Похід в Зону Відчуження

Автор RoMeL, 29.01.2010 13:48:34

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Цитата: Estel_Shmidt від 17.03.2012 00:53:45
не зовсім в тему аде комусь може бути цікавим
http://www.youtube.com/watch?v=P7ZTLckhg_g
трейлер  ужастіка про чернобіль який походу має скоро вийти

Клас!  ;D Класика тупої гамериканської страшилки. Зер іс пріпять.  ;D ;D


Meine Ehre heißt Treue

Alter

А де кровососи-мутанти-полтергейсти-снорки??? Що то за сюжет із "Дзвінка"? Позор!
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Estel_Shmidt

Цитата: Roy від 17.03.2012 01:08:05
Клас!  ;D Класика тупої гамериканської страшилки. Зер іс пріпять.  ;D ;D

Взагаліто смішно як то вони ходять по місті без ніякої захисної екипіровки. Та й в правду ще одне тупе американське кіно.от цікаво тільки шо за монстр зони за ними там ганяється))

Доречі казали що росіяни зробили якийсь короткометражний фільм про сталкерів...хтось його бачив?

Alter






    Щось з того. Імхо постановка страйкболістів. Брєд сивої кобили - атмосферу ну ніяк не передає. А мож то все від зйомки і відсутності хоч якоїсь кіношної руки?... Особливо вразив перегляд першого ролика, де на 7.05 хв у кадрі зйомки гоп-стопу тіпа біля КПП на задньому фоні школярі проходять із червоним портфелем)))) Червоні палатки, дезертовське камуфло посеред лісу, все новеньке, лиш з магазину, усмішки під час зйомок (хоча ні, серйозні лиця в них виходять ржачніше), ну і купа ще всяких багів. Хоча хлопцям однозначно плюс за сроби втілення. Але на фільм то явно не тягне...

П.С. Я ото думаю чого це голівудівські гуру за цю фішку не взялись? З їхніми-то комп'ютерними наворотами, та ще бюджетами, та ще спілберговськими постановками... А ще і в Прип'яті! То ж така конфетка може вийти, покруче багатьох теперешніх кіношних бойовиків. Хоча їх хватає, а все ж...
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Soltik_ZL

в середині травня хоче хтось скласти компанію ?
Один у полі полюбому воїн...

Drusja

Цитата: Soltik_ZL від 28.04.2012 15:11:55
в середині травня хоче хтось скласти компанію ?

А де хоч приблизний опис куди ти хочеш йти?
Десь вже на форумі одному такому розумнику доступно пояснили, що з незнайомою людиною у таку вилазку ніхто не підпишеться йти. Тебе на форумі хтось знає? Хтось знає як ти ведеш себе у екстремальних ситуаціях і що від тебе можна чекати у випадку небезпеки чи палєва? Тому раджу не флудити, а для початку трохи поспілкуватись з людьми які туди ходили і перечитати відповідні темами на форумі.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Soltik_ZL

Мен я шукаю людей які зацікавлені таким походом,  коли буде потрібно вони побачать хто я такий і тоді вже самі вирішать можна зі мною йти у таких похід чи не можна, якшо людина проводить багато часу на форумі це ше не показник я більше за живе спілкування ніж за віруальне, зоною я цікавлюся не перший рік і знаю про неї не мало і читати як ти сказав "відповідні тематики" мені не потрібно можеш не сумніватися і з людьми які відвідують ЧЗВ спілкувався і спілкуюсь, просто в даний момент в мене нема групи для походу, думаю мене зрозуміють правильно...МИР
Один у полі полюбому воїн...

