Польська та Австрійська цегла

Автор Гоцул, 03.05.2007 11:06:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

лучанин


лучанин


лучанин


лучанин

Можна мінятися, шамотної в нас вистачає. Але мені більше подобається будівельна з ініціалами. Відчувається якась сила в цих простих буквах... людина лишила свій слід у вічності...

Валера

У Долині шамотки дуже мало тай та ніяка я би її і не передавав. А будівельної досить правда є така шо поштучно а деяких є і по 300шт у нас усі клейма латиною шотілося би кирилиці трохи хоча яку зможеш ту і передаш я попитаю росклад автобуса а там уже обговоримо наші дії я передам першим так штук 10 так шоб шофер не нервував.

Oleh

Думаю, що це мало бути тавро REISS, але робітник під час виготовлення поміняв літери місцями. Цегла знайдена у Львові.
SSIRE


RAAB знайдена у Львові.


Цеглини знайдені в передмістях Сколе Львівської обл. в селі Гребенів.
PALISZ 2


R.W.Z.


Валера

Перекручена REISS кумедна вона цініша їх дуже мало.В Долині є декілька будинків муровані великою цеглою я в порівняня сфоткав із звичайною,і є будівлі із плоскої 20х20.

лучанин


лучанин

чорна зліва ramsay з а в правому кутку.

Oleh


Валера

Знайшов ще цеглин -Н- похожий на попередній тільки розвернутий вздовж.цегла більша тавро більше але лекша від попередньої. -S- є маленький і є витянутий. Я замітив шо в Долині єсиків багато різноманітних ні походження ні натяку на виробника.

лучанин

...більшість цегли доводиться діставати з землі, деяка навіть мохом поросла. Звичайно можна просто помити, але при сприятливих умовах і мох проросте, і бактерії активізуються. Цікаво, хто якими антисептиками обробляє цеглу? Чи може краще піддати її температурній обробці?

Валера

Твоя цегла мабуть пориста пітдай температурній обропці і зберігай в сухому місці. У нас такої цегли мало переважно така шо ніяка зараза її небере.

Валера

Дві новинки KASWINER колись поширена фамілія в Станіславі теперішній Ів Франвівськ. другу цеглину кручу уверх униз читаеться по різному VA або НА або W. нічо не розумію.

Roy

Цитата: Валера від 07.06.2013 21:10:07
другу цеглину кручу уверх униз читаеться по різному VA або НА або W. нічо не розумію.
Думаю, що швидше "НА"
Meine Ehre heißt Treue

лучанин

Цікаво, це фантазія художника, бажання власника, чи існували і якісь правила при створенні знаку, яким клеймували?

Валера

Привіз із Калуша свіжу цеглу шт30 походження невдалось знайти. І 2 половинки напис  неповний вашко шукати шось про виробника. 

Oleh

По першій цеглі: перші букви власник заводу, а iSP означає спулка, спілка, товариство, кооператив...

Oleh

Цегли знайдені у Львові в районі розвилки вулиць Шевченка і Городоцької.
Також знову знайшлась бракована цегла REISS, бо немає букви і.
RESS


LAUDA


MONCIS


Ця цегла знайдена на дорозі між Львовом і Яворовом. Напевно, шамотка часів УРСР.
НКМП УРСР ЧЕРКАСИ 2

Валера

Привіз із Куликова Lesienice  Лисиничі — село Пустомитівського району Львівської області. І  LUCZANIN передав мені Лучанин.

219 Гості, 0 Користувачів