Похід в Зону Відчуження

Автор RoMeL, 29.01.2010 13:38:20

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

RoMeL

Думаю варто вже переходити до конкретики... Попередня тема тут
Почнемо з складаннням списку людей... хоча б будемо знати скільки нас є...
Отже, люди які мають непереборне бажання піти у Зону Відчуження  цієї весни, які почувають себе готовими як морально так і фізично до цього походу записуємось...

Всі мають знати і рзуміти, що цей похід буде:

1) Нелегальним, тобто ми будемо переховуватись від патрулів, адмін порушення- суд, море нервів, коли нас зловлять.
2) Автономним, ніхто нам не допоможе, крім нас самих. Знайти провідника або людину,яка була у Зоні і схоче нас провести бужде важко;
3) Небезпечним. Радіація, дикі звірі, відсутність швидкої медичної допомоги в разі якоїсь травми, безлюдність місцевості.

Примаю участь:
1.RoMeL
2.Pasja
3.inkognito
4.deadmeat
5.yar-79
6.Fetole  


Лише тренінг:

1.YserL
2.Fenriz
3.Romchick 


Лінки з описами походів:
http://mad-recluse.livejournal.com/
Fruere vita, dum vivis

Pasja

Можете на мене розраховувати))
+1

YserL

Я тільки на трейнінгу буду. В зону з ймовірністю 10% йду.

inkognito

 хтів першим + inkognito сьогодні поставити. Як би не мої сімейні обставини (жажждущіх інфи прошу писати в приват, багато хто із дописувачів вже знає) - може скластись у мене і тренінг, і похід - а може ніц не скластись  із вищенаведеного. Або єдна із позицій. Це фактор, котрий від мене не залежить - але я орієнтую себе і на тренінг, і на Зону. Дай Бог усе буде!
Resistance is futile

Fenriz

я + за треніг ) в зону НЕ їду

deadmeat

Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

yar-79

 Я теж приєднуюсь до компанії!

Fetole

+1!
Ну а як же без мене?!) Особливо хотілося б пройти тренування, і якщо невдало - то неодне)
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

RoMeL

я хочу сказати. що ми не женемося за кількістю людей ... здається мені , що  в кінці залишиться 4-5 людей, які дійсно поїдуть...  :) Решта будуть сидіти вдома і дивитись Дискавері  ;D Поки зима, шукаєм в неті інфу по нелегальним вилазкам, бажано з детальним описом і картою.
Fruere vita, dum vivis

ostik

я б хотів пройти тренінг :)

Roy

Не ускладнюйте собі цим і так нелегкий похід. От дядько Deadmeat пройшов дану ділянку пішки, і все гут. Краще перед походом покращити свою фізпідготовку, побігати крос, тощо. Витривалість організму підняти, повірте, це важливо в таких умовах.
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

 Подальші обговорення тут, керуючись описаним тутка. І це не означає, що тут дописувати надалі неможна! Ба навіть треба, але йно - конкретику і цікаві речі в тему.
Resistance is futile

deadmeat

Час минає а конкретно з датою ми так і не визначилися!
Не знаю як хто, а в мене робота і потрібно знати хочаб місяць чи 2 наперед щоб взяти відпустку.
Моя пропозиція полягає в тому щоб поїхати в зону 23-25 квітня, думаю що погода буде якраз підходящою (не буде дуже жарко і дуже холодно) плюс так ми попадаєм на річницю трагедії і якщо шось то буде відмазка. Як на мене це ідельний варіант, а шо думають інші???
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

Макс

Pj maximus

RoMeL

Було б добре якби кабмін зробив 5,6,7 травня вихідними днями... був би цілий тиждень...
В мене в планах 24 квітня - 1 травня заняття з альпінізму в Криму... після того можна і в зону... але поки що слабо собі це уявляю... Потрібно зібратись десь поза межами форуму і щось вирішувати...
Fruere vita, dum vivis

deadmeat

16.04.10 вирушаєм, хто хоче, хто дійсно зможе поїхати прошу писати у приват
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

mirror_84


Soltik_ZL

давно збираюсь в зону, народ можна скласти вам компанію ?
Один у полі полюбому воїн...

Alter

Можеш взагалі скласти компанію) Але якщо на то пішло то хоча б на очі комусь в реалі покажись. Ну і кагбе тіпа звітика якогось би побачити було б цікаво. А ще краще придумай в планах якусь таку штуку, в результаті втілення якої ти не залишишся один, тобто же би народ підзбирати, ну і взагалі ;)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

255 Гості, 0 Користувачів