Західний Буг

Автор RedShift, 28.01.2010 15:00:26

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

RedShift

Пропоную писати звіти з відвідин річок нашого регіону і не тільки, -  у різній місцевості.
Різноманітні краєвиди відкриваються на шляху водного потоку. Ми, здебільшого, бачим уже ріки повні води, цікаво, якою є річка у своєму зародку, в гирлі. Історичні фото також будуть цікавими.

Ось Вам мій фотозвіт про виток р. Західний Буг - річки мого дитинства (м. Червоноград).

КООРДИНАТИ (WGS84)
N 49° 52.287'
E 25° 5.766'

""Тут бере свій початок Західний Буг, і, подолавши тисячі кілометрів на північний-захід, Віслою вливає свої води в Балтійське море"
Darts matters!

Golem

Гуд. Ідею Підтримую. Цікаво було б якби хтось виїхав на точку злиття Полтви і Західного Бугу, що знаходиться у Бузьку. Якшо на форумі є хтось з Бузька - відгукніться. :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

:-)

Десь є фото із греблі Добротвірського водосховища, але там "многа люду". Можливо знайду щось менш людиномістке, то викладу. :)

До Буська їхати з годину часу маршруткою з АС-2, гривень 10 вона вартує напевне зараз, а від автостанції до місця зливу перейтися хвилин 10-15.

От кілька без людей, дивно якби вони там були.  :)


Там три таких шлюзи. Санітарний злив (постійний) становить 5 м²/с. Оце він і є на фото, бо лише один вдкритий. Скільки аварійно зливати можуть (у разі повені, щоб дамбу не зірвало) вже не пам'ятаю. Раніше планувалося встановити невелику гідротурбіну, але наразі немає. Також донедавна гребля була перкрита для цивільних, на об'єкті досі воєнізована охорона - кажися СКС, але скоріше ТОЗ якийсь - не роздивився тоді. Тобто також можна з'їздити повтикати в ту воду - вона ого як заворожує. ::)

Знято тут.

Хз правда як із водозабором циркулюючої води (він поза територією ТЕС), але якщо гарно попроситися думаю присутні працівники могли б і пустити "пасатрєть-пафатаграфіравать".


P.S. Маю в dgw мапу Добротвора, якщо комусь тре то кажіть, викладу.
Декольтем своїм мене манила.

Golem

Дякую за допис. А мапу викладай обовязково в Картографію!
Дігери всіх країн єднайтеся!

RedShift

Фотографії з плотини, що в Скоморохах.
У свій час деякі шлюзи плотини закривали і утворювалось доволі велике озеро.
На двох фотографіях можна угледіти дно "озера".
Також доволі цікавим я міст через річку, який знаходиться рівнесенько на межі Волинської та Львівської областей.
Шкода, що я тоді його не сфотографував. (((
Darts matters!

Golem

Яка функція цієї греблі? Водозабір, може якась міні електростанція?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Ну що ж, викладаю фото "найголовінішого" міся в Західному Бузі - а саме злиття з нашою рідною Полтвою. На Карті Знаходиться тут. Їдучи зі Львова зїжджаємо з КИївської траси і попадаємо в Буськ. Одна довга дорога, проїжджаємо міст через Полтву і зразу на ним паркуємся. Зліва Автостанція, зправа базар. За Автостанцією симпатичний парк по якому протікає Буг. В кінці парку є славнозвісне злиття. Найкраще до нього пройти не заходячи в парк дорогою лівіше від автостанції. Там побачимо ментуру, бетонний міст через Буг. Перед мостом наліво і за якихось 50м довгий півострів і ось воно - злиття! Полтва на вигляд така ж мутна як і Буг, але значно повноводніша. Гарних панорамних фото зробити не вийде, хіба з човна :)

Але відвідати це місце вартує, як і сам Буськ. Часу багато не займе, зате маса позитивних емоцій.
Дігери всіх країн єднайтеся!

ravro

В мене село розташоване біля Західного Бугу ще перед злиттям з Полтвою!!!! Як буду на селі зроблю трохи цікавих фотрографій, певно в тих краях мало хто бував.

Estel_Shmidt

Ось  вигляд на Західний Буг в лютому 2010 року в смт. Добротвір

Estel_Shmidt

Звісно після того як він проходить через Добротвірську ТЕС його екологічність сильно падає

explorer

Цитата: Estel_Shmidt від 13.01.2012 01:48:52
Ось  вигляд на Західний Буг в лютому 2010 року в смт. Добротвір
А от тиждень тому :) + понтонний плавучий міст.

Estel_Shmidt

Цитата: explorer від 13.01.2012 11:39:54
Цитата: Estel_Shmidt від 13.01.2012 01:48:52
Ось  вигляд на Західний Буг в лютому 2010 року в смт. Добротвір
А от тиждень тому :) + понтонний плавучий міст.
а шо то тепер тільки одна труба горить??)

McLaut

Ні. Горить 2 маленькі труби. Третя величезна труба була побудована вже давно, але не робить. З переходом ЗахідЕнерго до рук Ахметова, найближчим часом планується запустити цю трубу.

Bottlehunter

Ось понтонний міст два тижні тому. Зі мною та моїм колєґою Ровериком.



Кілька фото з дамби Добротвірського водосховища.











Доброзичлива та кудлата отара овець.



І, звичайно, ТЕЦ. Куди ж без неї.

Най жиє Гуцулія!

Андрій К

Місце витоку р.Західний Буг кагбе в с.Колтів Золочівського р-ну, чи це тільки мені так здається?

RottenDeath

Мій колєга з Червонограда постійно організовує байдарочні сплави Західним Бугом. Про них дуже часто пишуть на zaxid.net
...fidelis ad mortem...

283 Гості, 0 Користувачів