Lesyk

Цитата: Soltik_ZL від 28.04.2012 17:41:02
Мен я шукаю людей які зацікавлені таким походом,  коли буде потрібно вони побачать хто я такий і тоді вже самі вирішать можна зі мною йти у таких похід чи не можна, якшо людина проводить багато часу на форумі це ше не показник я більше за живе спілкування ніж за віруальне, зоною я цікавлюся не перший рік і знаю про неї не мало і читати як ти сказав "відповідні тематики" мені не потрібно можеш не сумніватися і з людьми які відвідують ЧЗВ спілкувався і спілкуюсь, просто в даний момент в мене нема групи для походу, думаю мене зрозуміють правильно...МИР

Відсутність будь-якого досвіду у подібних речах детектед. Адже якщо б він був - ти б напевне вмів розрізняти походи окремих людей і похід групи.
Похід окремих людей - це от в лощинку перогулятися наприклад. Пофіг хто, пофіг на твій і чужий досвід і так далі.  Можна навіть в Нью Розділ, можна навіть кудись де є мінімальна охорона і побавитися там у хованки з вищезгаданими.
Але от похід на ЧСВ - це вже зовсім інша штука. Тут чхати на твій особистий досвід, на те шо ти суперкрут і спілкувався з посонами які гоцають на ЧСВ щонеділі, прочитав статтю на Педівікії про дещо (мо навіть двічі !!!), мо навіть осилив якісь книги про зону (якусь з тих сотень про зону, мо навіть "Пікнік на узбіччі", мо навіть брошурку до офіціального видання гри "Сталкер") і  т.д.  .  Тут важливими є згуртованість групи, їхній загальний досвід, розумінння кожним членом групи усіх інших колег - адже у такому поході група фактично стає одним організмом.
І, якби ти відповідну літературу читав - ти б таке знав. АЛЕ ти крут, тобі такого не треба. Дивно, усім хто більш-менш займається хоча б якимось туризмом відповідна тематична література потрібна постійно, адже усе знати і тим більше пам'ятати неможливо.

Ти трохи більше ніж повністю продемострував своє незнання відповідних речей, тому наврядше хтось з форуму з тобою поїде. Тим більше що більшість з нас не були на Зоні, тому якщо і підуть туди - то тільки з прохаваним у цих питаннях провідником.
Ти ж кажеш що апщався і апщаєшся з посонами, які валять на ЧСВ - то чому у тебе виникає проблеми з групою? На скільки мені відомо - групи туди висуваються ледве не щомісяця.
А ще краще заплати 300$ за легальну екскурсію, відчуй себе мужигом 80 левела і пригаси свій юнацький максималізм.

Bottlehunter

Лесик, чого на чувака напав? Та ще й мінуса поставив, ай-яй-яй :) Та ж він не написав "беріть мене кросавчика бо пздц", а просто попросився до компанії.

Soltik_ZL, створи краще тему в планах та напиши там коли плануєш похід, опиши трохи нюанси і т.д. Я впевнений, що знайдеш собі компанію.
Най жиє Гуцулія!

Soltik_ZL

Я все нормально відрізняю і розумію, мова йде не про гру сталкер і її брошурку я не любитель компютерних ігрів , я не крут і знаю не все але мого знання і підготовки повністю хватає для походу я в цьому впевнений, все буває вперше чи не так ? а свої знання потрібно показувати на ділі а не тільки на форумах, мої знайомі які ходять в зону не з україни і тим більше не зі західної і їхній маршрут мені ніяк не підходить, вся моя проблема в тому що в мене немає групи і якби я хотів легальну екскурсію я би знав куда звертатися...
Один у полі полюбому воїн...

Lesyk

Цитата: Bottlehunter від 28.04.2012 18:26:54
Лесик, чого на чувака напав? Та ще й мінуса поставив, ай-яй-яй :) Та ж він не написав "беріть мене кросавчика бо пздц", а просто попросився до компанії.

Нє, не я мнуснув.

Посан, а ти, власне, куди і в яких умовах вже ходив? (Ну в тебе ж досвіду і знань вистарчає поооовністю) Я от таки шось мінімально бував - і з абсолютною впевненістю можу заявити кладучи праву руку на серце і ліву на інтернет-модем про те, що я для зони ше зеленуватий. А ти крут - тобі навіть не потрібно досвідченого прохаваного провідника - а одразу сам, ше й групу незнайомих осіб набираєш.

