Вибір 2010

Автор Golem, 07.02.2010 23:38:33

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Сиджу у Львові бо напала срачка - якраз є нагода проголосувати. Але проголосувати за тигрЯника - рука не піднімається. Проти всіх чи не прийти - теж за нього виходить. А за кастрЮЛЮ - принципово не хочу. Шо ж робити? Є вихід. І він на фотці внизу.

Чи вважати слово "..Й" голосом в підтримку кандидада - навряд чи. ЮзерЛ скаже точно. Але шоб не було конфлікмів я вписав ше кусок букви У в галочку, а це - точно зайві позначки і мій бюлетень буде недійсним.

ПС: В себе дома виявив двох прописаних осіб. Власне я, Євгенійович, і ше одного чувака, що був Євгеновичом. Думав проголосувати ..єм двічі - але вирішив не вдаватися до фальсифікацій. :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

RedShift

Чувак, рубай цей свій пост - псувати бюлетні заборонено законом!  ::)
Darts matters!

Golem

Спускатися в Полтву, до речі, також ;)
Дігери всіх країн єднайтеся!

RedShift

Ну за Полтву, то хіба по сраці надають - а "державне майно" - це серйозно!  :)
Darts matters!

zelja

 ;D ;D ;D АХхаха ото ти видав зачот +1
Я під столом  ;D

Dark Wind

Весело. Можна було написати, "В сортах гівна не розбераюсь")

Roy

Посміявся, файно+1.
Meine Ehre heißt Treue

yar-79

Віиаю вас з зеком-президентом, друзі :'(

Roy

Дожилися..."Говорили балакали - сіли та заплакали". :-\
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

Ну шо друзі, знов на майдан?

RedShift

Тільки, що взнав, що будь-яка відмітка навпроти кандидата і відсутність її навпроти іншого кандидата підтверджує волевияв громадянина!   - - -  :(
Darts matters!

Yuriy

Мої нам співчуття
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

YserL

"Вітаю", ти ПРОГОЛОСУВАВ за Тигряника. БУдь яка нестандартна позначка навпроти прізвища кандидата може на розсуд комісії кваліфіукуватися як волевиявлення громадянини, у разі якщо немає інших позначок навпроти інших кандидатів чи "не підтримую жодгного кандидата". Псувати свій бюлетень, якщо він не становить небезпеки для інших бюлетенів у виборчій урні можна, так само як і виносити його за межі дільниці. На рахунок цього у законі нічого не прописано.

Golem

Ну нічо, думаю Шевченківська комісія при здоровому глузді і розуміє, шо це позначка проти нього, а не за :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Lubko

формально - проголосував за яника.
реально - нічого не змінив.
хіба нас насмішив :)
Gott mit uns..

Stinger

Шо тигряник, шо тигрюля, один фіг жити краще не будемо панове, тут хіба що Зеник всіх врятує, і то, не відомо, бо Україна і так в сраці... Кріпіться браття, може прорвемось...

Zaval

Golem, прикольно,  довго сміявся.
ЗІ Янек не такий небезпечний як Юля.

Dexter

Від мене великй жирний +=)
І за Яника і за Полтву=)

YserL

Андрійко, по твоїй дільниці дані:

1. Взяли участь1494
2. Недійсних бюлетенів13
Тимошенко1136
Янукович241
3. Не підтр. жодного104

Golem

О, дякую. Результат прогнозований :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

349 Гості, 0 Користувачів