Польська та Австрійська цегла

Автор Гоцул, 03.05.2007 11:06:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

лучанин


лучанин


лучанин


лучанин


лучанин


лучанин


лучанин


лучанин


Валера

Цікаві клейма мало які бачив шестикутна це теж цегла бо в мене є квадратна 20х20 може якось поміняемось.

лучанин

це плитка, мабуть з підлоги, тоненька

Валера

Доброго дня Лучанин ти з цеглою шось робиш чи тільки збираєш. я трошки будую біля хати взявся за клумбу і планую зробити стенд або стелаж для поштучної цегли. Я скачав стару карту свого району за 1912р і так шукаю залишки знесених будинків я так уже багато цегли знайшов я тобі скину сайт пошукай свою мапу http://www.oldmaps.org.ua/   успіхів.

Валера

Нашукав ше трохи цегли багато половинок виробника або походження незміг знайти. На Волині в шамотки красивіші клейма.

лучанин


лучанин

привіз два десятка таких, жаль багато підкопчених...

лучанин

Я поки лише збираю. Але з розрахунком і для колекції, і для декору (в майбутньому) у разі будівництва. Тому якщо є нагода беру по кілька.

Валера

Те шо підкопчені то небіда ця цеглина ОСК несхожа на попередню ОСК у мене теж є цеглини клеймо одне а колір.вага.структура різні. я так думаю що виробник випускав для різної мети наприклад мощеня фундаменту. перекритя. стіни т-д. 

лучанин

розмір цієї оск такий самий, але колір інший. треба ще зважити  :) я взагалі думав що будівельна, якась вона міцніша

Валера

Нашукав ще трохи цегли  S  похожий на попередній тільки хвостики інакші а шамотка така собі типова для цього регіону. Лучанин може якось обміняємось. Я для Olega відкладаю на купку чекаю нагоди може на зелені свята буду їхати на Раву Руську і закину у Львів. А от на Луцьк трохи кепсько я тут питав з Моршина іде прямий автобус на Луцьк мені з Долини до Моршина блище .як варіант міг би бути.

лучанин


лучанин


91 Гості, 0 Користувачів