ЗУМ

Автор treyser, 09.02.2010 00:23:54

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

treyser

Деколи буває йдеш по вулиці а тут 3-4 підлітків років 16-20 стоять  і говорять по російськи ...
І це у Львові ...де ще не загинув дух патріотизму ...
В нас виникла ідея створити групу людей,які тільки за українську мову,за нашу рідну мову ...
Ми будемо ходити по місті Лева і тих хто говорить по російському будемо направляти на шлях істенний ...
Як ви гадаєте це потрібно ?
+ до тогож Янукович (не дай Бог) стане президентом ...
Це буде кінець і мові,і Західній Україні ...
Ми вирішили таким способом боротись за нашу мову ... Українську мову ... хтось нас підтримає ??
Можливо хтось хоче до нас приєднатись ? ...
( За Українську Мову )
моє ICQ - 571537017
Якщо скажете що тема погана,я буду в шоці !
..дякую за увагу,та розуміння )
нафіга мені мінуси ставити в рейтинг?...вам що немає що робити?...капец...глянь на нього...тупе повідомлення ігноруй його...

Golem

О ужосссс :) Нагадує мені моє дитинство як ми, коли випили всю горівку, брали молоток в руки, йшли на КОперніка і пинєли випадкових перехожих з питанням "Ти москаль?!". І знаєте шо? Ви не повірите, але так всі зразу щиро починали говорити по Українськи :)

- Куме-куме, давай йдем москалів бити.
- А якшо вони нас?
- А нас то за шо?

Скажу так, ліпше бийте рагулів! КОристі для міста принесете більше :) Звідки взєлисі у Львові ті кляті мускалі?
Відомо шо до війни етнічний склад міста був: 100тис. поляків, 100тис. жидів, 50 тис Українців,ну і 50 тис всіх решта. Прийшли німці, на 100тис. стало менше. Прийшли совєти: ше на 100тис. поменшало.Правда не всі полякм виїхали/виселили зі Львова, але більшість - так. Ну от і маєш, пусте місто. А хтось же мусить працювати - завезли селян з навколишніх сіл. Проте це чорноробочі. А інженери, керівники? От і маєш мускалів-інтеілгенцію в третьому коліні як мінімум. Напротивагу селянам-землеробам.

Ну і під кінець гасло: "Ми хочемо розмовляти Українською". Файнооо!!!! Але яке воно має відношення до теми, вам хтось не дає це робити, заставляє на російській? Ану покажіть пальцем на нього. Воно шось схоже на "Ми хочемо дрочити лівою". Ну та хочете - то розмовляйте :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Stinger

Цитата: treyser від 09.02.2010 00:23:54
Деколи буває йдеш по вулиці а тут 3-4 підлітків років 16-20 стоять  і говорять по російськи ...
І це у Львові ...де ще не загинув дух патріотизму ...
В нас виникла ідея створити групу людей,які тільки за українську мову,за нашу рідну мову ...
Ми будемо ходити по місті Лева і тих хто говорить по російському будемо направляти на шлях істенний ...
Як ви гадаєте це потрібно ?
+ до тогож Янукович (не дай Бог) стане президентом ...
Це буде кінець і мові,і Західній Україні ...
Ми вирішили таким способом боротись за нашу мову ... Українську мову ... хтось нас підтримає ??
Можливо хтось хоче до нас приєднатись ? ...
( За Українську Мову )
моє ICQ - 571537017
Якщо скажете що тема погана,я буду в шоці !
..дякую за увагу,та розуміння )


видалено адміністрацією що, більше нема чим зайнятись? йди працюй на користь своєї країни! ніколи не підтримував таких тупих радикальних націоналістів, які більше схожі на бидло ніж на справжніх патріотів! Так, я розмовляю наприклад вдома та з рідними російською, так, для мене це теж рідна мова як і українська, бо я народився на херсонщіні, а рідних в мене де тіки немає, і що з того? не подобається - обійди мене мимо! і не треба робити пустих гасел за рідну мову і все такє, в нас рідна мова вже з часів незалежності, і всі її знають і розуміють, справа в лояльності, в нас демократія, а не тоталітарний режим, і швидше вам по голові настукають ніж ви комусь щось докажете. А патріотизм в першу чергу не в радикальному відношені до російської мови, а в роботі на свою країну, в розбудові її та самовдосконаленні себе, тож навчись відрізняти спочатку російськомовних українців від москалів, а потім шось комусь тут доказуй. Не підтримую! Маєш від мене ще один жирний мінус!

Golem

Стінгер ти, звісно, правий. Але попросив би тебе не так агресивно висловлюватися. Ображати інших учасників заборонено правилами, та й шо то дасть? Кожен має право як на свою власну думку, так і на те, шоб могти її змінювати :)

Москалів сам не люблю, але чув шо їх не люблять і в Росії також :) :) :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

SANECKA

В принципі я також маю друзів які по російські говорять.Та проте тут мені здається не в мові різниця, все залежить від людини.Бувають такі україномовні хами трамвайні, що в мене деколи доходило до бійки.
Їхав раз поіздом і розговорився з одним моряком з Керчі.Так він взагалі був в шоці з нашого міста.Якась пяна рагульна досталась до нього і навіть хотіла побити тільки за то що він по російськи говорить.Потім він на мене дивився таким поглядом ніби я з тої банди ,і висновки він такі зробив судячи з того що я зі Львова.А тепер подумайте собі,що за якесь пяне бидло про наше місто будуть думати що тут всі такі.

