Польська та Австрійська цегла

Автор Гоцул, 03.05.2007 11:06:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 3 Гості дивляться цю тему.

antver145

Вітаю всіх! Чи хтось може авторитетно пояснити, що означають цифрові позначення після назви цегельні? Номер партії? Рік виготовлення? Номер копальні? Чи ще щось? Дякую

Валера

Цегла привезена з м.Жовква Львівської обл.

Oleh

Цегла найдена в районі вул. Шевченка в м. Львів.
J.K.


SNOPKOW18


Oleh

Цеглу SICHOW люб'язно надав Назар, її особливість в тому, що вона має непаралельні (великі) сторони. Думаю, це зроблено свідомо, бо така цегла використовувалась як ключ в склепіннях або для будови цілого склепіння.



Oleh

Розміри ціє цегли: 280 х 140/100 х 70

Oleh

Інформація про колекціонування цегли з книжки автора І. І. Гармаш "У годину дозвілля" - завантажити з диска Google.

Тушкан

хлопаки не підкажете де зараз хтось десь бачив де можна поповнити колекцію? а то щось останнім часом зацікавила ця тема) і почав збір цегли після ремонту в себе дома) тепер шукаю де б можна ще щось найти цікавого.. буду вдячний за інформацію! 8)

Тушкан


Ростик

Цитата: Ростик від 17.12.2013 10:07:45
Всім привіт!хто цікавиться австрійською і польською цеглою,можу запропонувати дещо для обміну,на даний момент маю десь 15 різновидностей.Чекаю повідомлення-пропозиції  на емейл:info@nissanwest.com.ua  Івано-Франківськ.

Ростик

Знайшов ще такий варіант на обмін,можливо когось зацікавить!!!

Oleh

Поповнив колекцію завдяки Ростиславу з м. Івано-Франківська.

S.R.


BK


MKIS


D J.T.2


Z.G.


Nowy Swiat


СЗК2


К8


KIK10


H.4


Назва цегли, напевно, CLINNA. Останню чи то букву, чи цифру не можу роздивитись. Знайшов у Львові біля цирку.

CLINNA


Валера

Привезли мені три цеглини зі Львова.

Ростик

Нові екзепляри в моїй колекції...

Ростик

Нові екзепляри на обмін...

Oleh

Цеглини, які роздобув Назар з Городка. Цегла Jachs10 — з Долини.

JBWCT


Jachs10


M


19 НКПБМ БРОДИ


PHILIRI CHREIN


Придбав гравірувальну машину. Досить зручно прочищати букви в цеглинах. Попробував відновити цеглу Jachs10, в якій напис був практично знищений.


Машиніст

НКПБМ - це Народний Комісаріат Промисловості Будівельних Матеріалів.
Jedem das seine

Oleh

Руїни будівлі на вул. Коперніка, 1 (пасаж Миколяша). Хтось під час розбирання повикладав цегли на виступі. В стіні видно цеглу з буквою "В". Такої, на жаль, я не маю.







Ростик

Олег! Поставлю за тобою резерв на цеглинку з буквою"B"маю таку на обмін,рідкісна.

sergiyko

Я теж цікавлюсь цеглою. Але я на сайті новачок і незнаю як закинути фоткі.

Ростик

Друже! Тисни відповідь,а там є додаткові опції,вставляй файли(фото),уважно за об"ємом...бо не влізе...вдачі!

242 Гості, 0 Користувачів