Фотопроект "Старі Мури Нові Фото"". І тут не без участі Explorer'а

Автор Romashka, 29.01.2010 11:51:01

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Romashka

Пропоную трошечки мистецтва.
На сьогоднішній день дуже важко когось здивувати фотографіями, бо майже кожен другий має крутий фотоапарат та кожен третій з них переконаний в тому, що саме фотоапарат робить чудо і шикарні фото  ;D якби все так було просто в нашому житті   :P... Якось один дуже відомий фотохудожник сказав "... і найдешевшою апаратурою можна робити неповторні речі..." (і він правий) але то таке, зараз не про фотоапарати...
Хочу вас познайомити з маленьким фотопроектом "Старі Мури Нові Фото" - це фотопроект для людей, які живуть і відчувають моменти життя, передають їх через фотографію, зупиняють час і найбільша нагорода для них - здивовані, щасливі очі глядача. Проект заснований майже рік назад на основі кавярні "Старі мури", проведено 30 виставок.
А тепер, саме той момент, коли стає ясним до чого ж тут Explorer.   ;D ;)

Прошу вітати 31 відкриття  ;D

Romashka

Ця маленька фотовиставка - для вас несподіванка, а те що моя учасниця одна з нас стало для мене приємний сюрпризом (Львів - тісне місто  ;D ;D).
Особисто я схиляю голову перед такими фотографіями, коли бракує слів і залишаються самі емоції...
А тепер робимо приємну несподіванку для учасниці - пишемо відгуки  :P ;).  

і такі, щоб мені пелюсточки не повідривали  ;D ;D

Yuriy

Гарні фото, а можна ще і трішки більшого розміру
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

Golem

Оооо, Хулі-Ганка як завжди жжот! Що ж, вітаю! І фоткати в неї теж зачотно виходить, в мене навіть кілька роздрукованих її світлин є :) Щиро радий за неї! :)

Додаю кілька підлих фоток самого фотографа :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Romashka

на рахунок більше фото - це вже до автора  ;D ;)
додатки до буклету розміром 21х21  не дозволяють ставити фото більшого розміру. В кого буде бажання побачити фото великого розміру - вул. Сербська 5, кавярня Старі мури - але так тільки чай і кава та солодке.

Yuriy

Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

yar-79

Фотки суперові, дівчина має хист, тільки шкода що буклетикі не відредаговані...

Romashka

фотовиставка відкрита з 30 січня до 7 лютого включно, з 10 до 10.  :P :D

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Lubko

Цитата: Yuriy від 29.01.2010 12:26:55
Гарні фото, а можна ще і трішки більшого розміру
дещо є тутво, також мало би бути тут, але очевидно виставкові фотки партизанить ))

от незрозумів назви теми, а зокрема "..І тут не без участі Explorer'а"

а взагалі, вся Бескидська Хулі-братія збирається там сьогодні на 19.00 ;)

пес. тут оповідка власне про той похід і знимкування Білого Слона.
Gott mit uns..

RoMeL

Капец, то виявляється Марта Дропа і Хуліганка то одна людина  ;D ;D ;D я То знаю одну і чув про іншу...  :)
Який всетаки світ/Львів тісний, ггг ми разом з нею на Параску ходили, а я не в курсі був, що то Хуліганка була  ;D
Фотки класні... хочеться більшого розміру...Або побачити то все на власні очі...  :P
Fruere vita, dum vivis

Golem

Цитата: Lubko від 29.01.2010 14:06:40
от незрозумів назви теми, а зокрема "..І тут не без участі Explorer'а"

Тому що автор теми, яка і організовує ці всі виставки, має тісні стосунки до Експлорера і вона дивується, що  Марта теж  :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Hulihanka

о, нічого собі!!!!))) :shock:
одна велика експлорерно-бескидська родина
дякую за рецензії, піар і дешифрацію)

Stinger

Вітаю Марта! Супер! Так тримати! Я от час від часу переглядаю твої альбоми в пікасі і дивуюсь - ОТ ВМІЮТЬ ЖЕ ЛЮДИ ФОТОГРАФУВАТИ! ;)) Неодмінно завітаю на виставку)

Hulihanka

Дякую, справді, дуже приємно і несподівано
і кльово- дізнаватися, шо стільки людей тебе розуміють, підтримують і є не чужі тобі, навіть якшо нас не пов"язують 100 років дружби:)
мило посиділи, дякую тим, хто знайшов час і прийшов,
хто залишив свій відгук чи тільки збирається це зробити-
є при вході така малееееенька книжечка і там можна написати все-все
і це буде важливо- для мене

498 Гості, 0 Користувачів