Stinger

Цитата: Golem від 09.02.2010 07:56:37
Стінгер ти, звісно, правий. Але попросив би тебе не так агресивно висловлюватися. Ображати інших учасників заборонено правилами, та й шо то дасть? Кожен має право як на свою власну думку, так і на те, шоб могти її змінювати :)

Москалів сам не люблю, але чув шо їх не люблять і в Росії також :) :) :)

Андрію, я перепрошую що так різько реагую, просто чєпляє от такє от ставлення 15 річних хлопаків, які тільки шось чули, але самі ніц в тому не тямлять і не розуміють і всіх російськомовних ставлять під одну метлу, як колись сталін ставив всіх до стінки як ворогів народу... нехай хлопці спочатку стануть повнолітніми, а вже потім шось організовують нормальне, та розумне, в межах моралі... а москаль в них, то як рагуль в нас - інтернаціональний фактор...
перепрошую якщо когось образив...

solodkas

 
Цитата: treyser від 09.02.2010 00:23:54
Деколи буває йдеш по вулиці а тут 3-4 підлітків років 16-20 стоять  і говорять по російськи ...
І це у Львові ...де ще не загинув дух патріотизму ...
В нас виникла ідея створити групу людей,які тільки за українську мову,за нашу рідну мову ...
Ми будемо ходити по місті Лева і тих хто говорить по російському будемо направляти на шлях істенний ...
Як ви гадаєте це потрібно ?
+ до тогож Янукович (не дай Бог) стане президентом ...
Це буде кінець і мові,і Західній Україні ...
Ми вирішили таким способом боротись за нашу мову ... Українську мову ... хтось нас підтримає ??
Можливо хтось хоче до нас приєднатись ? ...
( За Українську Мову )
моє ICQ - 571537017
Якщо скажете що тема погана,я буду в шоці !
..дякую за увагу,та розуміння )

Якщо є бажання то можна вступити в політичну силу яка захищає інтереси України та  Українців а не робити самосуд

dead cat

мабуть хлопцям спершу потрібно закінчити школу, вивчити повний курс української мови та літератури, історію України та всесвітню історію, записатись на курси етики та ввічливості, здати з цього всього успішно екзамени. А по-друге записатись до спортзалу, потягати залізо, випустити дурну силу, щоб на вулицях людей калічити не хотілось. От тоді вже на повнолітню голову братись до таких справ, з розвиненим світоглядом, поміркованістю та розумінням того що насильно жодну людину не переконаєш і кожна дія викликає протидію.

Golem

Гуд. Думаю останні 7 постів позицію мешканців форуму показали. більше говорити на цю тему нема сенсу, бо це буде лише висловлювання вже сказаного тільки в іншій формі. Пропоную більше сюда не писати, а дати можливість автору посту відповісти на вже написане і лише після цього продовжувати дискусію. А ні - то просто закриємо тему і все :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

yar-79

Тіко хотів допис зробити, а адміністрація крила обрізала! ;D Хотів лише сказати що я у Львові ріс в так-звані "ліхіє 90-і", тому неодноразово приходилося відпрацьовувати всю техніку дзюдо і боксу на вулиці. Тепер Львів став набагато демократичнішим, тим більше він по праву вважається туристичною меккою України. Я сам багато разів привозив друзів росіян та києвлян (які взагалі мали далеке уявлення про українську мову) та проводив екскурсії, навіть одному москвичу подарував хфутболку "дякую тобі Боже, що я не москаль" ;D Причому багато київських друзів після відвідин Львова почали вчити українську мову з гордістю, один навіть всю сім"ю заставляє говорити з донькою тільки українською. Невже ви не розумієте що такими діями і такою пропагандою ви спричиняєте зворотній ефект? Люди потім з відразою дивляться на українців! До того ж у Львові повно туристів, які можуть говорити і російською-а вони, між іншим, розвивають нашу тур.інфраструктуру та поповнюють бюджети, як городський, так і окремих громадян. Тому, раджу ніколи не кричати, про це на вулицях. Хочеш пропогувати мову, запроси знайомого з Донбасу, покажи йому Львів зводи в Криївку, нагодуй смачним кулішем, роскажи декілька історій про козаків, тих же Бандерівців, але таких що об"єднують, і він поїде додому, може і не націоналістом, але в позитивному настрої і гуморі, і вже наступного разу, коли йому почнуть розказувати про поганих Галичан і бандерівців він відмахнеться та не сприйме всерйоз, ще й друзям розкаже як тут класно! Перевірено ;)

Stinger

Краще просто закрити тему та залишити, щоб в майбутньому більше не виникало таких питань... До речі теж колись був заляканий Бандерівцями, націоналістами та патріотами, поки в 2000-му не переїхав до Львова. Теж майже не знав української мови бо жив в російськомовному місті, але нічо зі мною не стало, вивчив з часом, і мені то подобається, тому що відчуваю себе справжнім громодянином своєї країни, але мене ніхто насильно не заставляв то робити...

Golem

Думаю шо так. Тема закрита. Автор може написати мені в приват якшо захоче тут відповісти.
Дігери всіх країн єднайтеся!

283 Гості, 0 Користувачів