Вилазки на лижі, борди, санки і тому подібне

Автор Fenriz, 02.02.2010 18:42:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Fenriz

пропоную тутво дописувати про Ваші плани на найближчий час щодо катання на лижвах, чи інших штуках!

Fenriz

отже в суботу 06,02,2010 планую на день в буковелько. вартість трансферу 100 грн. буде або автолайба, або бус. виїзд о 3,00 від добробуту  повернення (виїзд з буки в 17.00, біля 5 підйомника) їде по городоцькій - привокзальна - кульпарківська - сихів (біля шувару верхнього десь о 03,20-03,30)- зелена.. і в гори чрез бубруйськ і так далі...
номер тел. для замовлення білєта, бажано зранку звонити:

ПП 'ТУРИСТИЧНА ФІРМА 'КАЛИНА', 79007, м.Львів, вул.Курбаса, буд.9, кв.1, kalyna.tur@gmail.com, 297 55 44; 297 54 45,

Golem

Такі повідомлення мають бути, і бути саме у Планах! :)

Я може також поїду, але на неділю, шоб не спокушатися виборчою дільницею.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Romchick

Планую цього тижня 2 рази поїхати в Славське. Перший раз в четвер, другий в суботу-неділю. Всі хто хоче/може дайте знати.

Golem

Я може поїду в суботу. Але ше точно не знаю. На Буковель, звісно :) Так шо кому цікаво - пишіть...
Дігери всіх країн єднайтеся!

Romchick

Їду завтра 22.02.2010 в Славське на Тростян. Поки що не маю компанії, хто хоче і може зі мною дайте знати, бажанопо телефону.

Fenriz

не рекомендую тростян. на крайняк в славську може бути  нормальним для катання погар...

Romchick

Випало багато снігу. Хочу їхати на цих вихідних в гори. Всі-всі-всі хто хоче поїхати або буде їхати дайте мені знати.

Fenriz

йа на буковелько в неділю на день...

Golem

І я там був всб неділю. В основному на 22 катаусі. А ти?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Fenriz

выдкатався люксично!! на всых по трошки!! людышок выдлякав сныг, який в деякы моменти був стыною) немали захисту для очей, то ы потыкали хто куди! лыд на вершинах постыйно притрушувало свыжачком, ы класно тримало. рекомендую ъхати ще хоча б раз хто ше вагаэться, бо выд цих вихыдних починаэться тру весна((( ы всьо попливе... з новин чув, що зыйшло в горах 3 лавини, такшо снгу зараз там фвйно э !

Fenriz

Тут Укрзалізниця відстежує попит на поїзди до Ворохти.  http://www.uz.gov.ua/?m=speach.questsoc&lng=uk Чим більше сюди зайде і проголосує тим більше шансів що такі поїзди будуть.


новина звідси:
http://uz.gov.ua/index.php?m=services.transcargo.calcvalue&f=Doc.View&p=news_5587.0.news&lng=uk


прохання кому не лєнь зайти на першу сцилку і прогаласувати)

Drako

Може хтось має інфу щодо того коли канатну дорогу на Тростяні запустять?

Fenriz

вже запустили. залишилось снігу дочекатись

Drako

Так снігу, ну і щоб морозець прихопив... :)

tgrey

між іншим, якщо тра абоненти на Буkовель чуть дещевшіше від їхньої теперішньої ціни  - пишіть, маю пару зайвих...

Fenriz

ціни в студію. цікавить 1 день "всі дні" (без "високого сезону") та будні дні, теж 1 дневки

tgrey

Цитата: Fenriz від 28.10.2010 14:07:09
ціни в студію. цікавить 1 день "всі дні" (без "високого сезону") та будні дні, теж 1 дневки
відписав в приват

Drako

Якщо можна то і мені надішли таку інформацію...

tgrey

Цитата: Drako від 28.10.2010 16:26:30
Якщо можна то і мені надішли таку інформацію...
відписав
ще в жовтні ;)

165 Гості, 0 Користувачів