Львівська залізниця

Автор explorer, 08.05.2007 12:59:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

VeNick

ще кілька сьогоднішніх фото
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

VeNick

знайшов в себе в депо рейку з 1924 року, правда зараз вона використовується як стовп для огорожі
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

explorer

- Боже, а шо ж робити?
- На Львівській залізниці вже роблять!

Тривимірні львівські залізничники презентують кіно про промивально-пропарювальну станцію депо Дрогобич %)
Спочатку думав поситити у смішне відео, але думаю, що тут доречніше місце для цього (не часто ж ЛЗ знімає кіно)...

astrolon

Вузол зв"язку 2-й парк
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

VeNick

Цитата: explorer від 31.01.2010 17:51:36
Таке чудо інженерної мислі зустріли у Дрогобичі літом 2009 :)
В цьогму вагоні в середині знаходиться навчальний клас, а ззовні по ньому вивчають конструкцію ходової частини, гальмівного обладнання і таке інше. Ось тут я закидував фотку пасажирського вагона-лабораторії який стоїть в Харківській академії залізничного транспорту
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Roy

Фото аварії товарного потяга, котрий зійшов з рейок. Місце аварії - Рясне, правіше від автомобільного мосту. Інфа про ЧП у ЗІКу

Вигляд з мосту:


Вигляд знизу


Штаб на місці події)

Meine Ehre heißt Treue

YserL

Там пульт на радіоуправлінні, чіплячється на пояс і керується цим пилососом.

VeNick

УКРЗАЛІЗНИЦЯ

VeNick

Історія і фото Локомотивно депо Львів-Захід можна скачати тут журнал на двох мовах парні сторінки на українській мові а неперні на російській




УКРЗАЛІЗНИЦЯ

goom

http://nkps-mps.ru/ Цікавий ресурс про нагороди залізничників від 1943р.

SANECKA

А ось і фото з приміського вокзалу. Правда добре оглянути так і не вдалося можливо ще тривають якісь приготування. Вдалось тільки випросити зайти на сусідню платформу і вже звідти фоткати. Охорона біля паровозів сказала що ім заборонено допускати людей. Всього було 2 паровози і 8 вагонів.Хоч хотілося побачити ті вагони зсередини,але на разі і тим задоволений.
























Roy

Трохи моїх фотографій з Львівської Залізниці, очима мого фотоапарата.  :)
Всі фотографії - на Пікасі. Альбом поновлюватиметься новими фото.


пішохідний міст на Підзамче. Вигляд на гору Баба Род.


прямо по курсу Inkognito  :)




елементи


ВЛ 80 в районі мосту на вул. Тунельній


знято з пішохідного мосту, котрий веде в депо Захід


"А шо вы там снимаете ?"
Відповідь: "Васс..!"  ;D


На цій фотці "горизонт не завалив". Вирішив показати нахил колії.


колись практикував так кататися на невеликі відстані в кабіні машиніста. Перло сильно, таким чином покатався майже на усьому рухомому складі Львзалізниці :)
Навіть керував якось ВЛом, та ще й пяний тоді був, з другом таким же та опустілою фляшкою коняку в руці. А на панелі були розкидані мандаринки...
І де тоді бралася така "абаяшка"?  :)




Залізниця мене кожного разу притягує що раз більше і більше. І мабуть це любов...  ;)
Хто б міг подумати, чого в дитинстві найбільше всього боявся, а в старшому віці покохав так.  ;D

Доречі, ось нагуглив, що є така фобія як, Сидеродромофобія - боязнь залізничного транспорту та колій.   :)



Meine Ehre heißt Treue

Roy

Залізнодорожний кран КДЄ-163 з грейфером. Стоїть в Стебнику.
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Вагон для випробування контактної мережі. На верху вагона є башта огляду :).
Цікаво, як там всередині.
Meine Ehre heißt Treue

SANECKA

Вчора у Львові впав з мосту електропоїзд докладніше на відео.
P.S.Добре що обійшлося без жертв.

Roy

Цитата: SANECKA від 03.07.2011 11:07:19
Вчора у Львові впав з мосту електропоїзд докладніше на відео.
P.S.Добре що обійшлося без жертв.

Швидше за все електропоїзд мав звернути на цю колію що зправа. По невідомим причинам звернув на дуже коротку тупікову колію, що зліва.



і...впав у кювет :).


ось по цій колії. Видно, що вона практично не використовується, і вона коротка, така, що поміститься лише 1 вагон. Можливо стрілка не спрацювала.


Взагалі, місце якесь не фен-шуйне. Пробив в ровері колесо там.
Meine Ehre heißt Treue

Golem

питання до знавців залізниці: яке призначення цього ромба посеред колії?



Маю на увазі ромб, що формується з рельсів всередині колії. Коли колія проходить на мості чи в тунелі. Варіант що це заапсні рейси не приймається, бо вони часто менші за основні. 
Дігери всіх країн єднайтеся!

:-)

Цитата: Golem від 11.07.2011 11:26:53
питання до знавців залізниці: яке призначення цього ромба посеред колії?



Маю на увазі ромб, що формується з рельсів всередині колії. Коли колія проходить на мості чи в тунелі. Варіант що це заапсні рейси не приймається, бо вони часто менші за основні. 
Я канєха не знавець, але дамаю для жорсткості полотна воно. :)
Декольтем своїм мене манила.

Golem

Не думаю що для укріплення. Як я вже писав, така ж конструкція ставиться і в тунелях та під мостами. На фото міст на перехресті Шевченка-Вінниця. Там навіть не рельс, а звичайний тонкий кутник. Ще й акуратно помальований :) Припускаю що так позначають початок і кінець мосту - тунелю. Але для чого і як ці позначки зчитуються. Пяними очима машиніста чи є якісь автоматичні системи?

Дігери всіх країн єднайтеся!

reyka

для чого о ті рейси на мостах і тунелях.?

як колишній бригадир по ремонту колії і штучних споруд можу сказати шо ті рейки використовуються як контррейки . в разі сходу на мостах чи тунелях контррейки недають колісній парі "втікнути"(зменшуючи тим самим пошкодження більших масштабів)
Мільйон сердець
одне биття
Карпати Львів
на все життя!!!

241 Гості, 1 Користувач