Soltik_ZL

слухай Лесик я не розумію чого ти до мене докопався, я тобі ше раз кажу шо не крут і шарю без тебе кого і шо мені потрібно, ти абсолютно мене не знаєш а робиш виводи...
Один у полі полюбому воїн...

Lesyk

Цитата: Soltik_ZL від 29.04.2012 14:01:02
слухай Лесик я не розумію чого ти до мене докопався, я тобі ше раз кажу шо не крут і шарю без тебе кого і шо мені потрібно, ти абсолютно мене не знаєш а робиш виводи...

По-моєму я веду достатньо аргументований конструктивний діалог. А відсутність у тебе знань правил пунктуації,  будь-якого досвіду та овер9000 юнацького максималізму, імхо, дає мені право робити якісь висновки.

Soltik_ZL

Лесик я скажу прямо, я не збираюсь тобі доводити шо я не "дурень" давай через пів місяця я тобі скину звіт з походу і тоді поспілкуємось...
Один у полі полюбому воїн...

YserL


Lesyk

Цитата: Soltik_ZL від 29.04.2012 14:37:02
Лесик я скажу прямо, я не збираюсь тобі доводити шо я не "дурень" давай через пів місяця я тобі скину звіт з походу і тоді поспілкуємось...

То мені можна розраховувати на те, що побачу звіт до 14 травня? Окей.

І якщо дуже хочеш поспілкуватися - то можна прямо зараз.
м. Львів, вул. Кульпарківська, 95.  79021
мій номер домашній - (032) 2920638
а також мобільний (укртелекомівський) - +380322643222.
про запас ше цей номер можеш взяти - +380322645873.
(там впринципі один комплекс житловий, думаю знадеш мене безпроблемно, а якщо будуть труднощі подзвони)

zelja

Цитуватим. Львів, вул. Кульпарківська, 95.  79021
Лесик ,це що вже твоє постійне місце роживання!? ;D

javamdam

http://www.chernobyl-tour.com/poezdki/43-odnodnevnye-vyezdy-v-chernobylskuyu-zonu.html
Сайт, створений колишнім ліквідатором, що пропонує одноденні поїздки в зону. Офіційно і не за 300 баксів
а гуляти по зоні самому. та ще й походом... дорогувато. дорогувато може вийти для здоров'я...

inkognito

ЧорнобильІнтерІнформ - ось тут пише, що через них можна отримати дозвіл, цитую:

ЦитуватиТуристическую поездку в Зону помогут осуществить Министерство по чрезвычайным ситуациям или какое-нибудь туристическое агентство, не поленившееся включить в перечень своих услуг, наряду с поездками в тривиальные Турцию или Египет, визит в Чернобыльскую зону. Если вы решили воспользоваться услугами государства - обращайтесь в агентство информации, международного сотрудничества и развития «Чернобыльинтеринформ» и ждите ответа.
Когда же разрешение, наконец, получено, перед поездкой нужно факсом выслать на КПП полученное разрешение, свои паспортные данные и состав группы. Если вы отправились в путь на машине и собираетесь заезжать на территорию Зоны, нужно заблаговременно сообщить номер автомобиля и, естественно, иметь при себе все необходимые документы на него. В Зоне группу обязательно должен сопровождать сотрудник МЧС, ведь поездки туда без сопровождающего от государственной компании «Чернобыльинтеринформ» запрещены. Он встречает группу на месте. Въехать в Зону можно в 10.00, а выехать необходимо до 17.00.
Resistance is futile

Lesyk

Цитата: Soltik_ZL від 29.04.2012 14:37:02
Лесик я скажу прямо, я не збираюсь тобі доводити шо я не "дурень" давай через пів місяця я тобі скину звіт з походу і тоді поспілкуємось...

Цитата: Lesyk від 29.04.2012 16:47:09
То мені можна розраховувати на те, що побачу звіт до 14 травня? Окей.

Пройшло уже півтори місяця - і ні слуху ні духу від (Великого Крутяцкого Неперевершеного Звіту)? з ЧЗВ. Прикро.

270 Гості, 0 Користувачів