Автор Тема: Місце для зйомки літаків на Скнилові  (Прочитано 18316 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 482
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Є в нас на скнилові одне чудове місце, де можна гарно познімати літаки у всій їх красі, знаходиться воно позаду аеропорта, на скнилівському цвинтарі. Там постійно збирається фотографи зі штативами і деколи по цілому дню чергують, чекаючи якогось нового літака :) я там теж часто буваю, місце тихе, не запальне, є лавочки біля могил, на яких можно і посидіти і пиво попити. Паркан там по пояс, і вид відкривіється на всю взлітно-посадкому смугу. На карті я позначив точку, звідки знімати, і контуром омалював саму смугу. Добратись можна туди або зі сторони городоцької, від моста і по дорозі прямо за авіаремонтний, або від кульпарківської, через гаражі і далі до цвинтара по дорозі.

Одже шановні, тему обговорюємо тут
Ось кадри які ми робили там в 2007 році з друзями фотографами:
Розшарити F VK G+

Stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 482
    • Перегляд профілю
Re: Місце для зйомки літаків на Скнилові
« Відповідь #1 : 11.02.2010 21:00:29 »
ще:
Розшарити F VK G+

Stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 482
    • Перегляд профілю
« Відповідь #2 : 11.02.2010 21:06:56 »
і ще троха :D
Розшарити F VK G+

Yuriy

• Свої
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 56
  • Rider
    • Перегляд профілю
« Відповідь #3 : 11.02.2010 21:45:32 »
Частенько і сам там зависав, а ще дуже прикільно стояти на 117 мості (то той шо з другого боку аеродрому) і в адреналіні дивитися як на тебе на дуже-дуже низькій висоті насуваються велетенські машини. Чуточку потепліє обовязково  у вихідний піду пофоткаю. А ще з віта з "дальнобійником" можна пофоткати стоянку МіГів-29х
Розшарити F VK G+
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

Fenriz

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 63
    • Перегляд профілю
« Відповідь #4 : 11.02.2010 21:58:18 »
місце класне. сам там бував купу разів літом. ехх антонова би на взльоті побачити.. там певно все аж трусилося коли та байда від землі відривалась. то було певно зазнято, коли наш радіаційно-хімічний батальйон відправляли.

1 раз сидів собі на парканчику зі сторони диспечерської і тут бобик приїжжає а з нього з гавтоматами  дяді і до мен)) адреналіну нахапавсь троха, коли дьорнув звідти. а до диспечерської близько йти зі сторони південного по вул. щирецькій, якшо ніц не плутаю
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1361
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #5 : 11.02.2010 22:25:37 »
Звісно, мега зачот! Класні кадри! Цікаву тему відкрив! Ніколи не доводилось знімати літаки, мушу попробувати.
Цікаво, як на тій коротенькій смузі виглядав "велетень" Антонов... :)
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #6 : 11.02.2010 22:33:29 »
    Обговорення тут. Чи варто нагадувати топікстартеру, що він власне мав створити відповідну тему в Обговоренні та дати лінк на це у шапці? Ostik'у друге попередження, STALKER перше. А усе написане тут.  Дядько STINGER, саме у цій темі ти дописував -

Цитувати
Дуже дякую нашим одмінам за цей розділ! до речі ми ті льки сьодні з Роєм думали створити тему: ФЛУДИЛКА, саме для цього, але наша адміністрація має телепатичні здібності і випередила нас, за що їм велике дякую)

і?

Але поставлю тобі жирного хреста +! То то є тру та файно - сам там ще дитиною бігав, правда не фотографував. А ИЛ-86 розбирав недалеко радарів та пожежної частини, це троха далі від точки зйомки. Варто згадати, шо у совіцькі часи був навіть пішоходний перехід через смугу, із світлофорами - на кінці смуги, що ближча до Кульпарківської. Там же і було невеличке розворотне кільце для винищувачів/малогабаритних літаків = як зараз чую вихлоп МіГ-29 на розвороті на відстані 20 м та той шалений гул та вібрацію.

А про авіаремонтний завод, що далі за радарами у сторону Городоцької вже хтось дописував?
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 482
    • Перегляд профілю
« Відповідь #7 : 11.02.2010 23:15:02 »
місце класне. сам там бував купу разів літом. ехх антонова би на взльоті побачити.. там певно все аж трусилося коли та байда від землі відривалась. то було певно зазнято, коли наш радіаційно-хімічний батальйон відправляли.

1 раз сидів собі на парканчику зі сторони диспечерської і тут бобик приїжжає а з нього з гавтоматами  дяді і до мен)) адреналіну нахапавсь троха, коли дьорнув звідти. а до диспечерської близько йти зі сторони південного по вул. щирецькій, якшо ніц не плутаю

АН-124 РУСЛАН літає кожного місяця по 2 рази, він привозить на скнилів літаки міг-29 на ремонт і забирає відремонтовані, то вже перевірено, на рахунок бобіка, то він кожні 2 години їздтьб по периметру під парканом, ніц страшного в ньому нема, якщо не порушувати кордон паркану, за звичай ми просто в цей час сідали на скамійку на могилку, фотіки никали в рюкзак, і вони проїздили мимо, деколи зупинялися навпроти, тупо дивилися, та їхали далі, то їхня просто служба патрулювати...

