Покинутий будинок на вул.Б.Хмельницького 34

Автор SANECKA, 03.02.2010 20:23:23

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

SANECKA

Як добре деколи згадати дитинство, зразу згадуються місця куди хотілось залізти просто з цікавості.
Пропоную до вашої уваги закинутий будинок на вулиці Б.Хмельницького №34.Коли був малим лазив там по першому поверсі(вище не піднімався бо чув голоси робітників, які мали там робити ремонт).Також помню в тому будинку був спуск вниз напевно до підвалів. На подвір'ї будинку якщо память не зраджує теж були якісь підвали. Точно все не можу пригадати бо було це 10 років назад.
З того часу практично нічого не змінилося. Капітальний ремонт по невідомим мені причинам так і не зробили. Робітників там немає, охорони теж. Є один великий мінус-пройти в цей будинок так як мені тоді вдавалося зараз неможливо. На місці колишнього проходу дехто собі побудував гараж і обгородив то діло парканом. За парканом практично завжди бігає пітбуль і спокусити його віскасом не вдасться.
Добре все обдивившись дійшов висновку, що попасти в цей будинок можна трьома способами:
1)Позаду того будинку на вулиці Замковій 11 є якась контора. На території майже завжди є якийсь пес. Чомусь завжди різні собацюри попадаються там. Сама зліша там овчарка а деколи бувають і дворняжки різні.Варіант пробратись через територію цієї контори не поміченим зразу відпадає. Пропоную домовитись з охороною тої контори. Тому, що якраз пройшовши через цю територію можна легко спуститись вниз до самого подвір'я  закинутого будинку. Правда вся територія цієї контори обгороджена маленьким парканом. Але я думаю, якщо отримаємо дозвіл від тих охоронців то діру в паркані десь знайдемо для спуску вниз.
2)Зрізати замок на головному вході.
3)Напевно найтупіший але також варіант. Дістати десь драбину і залізти в будинок через другий поверх(вікна там всі відкриті). Залізти через перший поверх напевно не вдасться, бо на всіх вікнах решітки,  які не відкриваються а вбиті в самі вікна. Можна звичайно попробувати виламати ті решітки але мені здається в цій ситуації краще вже зламати замок на головній брамі-тобто простіше.
Цікавий цей будинок тим, що він старий і неподалік нього з двох боків є церкви. До речі одна з них найстаріша у Львові. Тай тим більше в кожному будинку є підвали і цей напевно не виключення в підвалах в свою чергу є багато що досліджувати. Думай цей об'єкт треба обов'язково дослідити.
Фото:
1)Колишній прохід через який тепер не пройдеш бо там зараз збудували паркан.
2)Територія контори через, яку можна спуститися до подвір'я будинку.
3)Вхід в контору де треба домовитись з охороною про вхід і звичайно зла псіна.
4-5)Сам закинутий будинок.
6)Запасний вхід через який пройти напевно не вдасться так як забитий він намертво.
7)Вікно другого поверху.
8-9)Всередині будинку.
10)Головний вхід.
11)Колодка, яку треба зняти.

Roy

Думаю, якщо ж туди пробиратися, то тільки з Замкової. Легше, цікавіше та незапальніше. Ще й дізнаємося що то за контора + до того, ще є цікава недосліджена територія, позаду церкви Онуфрія.
Meine Ehre heißt Treue

yar-79

Будинок не схожий на дуже аж старий. Цікаво що там було, не схожий він на простий житловий будинок, може, якась фабрика?

Bigdan

Можливо він має якесь відношення до алмазного заводу, завод  сам в дупі, от мож вони закинули той будинок.

:-)

По компоновці схоже на гуртожиток 40-50-х. Укріпляли перекриття, тому можливо навіть 30-х.
Дюралевий замок на головних дверях акуратно знімається ломом. Але напевне з іншої сторони дверей є засув, ібо досить щільно вже вони закриті.
А от з картами напряг ;D Сподіваюся четвертий скрін вказує його під 34А.


Зважаючи на висоту подобається ідея з драбиною, нічьо не руйнується, все тихо. Тобто "проникновение без взлома". 8)
Декольтем своїм мене манила.

SANECKA

Вирішив поміряти довжину від землі до другого поверху.Значить вийшло 3 метри 50 см. Якщо не вийде домовитись в тій конторі будем знати яку драбину брати.

inkognito

Цитата: SANECKA від 08.02.2010 18:43:17
Вирішив поміряти довжину від землі до другого поверху.Значить вийшло 3 метри 50 см. Якщо не вийде домовитись в тій конторі будем знати яку драбину брати.

дурнувата ідея, але може таки:  мій ріст 178 см, 96 кг (знаю, зловживав пивом) - але когось до 90 кг (і повище ростом) спробую підсадити вище руками. А там наверх та канат закріпити - та гайда вгору.

