Точно знаю що Mercedes, проте яка модель не мав змоги запитати,а вернувшись назад авто вже небуло.


Bottlehunter

http://alex-shutyuk.livejournal.com/85377.html - ось тут цей самий автомобіль. Але модель не вказана.

Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Оцей старенький Volkswagen (не можу, правда, визначити модель - Т1 чи Т2) можна побачити в одному з дворів на Науковій. Кажуть, що бусик належить одному з лідерів фан-руху львівських Карпат.

Най жиє Гуцулія!

Roy

Volkswagen T1. Гарно відновлений, бачив!
Meine Ehre heißt Treue

Fozi

Цитата: Bottlehunter від 16.03.2014 21:53:05
Оцей старенький Volkswagen (не можу, правда, визначити модель - Т1 чи Т2) можна побачити в одному з дворів на Науковій. Кажуть, що бусик належить одному з лідерів фан-руху львівських Карпат.

Так,впізнаю цей бусик,це дійсно Volkswagen лідера фан-руху.На ньому ще диски, які крутяться :) :)
Edge of a Revolution!!!

Alter

Найбільшу увагу привертає внутрішнє оздоблення салону - реставрація та тюнінг інтер'єру в білих тонах - це варто зацінити.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Fozi

Якщо не помиляюсь,салон зі шкіри з елементами дерева.
Edge of a Revolution!!!

bodyabighit

Volvo P1800 недалеко від АС-2


Інфа на вікі про авто

ГАЗ-51 поблизу Львова








Стаття на вікі про авто

Андрій74

Така красуня мені нині попалась на очі.Згодилась вона нам би в Заліссі. ;D
Най го качка копне...

Student

Така балалайка ЛУаЗу була на озброєні вдв та аеромобільних військ України колись, по типу там мав перевозитися ПТУР. Ще ця балалайка мала би вміти плавати.

bodyabighit

Біля Цитаделі

Ford LTD










ГАЗ-66








Unimog U 4000



Khimik


Electri4king

Цитата: Khimik від 18.03.2019 22:03:31
Машинкою вже хтось зацікавився:

http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=11631527&an=0&page=0&gonew=1#UNREAD

Та то сам Бігхіт і розпитувався, хіба не видно ж.
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

278 Гості, 0 Користувачів