Я би купив

Автор goom, 09.02.2010 21:16:43

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

goom

Можливо в когось є і він хоче продати програвач на вінілові пластинки, типу СССР.

zelja

Цитата: goom від 09.02.2010 21:16:43
Можливо в когось є і він хоче продати програвач на вінілові пластинки, типу СССР.
хе діджейських виступів надивився і хочеш сам поюзати вініл .
Чи для іншмх потреб?

Golem

В вашому магазині є 100%

Рекомендую брати лише найновіші з еелктронною стабілізацією частоти, бажано тангенціальним тонармом, індуктивний звукознімач...
Дігери всіх країн єднайтеся!

goom

Просто підвернулась під руку велика кількість вініл радянської доби, багато цікавих віконавців, навіть є Брати Гадюкіни Ми хлопці з бандерштату. А програвача для того всього нема, от тому я би купив..

Stinger

На яку сумму приблизно розраховуєш?

Lubko

Цитата: Golem від 10.02.2010 08:26:37.. бажано тангенціальним тонармом ..
ого, ну Ти й загнув. серійний танґенціальний тонарм - то страшенна рідкість і раритет, а кастомні (для елітних труъ-аудіофілів) коштують кілобакси ;)

а з вертушок "для простих смертних" маю електроніку б1-01. але її зараз не продам. то один із кращих вітчизняних серійних апаратів. здертий з труъ-торенса, тонарм - теж копія SME 3009 :)

ще маю тонарм і диск з підшипником від стола unitra g-602. хотів робити кастомний програвач, поки не розжився електронікою.

а ще маю вегу-122. тільки з головою там щось не ясно. якщо цікавить - можу подивитися, уточнити. вона би коштувала десь так ~20$.
Gott mit uns..

goom

Всім дякую, хто відгукнувся, зупинив свій вибір на СЕС 5200.

explorer

як раз сьогодні батько купив програвач через вашмагазин :) навіть і не знаю де крім тої газети у Львові є вибір подібних речей

Khimik

На радіобазарі - до дідька  8)

zelja

Цитата: Khimik від 12.02.2010 12:20:38
На радіобазарі - до дідька  8)
Не додідька але є в одному місці.Як підніматися по сходах на сомому верху з правої сторони  є музичний магазин з апаратурою там їх троха є,А так на самому базарі теж де не де зустрічаються.

Khimik

Ну я то й мав на увазі - шо хоч і в одному місці - зате купа. Від більш-менш фірми - до лайна.

Akella

є фенікс 001 стерео,в хорошому стані,але без голки((((якщо зацікавило-пиши
Akell me nice!

234 Гості, 0 Користувачів