Львівська залізниця

Автор explorer, 08.05.2007 12:59:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

VeNick

Цитата: zelja від 01.02.2010 00:27:52
Фото№ 3 мені він сподобався внас ульвові такі ше є?
мабуть що нема, ту фотку я від одногрупника скинув ще кілька років тому. Швидше за все що то десь на сході сфоткано
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Stinger

кілька паровозів з мого рідного міста Каховка (Херсонська область)

VeNick

Паровозик запустили!!! Репортаж буде в новинах на 12-му каналі 4.02.2010 приблизно о 18:00.
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Roy

Пропоную на мить відволіктись від Львівської залізниці на світову ;)

Колись в Цюриху побачив ось таку чудову стареньку мотрису. Зацікавившись нею, погугливши вийшов на ось такий суперовий сайт, з фото та відео матеріалами про залізницю та рухомий склад з усіх куточків світу.
Поїздивши трохи по Швейцарській залізниці,  захопився нею особливо.Приємно дивувало, як з любов'ю  доглянутий кожен електровоз, вагон, неважливо новий він чи старий.  Залізниця Швейцарії - мабуть це ще одна її характерна візитна картка, поряд з годинниками та шоколадом :) Маленька територія країни - вся пронизана залізничним полотном поміж гір та озер, при подорожі, потреба в автотранспорті для швидкого сполучання між населеними пунктами відпадає.

Чого лише вартує гора RIGI яка переплетена залізничими коліями, по яких до вершини курсують різноманітні типи поїздів...

Піднімався на ту гору ось на такому незвичному "гірському трамваї", котрому під силу вельми круті підйоми, на яких стояти в вагоні було вже дуже незручно.
Секрет такого підйому полягає в зубцях, які прокладені посередині колії :)

Meine Ehre heißt Treue

:-)

Останнє фото схоже на газогенераторний локомотив. Чи це так?
Декольтем своїм мене манила.

VeNick

Сьогодні гуляв в районі депо ЛЬВІВ-ЗАХІД і не втримався щоб не пофоткати
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Stinger

знайшов в себе в фотоархівах пару фоток ЛЗ початку століття

goom

Декілька цікавих фото можна знайти тут http://berloga.net/view.php?id=104771

VeNick

УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Roy

Вчора з Смайлом проходили поруч РОКСу. Згадав про діючий музей Львівської залізниці, що там знаходиться. Зайшли та були приємно вражені. Зал невеличкий, проте в експозиції є дуже багато характерних цікавих речей, документів, все поєднано якось з історією Львова. Пан Роман ще провів нам екскурсію детальну, відповідав на наші прискіпливі питання. Одним словом must see! )

Правда графік роботи зовсім кепський, в вихідні - замкнено, будні з 8:00 до 17:00.

Пару хвоток звідти:


Луна-парк, що був колись позаду гори Лева

Історія розвитку та занепаду вокзалу


скоростемір

детальний макет електровоза Н-60

телетайп

лічильна машинка-комптомір, використовувалась до 1939 року

апарат Морзе

Meine Ehre heißt Treue

Hack

А можна детальніше інфу про де цей музей розташований? а то не дуже орієнтуюсь там)

Roy

Цитата: Hack від 09.04.2010 20:47:35
А можна детальніше інфу про де цей музей розташований? а то не дуже орієнтуюсь там)
Ось: вул. Ю.Федьковича, 39, тел. 748-23-48 . В будівлі РОКСу.
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Навіть не знаю як то назвати. VeNick, шо то?  :o
Meine Ehre heißt Treue

VeNick

Жирий + за фото, я давно хотів це сфоткати але не було можливості. Це ще одна частина від кар`єрного електровоза якраз на тих вагонах розміщені тягові електродвигуни
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

inkognito

Resistance is futile

VeNick

Олег вибачай але ти трішки помилився глянь тут це спеціальний домкар і він є невід`ємною частиною електровоза
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

inkognito

Дякую! Я сі навіть не смів вимахувати, ти ту Бог та Король - це було моє припущення на знахідка на гуглі. Але ДампКар, так і ДампКаром сі туи залишив - навіть по твому лінку це чудо звуть ДампКаром.
Resistance is futile

VeNick

ладно, не будемо спорити :) при нагоді поспілкуємось на ту тему наживо
Р.S. я на цих вихідних планую бути у Львові так що можна кудись злазити
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

inkognito

ну все ж таки, девайс ДампКаром зветься чи ні?
Resistance is futile

VeNick

взагалі то так, тільки з двигунами
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

270 Гості, 0 Користувачів