Йдемо в круглу будівлю за Податковою

Автор Stinger, 09.02.2010 14:39:57

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stinger

Проїздив тіки що біля податкової, від першої будівлі залишилась тільки одна бетонна свая та купка сміття, а друга кругла будівля за податковою стоїть як новенька, так що як хто хоче, можно сходити туди погуляти...

STALKER

можна сходити або в пятницю або в неділю якщо в пятницю то десь на 14,00-14,30

Romchick

Визначайтесь з часом, я б з задаволенням.

inkognito

я за неділю, причому якомога раніше
Resistance is futile

RedShift

Та чого Ви все на неділю переносите?
В неділю ж День Св. Валентина? Мені моя ж відірве, якщо я піду!!!  :-[
Darts matters!

STALKER

давайте в неділю на 11,00-11,30 біля податкової але точно

inkognito

давайте, але так у 07-00 ранку наприклад?
Resistance is futile

STALKER

чого так рано? на 11,00-11,30 нормально буде

inkognito

Цитата: STALKER від 09.02.2010 17:12:17
чого так рано? на 11,00-11,30 нормально буде

ОК, поясни тоді чому нормально буде? (звісно я маю на увазі насамперед, що ти відкинеш корисливі мотиви свого добирання до цього місця).
Resistance is futile

STALKER

мені всеодно-я туди доберуся.але на 7,00 туда пертися та ще в неділю... ну хіба хтось ще захоче

Belka

Давайте в пятницю після обіду або в неділю на 8:00 , бо на 7:00 трохи проблемно добратись.

STALKER

я в принципі  і за пятницю я просто буду мати час

Roy

Хотів би піти! В неділю непогано - якраз день любффи до індастріалу, підземель та дестроїв всіляких.  ;D
Meine Ehre heißt Treue

STALKER

ладно хай всі думають я би таки пропонував або в пятницю14,00-14,30 або в неділю 11,00-11,30 дуже хочу туди потрапити(сам відповідно не піду)

Stinger

Корочє йдем в неділю, десь на 11.00, бо багато хто буде фотографувати і тре сонце щоб світило, бо знаю як там знімати без світла денного, потім можна буде пройтись по дитячий залізниці, там дуже гарно можна познімати пейзажі...

Pasja


inkognito

    не сваріться за час, усі хочуть подрихнути на вихідні. Деколи чимось треба жертвувати, зокрема часом --> але то правильно, хоча б тому, що в обід буде купа лишніх непотрібних очей та несприятливі умови для зйомки...
Resistance is futile

Pasja

Ну на 7.00 трохи зарано в плані доїзду, бо ше такий факт, що в неділю маршрутки погано ходять.(((
Я б казав десь на 8-9.00 ранку якраз норм. Або хай краще адміністрація вибере точний час тай по всьому)))

Stinger

Сзаду податкової і в робочій день нікого нема, а в неділю і тим паче не буде, я туди взагалі на вєліку заїздив, доступ вільний...

Martin

Чуваки а можна нам з Lesyk з вами піти ??? я б охоче пішов
Слава Україні

393 Гості, 0 Користувачів