Польська та Австрійська цегла

Автор Гоцул, 03.05.2007 11:06:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

antver145

То все ж таки: що, як правило, означають цифри на цеглі поруч із тавром фірми? Хтось може сказати? Чи ніхто не знає?..

Ростик

на ранніх советах,клеймо цифр після букви--зміна яка виробляла,на австрійських ,в більшості випадків був один власник з своїм клеймом а цеголень було кілька в регіоні,по польських на-разі не відповім точно.

sergiyko

Олег та що сьогодні ми говорили.

antver145

Це підробка чи просто фальшивка?

sergiyko

Ні це не підробка. Привезена з Києва. Та 1660 якось, нереально.

sergiyko

Олег ті що надіслав Смирнов.

sergiyko

 Олег там написано PHILIP. I CHREIN дивився в Смирнова.

тарас 7


Валера

Знайдено с.Оболоня Ів.Франківської обл.

Oleh

Цеглини, які прибули зі славного міста Здолбунів. В основному шамотка з дуже цікавими розмірами:
PARIS, 205x115x45


FEUER, 200x100x50


KISORYCZE, 190x95x50


RAMSAY, 200x100x50


M.C.Б, 190х95х50


ХРОЛИНЬI ПОЛУЕКТОВЬ, 225х110х55


TOND, 180x85x45


i.C.ЯСЬКО, 270х130х75


Г.Б., 270х135х70


КГЕСКV, 165x85x40


F.C.#T.F. , 230x115x50


P.F.#М.Г., 230х115х60


PF#CK, 230x115x60


EXTRA FF, 240x120x65


Цеглина з написом по діагоналі — не можу прочитати, 200х100х50


Плитка кахельна з написом на звороті  БЕРГЕНГЕNМЬ ХАРЬКОВЬ, 170х170х18


Усі цеглини однією фотографією


Валера


Oleh

1. Цеглини зі Львова від Тараса.







2. Цегла B з м. Івано-Франківська від Ростислава, а FiG — з м. Городок. Обидві від Назара. Реставровані.





3. Ці цегли з м. Чернівці (був у відрядженні, був час походити в районі цегельного заводу №3). Дві знайшов, а дві подарував мені місцевий житель пан Михайло. Цегла MALBANIA звичних розмірів. В попередніх постах були фотографії маленької.









4. А це знайшов у Львові в районі вул. Коперніка.




Валера

Знайшов в Долині пару цеглин A L і P17.

лучанин

Добрий день шановне панство. Давненько я не заходив

лучанин

Цегла з місць, де були панські маєтки.

лучанин


Oleh

Цегла G.K.iS wie від тараса7 прибула з хутора Яблунів села Іванівка Перемишлянського р-н Львівської обл.
WULKA (в іншому обрамленні) теж від нього.



Oleh

Хто має інформацію, фото про цегельню на Збойсках у Львові, це район лікарні на Топольній, виріс і живу в цьому районі.

Валера

Передали мені KAOMOHORB і DEREZYCKA-7 з м.Стрий.  KAOMOHORB відклав для Олега і Тараса.

Oleh

Цеглинки BOBRKA з села Бібрка Перемишлянського р-н Львівської обл. і MARYA — скоріш за все завод Марії і Юзефа Ширмера (Schirmer Jozef i Marya). Завод був розташований у Львові (колишня вул. Торосевича 11, а теперішня Коциловського). Роздобув Тарас7 і люб'язно надав мені, тому я виставляю на форумі (сам він того не робить).




295 Гості, 0 Користувачів