Звісно, мега зачот! Класні кадри! Цікаву тему відкрив! Ніколи не доводилось знімати літаки, мушу попробувати.
Цікаво, як на тій коротенькій смузі виглядав "велетень" Антонов... :)

жостко виглядав   махіна така що уявити важко, але на малих оборотах досить тиха, але коли взлітає - то амба! землю шматками вириває, купа всякого сміття вилітає, то капєц, ось фото:
Розшарити F VK G+

Stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 482
    • Перегляд профілю
« Відповідь #8 : 11.02.2010 23:54:40 »
ще там можно побачити такий м'ячикоподібний радар, та такі закати познімати :)
Розшарити F VK G+

Stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 482
    • Перегляд профілю
« Відповідь #9 : 26.03.2010 19:33:04 »
Був сьодні там, їздив на велосипеді на розвідку. Все майже без змін, огляд нормальний, парканів не понаставляли, смуга зараз дуже активно розбудовується, на місці старих ангарів та стоянок літаків зараз все перекопано, стоїть 4 підйомні крани, будують новий термінал до ЄВРО, з іншої сторони ревуть бульдозери та вантажівки на продовженні ВПС, там і паркану в багатьох місцях немає, і цивільні шаряться через тереторію до гаражів на Кульпарківській та назад до цвинтара))) Літаки зараз сідають зі сторони Скнилівського мосту, звідти можна гарно їх зараз познімати, а взлітають в сторону цвинтара так як і завжди. Гарним сюрпризом було для мене випробування МІГ-23 який взлітав з авіаремонтного, здоровенна туша на форсажі з грохотом пронеслась над головою на малій висоті і взмивши в небо зкрилась за горизонтом. Випробування тривали рівно 40 хвилин, після чого він майже без звучно сів зі сторони мосту, викинув тормозні парашути, розвернувся прямо посередині смуги, зкинув парашути та помалу на малому газу покатився назад...
  Надалі думаю час від часу туди їздити та троха знімати, якщо є бажаючі, то нехай приєднуються ;)

троха фоток, нажаль в поганій якості, фоткав мобільнічком ::)
Розшарити F VK G+

Romchick

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 209
    • Перегляд профілю
« Відповідь #10 : 13.05.2010 22:27:18 »
Викладаю декілька фотографій з авіаремонтного заводу. Автор не я, а мій тато. Він там працює і мав змогу зробити декілька фотокарток.

Ще декілька фотографій з цехів заводу:

І електоркара:

Розшарити F VK G+

Yuriy

• Свої
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 56
  • Rider
    • Перегляд профілю
« Відповідь #11 : 20.07.2010 21:21:40 »
Фото з моста
Розшарити F VK G+

ADVENTURE

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #12 : 20.07.2010 21:27:43 »
Фото з моста
шальоний зум? на задньому пляні видніє си ледво труба, то думаю від тої котельні, же як виїжати з міста по Кульпарківській, по ліву руку від Гелікону буде?
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Yuriy

• Свої
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 56
  • Rider
    • Перегляд профілю
« Відповідь #13 : 20.07.2010 21:35:23 »
Фото з моста
шальоний зум? на задньому пляні видніє си ледво труба, то думаю від тої котельні, же як виїжати з міста по Кульпарківській, по ліву руку від Гелікону буде?
Ага зум шальоний, знімав далекобійником 70-300 на повному зумі, правда міст постійно ся трясе тому хфотка не дуже чітка.
Розшарити F VK G+

ADVENTURE

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #14 : 20.07.2010 22:10:43 »
ну навіть за таких умов фото дуже гарне, на розмитість гадаю не слід грішити. дякую, + звісно
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1361
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #15 : 22.07.2010 01:41:19 »
Колись на Високому Замку зазняв як літак пливе на посадку. Цікаво виглядало, якраз на будинками.

Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 578
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
« Відповідь #16 : 31.10.2010 19:31:07 »
Цікаво зробили в Мюнхені. Прямо біля злітної смуги спеціально спорудили підвищення, проклали доріжку щоб людям зручно було фоткати :) Нас багато хто читає, раптом дійде до діла. Ось воно на гуглмапі, є й фотки з нього

Розшарити F VK G+
курча

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 578
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
« Відповідь #17 : 26.03.2012 17:55:39 »
В звязку з реконструкцією розібрали частину паркану ззаду аеропорта. Їдеш по Скнилову в кінець села і весь аеродром як на долоні. :)
Розшарити F VK G+
курча

YurM

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 1
    • Перегляд профілю
« Відповідь #18 : 01.04.2012 21:05:04 »
Гарна тема!!!!! Дуже дякую за фото... Додавайте ще по можливості!!!
Розшарити F VK G+

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 463
    • Перегляд профілю
« Відповідь #19 : 09.06.2012 18:54:25 »
Сьогодні багато рейсівсіло/взлетіло:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=lUjJ0GVx4FQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=lUjJ0GVx4FQ</a>

Далі буде...
Розшарити F VK G+