Вилазки на лижі, борди, санки і тому подібне

Автор Fenriz, 02.02.2010 18:42:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

tgrey

панове-панянки лижники і сноубордисти ...
залишилось 2 дні (остання дата - 16-00 год вівторок 30/11/10) коли Бyковель припинить свої акції - зголошуйтесь хто хоче абоненти по добрій ціні

о! і ще одне - можу помогти з автобусом туди-назад тіко 90 грн!

tgrey

був на Буці- добре там
народу мало, машин мало, черг немає на підйомниках

окремі гірки ще в льоді (12 верх наприклад) але возитись нормально

Romchick

Хочу вибратись в Славське. Хто знає як там ситуація з снігом і підйомниками? Найбільше цікавить Тростян.

Lesyk

о, я б теж хотів на тростян.але вебкамери показують шо там не так вже і багато снігу.хоча і не трава :)

Romchick

Збираюсь в цю суботу їхати в Славське. Подивитись на все своїми очима, по пожливості покататись. Якщо все гуд, то ще раз на вихідні. Бажаючі скласти кумпанію зголошуйтесь.

Romchick

Завтра, 20.02 їду в Славське на Тростян. Маю надію, що за ніч випаде трохи снігу і можна буде якось покататися. Їду електричкою Львів-Мукачево. Відправлення 7.01 з головного вокзалу.

Fenriz

завтра 20,02,2011, у неділю, їду в буковель "калиною"

deadmeat

Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

Fenriz

як там? сніг свііжий є? льоду багато ?

tgrey

Цитата: Fenriz від 19.02.2011 23:25:04
як там? сніг свііжий є? льоду багато ?
сніг в неділю фіговий - "пісок".
особливо відчувалось внизу 15 траси - коли народ зі швидкості "влітає" в останні 50 метрів і лижі просто зариваються в сніг і падають, падають, падають

Fenriz

Цитата: tgrey від 21.02.2011 14:48:45
Цитата: Fenriz від 19.02.2011 23:25:04
як там? сніг свііжий є? льоду багато ?
сніг в неділю фіговий - "пісок".
особливо відчувалось внизу 15 траси - коли народ зі швидкості "влітає" в останні 50 метрів і лижі просто зариваються в сніг і падають, падають, падають
еем... а я теж був в неділю. і в мене враження - просто бомбові) на 15-ці нажаль лише 1 раз з*їхав, і то, по крайній правій (15с) в основному катав по всіх інших.

tgrey

Цитата: Fenriz від 24.02.2011 01:36:11
еем... а я теж був в неділю. і в мене враження - просто бомбові) на 15-ці нажаль лише 1 раз з*їхав, і то, по крайній правій (15с) в основному катав по всіх інших.
може я вже занадто балуваний  ::) ну ми там 2 дні сиділи то в суботу відірвались донесхочу тому і неділя вигляділа гіршішою

267 Гості, 0 Користувачів