Польська та Австрійська цегла

Автор Гоцул, 03.05.2007 11:06:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

rёva

Цитата: Gulya від 04.04.2013 19:37:40
порадьте якщо знаєте чиє то виробництво!

Скоріш за все SR - це якийсь коломийський виробник. В коломиї багато виробляли цегли, то наврядчи в селі за 20 км від коломиї користувалися чимось іншим. Але, це тільки припущення...
В мене з SR була викладена пічь, то це скоріш за все шамот

PS: може хтось знає аналогічний ресурс з старої черепиці?

Ростик

Доброго дня форумчани! Цікаве поповнення отримав з Золотоноші.

Валера

Ще дві знахідки Ramlerowka – виготовлена у м.Коломия  Гершко Рамлером  завод працював від 1897 до 1910 р. А про шамотку нічго невідомо.

haracternik

Це цегла з старого польського будинку по вул. Погулянка 4 (зараз там стоїть 14и поверховий новобуд). Тут присутня і австрійська і польська. Ще не перебрав її, в мене її приблизно 2-3 кубометри  8) ще на фото німецька плитка Вілерой і Бош, Мерціг (західна Німеччина) Напевно маркування вказує на 30й рік...важко сказати.
Кую Металл

Ростик

Отримав цікаву  цеглинку з Харкова.На мою  думку досить цікаве тавро..

Oleh

Цегли найдені у Львові в районі Краківського ринку.








Ростик

Доброго дня форумчани...Проїздом через м.Сколе надибав такі екземпляри.хоча вже подібні були на форумі...

Bottlehunter

Ось таку цеглину надибав в київській підземній річці. Після фотографування була залишена в природньому середовищі існування. Текст клейма - "Яровыx".

Най жиє Гуцулія!

Ростик

Ось таку цеглину подарили друзі...цікава шамотка.

Валера

Знайшов H W. в с.Шевченкове Долинського р-н

Oleh

Цегла BiO і друга МАRYA LWOW CIELNIA 1898 знайдена у Львові. Стала 200-ю в колекції.





Ростик

Доброго дня ! Нове поповнення з Дніпродзержинська...

yroslavmadrid

Привіт Всім! Даю посилання на мою колекцію старої польсько-австрійської цегли https://plus.google.com/photos/104304566853305800190/albums/5943586226573686769

Oleh

 Теж привіт Всім! Є пропозиція для тих хото колекціонує цеглу : поробити альбоми і подати зсилки, буде легше обмінюватись і бачити чого , ще немає. А взагалі  хто би міг зробити загальний каталог, думаю люди надалиби свої фото. Я перший хто підтримаю таку ідею. Ще раз надаю зсилки:Колекція Тарас 7 по ссилці https://drive.google.com/folderview?id=0B0EWIZHH2ng0bjJtUGpXR3Naakk&usp=sharing     і моя (Oleh) колекція https://plus.google.com/u/0/photos/115969957580315239896/albums/5886410290922702129

Ростик

Привіт Всім! Підбірка цікавої шамотки, віднайшов на Рівенщині.

Ростик

Продовженння історії ,що цікавого роздобув на днях...

Ростик

Ще трішки поінтригую...шановне панство!!! Царська Россія..правда,не встиг ще привести в порядок ,але хочу показати цікаві тавра..

Ростик

Ну і на кінець цеглина графа Романа Потоцького.з його тавром...

Ростик

Ще трішки добавлю..Цікавий німець на мою думку..

Oleh

Цегла ВКЗ (Винниківський кирпичный завод) і ТНТ знайдені в м. Винники, що в передмісті Львова.





99 Гості, 0 Користувачів