Польська та Австрійська цегла

Автор Гоцул, 03.05.2007 11:06:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Гоцул

Звернув увагу, що на старій австрійській цеглі є різні клейма. Нарахував вже близько десяти. Може хтось підскаже що вони означають і скільки різновидів взагалі може бути.

North

так то по ідеї клема заводів, які ту цеглу виробляли.

Андрей

   В Городку, хто був той знає є з вигляду ніби нічим не примітний, але дуже давній монастир. В свій час працював там на відбудові і помітив на багатьох цеглинах був відбиток руки того хто її зробив. Напевно то також був в той час такй фірмовий знак.
  Доречі підземелля того монастиря та і взагалі Городка , ще зовсім не дослідженні.

Golem

Є якісь конкретні пропозиції? Мож кудась провести чи хоча б показати де входи в ті підземелля?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Андрей

  Конкретно знаю де є один вхід, але колись він використовувався лікарнею як склад ліків, що там зараз не знаю, але вхід в нього закритий металевими дверима.  Недавно пробив інформацію  в кого можуть бути плани підземель, треба буде взяти його в "разработку".Ще знаю що на березі річки біля школи були, але напевно берег осунувся і їх завалило.

Golem

Ясно. Як матимеш плани - викладай сюда!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Знайшов в себе на городі :) Виявляється у Львові не тільки Австірйці цеглу робили, а й маланці :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

А у мене хата із цегли "REISS" побудована, цікаво - то австрієць чи може
який маланець :) Хтось має інфу щодо цього цього пана?
Resistance is futile

Golem

Рейс багато де є, дуже часто її бачив.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

У мене її більше 100 на балконі стоїть  -  можу кому пару штучок спрезентувати. Друзі в Канаді були дуже раді присланій цеглинці з рідного міста  :)
Resistance is futile

mxa

inkognito - вистав на Ebay, заробиш непогані грошенята на пустому місці :)

yar-79

Я теж цеглу колекціоную, ось мої зразки:






yar-79

Маланець гарний, мені б до колекції такого...

Golem

Приходь, покажу в якого саме сусіда на городі лежить ;) ну і Reiss мусиш випросити в Інкогніто, для повноти колекції.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

Reiss без проблем спрезентую - маю троха її в запасі  :)
Resistance is futile

yar-79

ОЦЕ мені так так і велике дякую!!! Коли наступним разом буду у Львові, маякну!

inkognito

  можу без проблем тобі вислати на Київ із понеділка = працюю у компанії-перевізнику, так шо коштувати ніц не буде. Хіба тобі буде потрібно за'їхати та забрати у Києві на Богатирську, 11  :)
Resistance is futile

yar-79

Щиро вдячний! У Львові буду на наступному тижні, можу підскочити і забрати!

yar-79

Хлопаки, в понеділок буду у Львові! Як з вами зв"язатись на рахунок цегли?

Golem

Через форум. Пиши в Приватні Повідомлення
Дігери всіх країн єднайтеся!

221 Гості, 0 Користувачів