Львівська залізниця

Автор explorer, 08.05.2007 12:59:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 4 Гості дивляться цю тему.

Roy

Завжди хотів потрапити в такого роду тунель, глянути зсередини. Цікаво, як  наприклад в тунелі з колією де присутня електрифікація...Кріплення, якесь освітлення і т.д.
П.С. Коли надто близько підйшов до  периметру, охоронець почав нервого з кимось по рації спілкуватись, та й я ще до того не зовсім тверезий був щоб на контакт йти :)
Тунель знаходиться в Ямне (Яремча), інший його вихід там де є цей дот при дорозі.
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Ше троха про той ДОТ є тут
Дігери всіх країн єднайтеся!

Stinger

бачив сьодні на Підзамче Сихувський експрес ;D

VeNick

ще кілька фоток з тої вилазки від мене
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

VeNick

і ще кілька фото(всі фото завантажені в хронологічному порядку)
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Roy

Класні фото, особливо там де Іnkognito з Марічкою в кабіні, прямо як машиніст з помічником ;D
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Колись, гуляючи по депо-захід надибав порізаного тепловоза 2М62. Цікаве видовище, колись в минулому був такий моцний агрегат, а зараз справляє жалюгідне явище. Мабуть в цьому місці систематично утилізують деякий рухомий склад.
Meine Ehre heißt Treue

yar-79

Льотчик зі стюардесою ;D Класна вилазка, молодці!

VeNick

2 Roy
думаю той тепловоз після серйозної аварії, тому що вже кілька років тепловозів не ріжуть. В мене в депо останній тепловоз пішов в металолом весною 2005 року
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

VeNick

ось не поганий сайт для тих хто цікавиться локомотивами http://railway.ruzgd.ru/1042.shtml
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

VeNick

сьогодні проходив через вокзал сфоткав ВЛ40 і побачив на території ЛЛРЗ ВЛ8 фіолетового кольору, навіть в середині він був фіолетовий)))
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

inkognito

    Якщо пригадуєш, то нас також дуже цікавило чому локомотив такого загадково-нестандартного кольору. Є які ідеї окрім браку відповідної
фарби?
Resistance is futile

VeNick

Цитата: inkognito від 31.12.2009 17:33:29
   Якщо пригадуєш, то нас також дуже цікавило чому локомотив такого загадково-нестандартного кольору. Є які ідеї окрім браку відповідної
фарби?
начальник того депо емо))) а якщо серйозно, то нам на залізницю постійно привозять всілякий непотріб, а потім от такі кумедні локомотиви їздять. Ці електровози до нас приходять із східних регіонів, так як там рівнини то їм кращих не потрібно, тут вони проходять капітальний ремонт і модернізацію після якої їх конструктивна швидкість з 80 км/год збільшується до 100 км/год, тобто стає по характеристиках такою ж як ВЛ10 і ВЛ11, але недолік ВЛ8 в тому що в кабіні досить великий рівень шуму. Це зумовлено тим що машинну відділення розміщену зразу за кабіною, а у всіх інших електровозах воно розміщується в протилежному кінці, але всі електровози на зупинках досить не погано трусяться при роботі компресора
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

VeNick

Тепловоз М62 в середині (так він мав би виглядати в ідеалі)
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

VeNick

Кілька фото електровозів
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

VeNick

Ось лінк на деяку літературу по рухомому складу http://ronisd.narod.ru/faq.html
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

VeNick

Кілька фоток з мого технікума
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

VeNick

кому цікаво можу дати почитати
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

gor_qkop

Міні звіт про сьгоднішню вилазку, як осилю перекладу на українську, а поки що даю просто писилання.
http://gor-qkop.livejournal.com/19385.html#cutid1

Окремо дякую хлопцям з якими ходили та Інкогніто за запрошення :)

Stinger

Дякую Єгору за звіт і Вєніку за екскурсію, було просто неперевершено! Море емоцій!)))

261 Гості, 0 Користувачів