Патрон

Автор zelja, 10.02.2010 16:18:34

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

zelja

ЙО народ ніхто не стикався із такою запальничкою?
мені цікаво якого вона року і хто виробник ?

inkognito

   то часом не саморобна запальничка із патрону? колись схожі басчив. А який це патрон - то хіба yar-79 підкаже
Resistance is futile

zelja

як шо файно придивитися то не є саморобна жига.Там є з правої стророни отвір для кільця (ланцюжка)

Stinger

Не знаю саме про цю запальничку, але проходячи пару днів тому по вернісажу, зі сторони заньковецького, бачів в продажу дофіга таких самих запальничок самих різних розмірів, від 5 см до 25 см довжиною, ціну не питав, але вони так само розбираються...

Roy

Колись була в мене така, і також з вернісажу. Ще також цікаві люльки з того ж металу продавались донедавна там.
Meine Ehre heißt Treue

yar-79

Я так зльоту і не скажу що за патрон, куля дивної форми, требя було як мінімум з лінійкою сфоткати... Довжину і діаметр дати.

ZIPPO

Боюсь, що це ручна робота, ібо я таких заводських "старих" не зустрічав. На заводських запальничках як правило є, назва, модель, завод, ціна, номер патенту, одним словом хоч щось.
На вернісажі саме таку як тут я не зустрічав, а буваю там часто, бо сам троха колекціоную це діло, тому і нік пішов від цього... ;D
Треба фото з лінійкою, тоді можна шось говорити. ;)
Our projects: extreme, ropejumping, diving. "Do not squander time. That is the stuff life is made of".

Akella

подібна запальничка є в одногрупника,лютий самопал,думаю ця так само самопальна
Akell me nice!

270 Гості, 0 Користувачів