Лощина, неділя 7 лютого 2010

Автор Roy, 04.02.2010 13:48:37

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Плануємо вилазку десь на 13:00. Вже підписалися Stinger, Yserl, Venick, SANECKA та я.
Маємо на меті поміряти довжину ліфтової шахти і зробити ще більше гарних світлин об'єкту.
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Гуд! Хороша затія. Знатимемо накінець точну глибину залягання Лощини. Гарно вам полазити! Я в той час буду. ні, не голосувати. Їду на лижі.
Дігери всіх країн єднайтеся!

ostik


RedShift

Я - пас! Їду "на рідні села" голосувати! Спробую щось новеньке пошукати, полажу в замку Потоцьких в Черві.  ;)
Darts matters!

Pasja


SANECKA

Дякую за запрошення Roy ;). Якраз принесу тобі мобільну батарею.Було б добре якщо б ще zelja прийшов.

zelja


Roy

Цитата: SANECKA від 04.02.2010 17:06:13
Дякую за запрошення Roy ;). Якраз принесу тобі мобільну батарею.Було б добре якщо б ще zelja прийшов.
О, супер! Я і Zelja принесемо ще тобі пива. Так що ще й весело нам буде. ;D
Meine Ehre heißt Treue

Belka

Постараюсь теж прийти :)
а де зустрічаємось? біля воріт що ближче до пожежного, чи біля тих що ближче до моста?

Roy

Так, біля воріт, що ближче до пожежного. Здибанка о 13:00.
Meine Ehre heißt Treue

VeNick

ok якщо до того часу забуру свій паспорт то обов`язково буду. Ви б ще написали що з спорядження потрібно, ми ж збирались помірюти глибину ліфтової шахти
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Stinger

А що там мати? мотузку, пару гайок, метрова лінійка - все я беру, плюс ляхтарки, хвотіки, штативи, пиво - по бажанню. ми до дечі ще не досл ідили машинний відсік з моторами, мож хто візьме компактний домкрат? там двері 4 см товщіною, є щілина...

Roy

А то ідея...з дверима і домкратом. Ще й ломик згодиться
Meine Ehre heißt Treue

zelja

Домкратом їх не візьмеш ...
там дуже жостко приварено хіба що можна ножоавкою спиляти ...

ПИси: Може хтось ножовку має я би міг домкрат взяти :)

Romchick

Цитата: stinger від 05.02.2010 10:26:44
ми до дечі ще не досл ідили машинний відсік з моторами, мож хто візьме компактний домкрат? там двері 4 см товщіною, є щілина...

А куда ви дінете купу снігу? + знизу ті двері треба трохи розкопати. Думаю машинний відсік мусить почекати до весни.

Stinger

Для снігу є саперка, для льоду є ломік, двері там привідчинені трішки, ножовка той метал не візьме, як не старайся, тіко грубо та з матом відчиняти. Ну а як ніц не вийдё з того, то хоча б просто глянути, все ж вони поруч там з ліфтом...

zelja

Стоп а куди ти хочеш домкрат засунути ? шось щілини не бачу

Stinger

Цікаво... останнього разу в осени, коли я там був, там була щілина десь 5 см, я ще хтів фотік туди вставити... хз, можна тоді до весни почекати, а в неділю так просто глянути...

Roy

Хм...і мені цікаво, за той час може й дверей вже там не бути...в нас це все швиденько робиться ;D
В кожному разі, пилка по металу в мене є, треба - візьму
Meine Ehre heißt Treue

zelja

2 Рой Візьми
я домкрат візьму

228 Гості, 0 Користувачів