 P.S. Тра просити Romchick'a = IMXO ідеальний кандидат на таку авантюру  :)
Resistance is futile

ostik

я так подумав же навіть я міг би залізти, дивлячись на те шо важу 60 кіля :)

SANECKA

Для чого вам мотузка??? Можна легко взяти драбину висотою 2,5 метри.А коли залізем туда драбину можна підняти з собою на другий поверх.Тим більше лізти по мотузці займе більше часу і запалу буде більше.А з драбиною я думаю кожному по 10-15 секунд хватить щоб видертись.
І взагалі то самий перспективний варіант домовитись з охороною тієї контори.

inkognito

Цитата: SANECKA від 08.02.2010 22:39:47
Для чого вам мотузка??? Можна легко взяти драбину висотою 2,5 метри.А коли залізем туда драбину можна підняти з собою на другий поверх.Тим більше лізти по мотузці займе більше часу і запалу буде більше.А з драбиною я думаю кожному по 10-15 секунд хватить щоб видертись.
І взагалі то самий перспективний варіант домовитись з охороною тієї контори.

    Згоден, домовитись завжди перспективніше. Але вже як не вийде домовитись, то канат таки меньше місця займає, є де його взяти та не треба із собою щось негабаритне тянути - що у разі запалу актуально як ніколи (круто звалювати з об'єкту через сади-городи-паркани із драбиною в 2,5 м., навіть на якийсь олімпійський спорт схоже  :) ).
Resistance is futile

ostik

тоді якшо всеж таки прийдеться заходити за допомогою мотузки, з мене карабін ;D

:-)

Цитата: ostik від 08.02.2010 22:58:22
тоді якшо всеж таки прийдеться заходити за допомогою мотузки, з мене карабін ;D
ОТ перечитав і прийшла ідея про в'язану драбину. Є два варіанти - із жорсткими щаблями і з щаблями із тої ж линви. Зверху прив'язуються 2 крюка, якими чіпляється драбина як "кішками".

Останню зв'язати можна за вечір, було б достатньо линви, бажано 8-ки.
Та й зручніше вона за ту що із жорсткими щаблями, як і складеному вигляді, так і коли лізеш легше.
Декольтем своїм мене манила.

Roy

Непогано придумано, щодо в'язаної драбини, з крюками на кінцях. Ідейка згодиться.
Meine Ehre heißt Treue

SANECKA

Сьогодні в свого знайомого на Краківському випросив драбину в подарунок.Вона залізна і трохи іржава за то, якщо міряти від землі і до останьої сходинки виходить 2 метри 40 см. Думаю така драбина нам підійде в разі запалу її можна просто кинути так, як вона мені не потрібна.
Значить так план такий:
1)Визначаємся з часом коли туда підем.
2)Пробуєм домовитись з охороною тієї контори.
3)В разі провалу пункту №2 залазим через вікно на другий поверх(потрібно тільки оприділитись як будем залазити, по драбині чи по мотузці.Мені більше варіант з драбиною підходить).
Якщо все вийде драбину можу подарувати на потреби дігерства.Можна її пофарбувати і вона буде як нова,один мінус вона трохи важка,зато витримає будь-яку вагу і може знадобиться в інших вилазках.Зберігати її можна в бомбіку на Добробуті.Після вдалої вилазки в той будинок можна якраз завітати в цей бомбік і пивка попити.
Фото драбини.

ostik

зі всім згідний.але мені цікаво як ми з такою драбиною будемо йти. в газетку замотаємо чи як?? ;D ;D ;D

VeNick

Цитата: ostik від 09.02.2010 20:47:04
зі всім згідний.але мені цікаво як ми з такою драбиною будемо йти. в газетку замотаємо чи як?? ;D ;D ;D
мохна помалювати в білий колір, на фоні снігу вона не буде в очі кидатись)))
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

SANECKA

Ну буде йти банда з драбиною і що тут такого? В очі певно буде більше кидатись як ми на другий поверх будем залазити, і то в любому випадку чи на драбині,чи на мотузці. Але все таки на драбині мені здається ми менше часу затратим на підьом чим на мотузці.

VeNick

2 SANECKA
ну ти сам подумай як буде виглядати ввечері група людей з драбиною, та перший патруль поцікавиться куди ви прямуєте
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Romchick

Цитата: inkognito від 08.02.2010 20:53:22
 P.S. Тра просити Romchick'a = IMXO ідеальний кандидат на таку авантюру  :)

Авантюра досить небезпечна, враховуючи дерев'яне перериття в будинку, але Romchick з радістю полізе!!!!

SANECKA

Ну тоді однозначно треба добитися дозволу на вхід в тій конторі.А драбина не помішає бо з другої сторони будинку картина може бути таж сама.Колись я там проходив через двері але за десять років могло все змінитись.

131 Гості, 0 Користувачів