Польська та Австрійська цегла

Автор Гоцул, 03.05.2007 11:06:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 3 Гості дивляться цю тему.

Валера

Oleg може це Сихів тільки попутані букви.

лучанин

Знаходься цегла велика й маленька :)

Batyn

Шановні форумчани! Цікавить цегла з клеймами "KOZIELNIKI", "SICHOW", "CEGIELNIA SICHOWSKA"
Можу обміняти, або придбати. Пишіть на E-mail: batyn@mail.ru

Валера

Вище перераховані цеглини у мене поштучно. може Oleg має і відгукнеться. Якшо маєш цікаві цеглини виклади будемо раді.

Batyn

Знайшов фрагмент "O&K". Можливо у когось є така ціла. Прошу зголоситись.
Дані з relicfinder.info свідчать що це:
Oberhard&Knosef w Kulparkowie Обергард і Кносеф в Кульпаркові 1896р.
Oberacht i Knosef, Kulparkow Оберахт і Кносеф, Кульпарків 1913-1914рр.

Oleh

В липні був на Тернопільщині і в селі Озерна Зборівського району в місцевого газди пана Ігора розжився на кілька цеглинок M.MARGULIES i ZAGROBELA.

6-ZAGROBELA


6-M.MARGULIES

Валера

Поділена цегла знайдена в м Болехів Ів.Франківської обл на місцевому сільзаводі була вимурувана піч а B.N. знайдена в Долині.

Валера

Знайшов пару цеглин під підлогою раньої радянської будівлі М К неповне М.К і D X мабуть шамотка.

Dido

Додам ще трохи російської цегли, надибаної в Очакові. Господар вмурував цеглини в огорожу...

Валера

Три цеглини із Львова привіз мені вуйко знаючи мою слабість. POLTURAK... ALDA... LAUDA...

Валера

Знайшов в Стрию на обїзній пару цеглин С348 Holobutow решта без клейма.

Oleh

Цеглу мені передав пан Петро з міста Миколаїв Львівської області.

DME


Oleh

BANK HIROT
Подарував пан Олег з с. Малечковичі, обіцяв дізнатись де була найдена у Львові. Перший раз зустрів в назві слово банк.


Інші дві цегли М.П.С.П. У.С.С.Р. з-д №6 КЛЕСОВО і G.S найдені в місті Яворів Львівської області.
 
G.S.


УССР завод № 6


Посилання на весь мій альбом з цеглою:
Тиць

Oleh

Цегла STILLEROWKA найдена у Львові на вул. Б.Хмельницького в районі "рогатки" навпроти пожежної частини просто на тротуарі.

STILLEROWKA

Oleh

Фотографії моєї колекції цегли можна переглянути за цим посиланням: https://plus.google.com/u/0/photos/115969957580315239896/albums/5886410290922702129


Валерій Киянин

Шановні форумчани!
Дозвольте відрекомендуватись - http://community.oldbricks.info/viewtopic.php?f=3&t=36
Дуже вам вдячні за Ваш форум та інформацію, яку ви надаєте. Прошу вашої допомги в наданні інформації про цеглу Nowy ?wiat, яку знайдено у Станіславі.

Ioan85

Натрапив на купи старої цегли неподалік Вульок. Схоже її подальша доля бути вимощеною в якості дороги. Тому, кому не вистачає чогось до колекції, можливо туди навідатись.
Координати
http://wikimapia.org/#lang=en&lat=49.789388&lon=24.133519&z=19&m=b





Bottlehunter

Я вчора біля 2 години дня проїжджав по вул. Єфремова ровером. Приблизно отут (в точному місці не впевнений) робітники саме інтенсивно розбирали старий будинок, стояла курява. Я звернув увагу на купу старої цегли, де якраз були різні клейма. Можливо, цегла на Вульках якраз звідти.
Най жиє Гуцулія!

Roy

Цитата: Валерій Киянин від 02.11.2013 18:30:44
Прошу вашої допомги в наданні інформації про цеглу Nowy ?wiat, яку знайдено у Станіславі.

Можливо, цегла є з однієї з колишніх цегелень, що були на ще тоді незабудованому житловому районі "новий світ", що у Львові.

Також дякую Ioan85 за місце з цеглинами. Якраз верталися з копу, заглянули туди.
Якщо постаратися, можна знайти до десяти різних клеймованих зразків!
Meine Ehre heißt Treue

Oleh

Маю нові надходження цегли з м. Городок Львівської області від п. Назара: GUNIOW, BRATKOWSCE, PNIAKI і по два варіанти цегол MT i KERAM.

GUNIOW


BRATKOWSCE



PNIAKI


MT




KERAM


293 Гості, 1 Користувач