Місце для зйомки літаків на Скнилові

Автор Stinger, 11.02.2010 20:53:36

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Mike

Цитата: Dima_Bear від 26.03.2012 23:24:05
а зараз як там ситуація, можна піти подивитись??  Розклад польтів хіба той що є на оф сайті : тут чи є якісь ще додаткові (військові)??
Цитата: wunaro від 26.03.2012 23:46:06
а зара в які дні сідає антонов і в які години хто зна
і як туди попасти шоб пофоткати?

Місце на цвинтарі: http://www.wikimapia.org/#lat=49.804667&lon=23.9641213&z=17&l=37&m=b
Потрапити можна з села Скнилів (автомобілем можна підїхати під сам цвинтар, або 199та маршрутка і трохи пішкаруса) або пішки з кінця Кульпарківської.
Краєвид звідти просто захмарно крутий. Місць де можна так зблизька спостерігати за слітною смугою в Україні дуже мало.
Якось бачив там журналістів :)

Також можна забрести в кінець злітної смуги з сторони Кульпарківської, щоб подивитись як літак їде прямо на тебе і злітає перед тобою, або летить низько над тобою перед посадкою.


Щодо часу і розкладу: бував там з десяток разів(різних років), часто відвідувати(кілька раз на місяць) надоїдає, а без цього сучасний розклад не скласти, тому сумніваюсь що хто знає розклад більше ніж розклад авіарейсів на сайті аеропорту(хіба знаєте працівників аеропорту).

Якщо ви досі там не були - то нема й чого зараз туди йти. Підібравши найкращий час і провівши там 2 години ви побачите буквально кілька хвилин безпосередньо чогось цікавого.
Пропоную почекати 2 місяці і піти туди під час Євро-2012. Тоді дії там буде куди більше і самі літаки куди різноманітніші :)
Точно загляну туди в один з днів Євро, можна піти разом.

YurM

Гарна тема!!!!! Дуже дякую за фото... Додавайте ще по можливості!!!

YserL

Сьогодні багато рейсівсіло/взлетіло:




Далі буде...

YserL

Отож, я створив план і сам по ньому пішов)))
Фотографування почав із протилежної сторони кульпарківської.








Посадочні вогні:


Їх стереже дядя:


Потім перейшов на другу сторону:


Кабельники відкриті:


Вид зблизька


Застереження:


Система оповіщення при посадці:


Ще літачки:


Огороджено по периметру:


Не знаю що:


Метеостанція:


Замуровали:






Бобік оглядає полосу на наявність відпавших частин


Ще літачки:


Місцеві спотери із машиною яка обїжа\ аеропорт по периметру, блатні номери:
















Великогабаритні пташки:


Новий термінал


Прикольна машинка:


Локальна метеостанція:


В район скнилова на огорожі встановлені вібродатчики на кожному прольоті.
Локатор: Щогли біля нього вже немає.




Теж щось радіолокаціне:




Отож, я зустрів посадку 15 і взліт 2 літаків.
Більше фото тут

Stinger

ту щоглу біля радара демонтували ще десь зо два роки тому, так що це давно вже, ще коли почали будувати смугу :)

YserL

В неділю пофоткав приземлення і вильот Bombardier CRJ900 (В-ACKI) від Lufthansa у аеропорту LWO.
Приземлення:

Після рулювання:

Розвантаження:

Водило:

Люди і багаж покидають борт:

Очистка салону:

Підїжджає паливо:

Після заземлення до борта і полоси, підключається шланг:


Потім піднялися пасажири на борт і багаж.
Маленький тягач:

Далі був вильот літака перед насуваючою грозою, аля я оперативно покинув позицію тому немає фото.

Андрій74

Скільки часу ти прочекав,від посадки і до відльоту?
Най го качка копне...

YserL

Цитата: Андрій74 від 15.06.2015 19:49:31
Скільки часу ти прочекав,від посадки і до відльоту?
Рейс DLH2550 прилетів о 11-30 а взлітав DLH2551 о 12-40.
За 70 хв розвантажили, заправили, почистили, завантажилися.

bodyabighit

Boeing 757-200 (Azerbaijan Airlines) йде на посадку






bodyabighit

Якийсь цікавий літак, невідомої мені моделі. Цікава його конструкція. Двигуни ззаду. Розумію, що тут не форум любителів авіації, але можливо хтось підкаже, що це за літак) Сфотографовано приблизно 2 місяці тому.





Також минулого місяця знову була нагода сходити до аеропорту, щоб познимкувати літаки. На жаль всі літаки злітали в протилежний бік.

Bombardier CRJ 900, авіакомпанії Lufthansa










Boeing 737-500, авіакомпанії Белавіа












Wolff


Golem

Додам троха своїх гавнофоток з телефону













Час зйомки 19-01-2019 Якраз прилетів привітати нас з 10 річницею :) назад забрав три вертольоти.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Для порівняння додам опис місця для Зйомок літаків в





Срала я на ту вашу Авіоніку


Вони його називають


Поруч бункерочок стоїть недосліджений


Вид з бункера на ближнє село


Ангари для літаків схожі на наші


Колодка висить чисто символічно. Ну і я б влізся у верхню щілину.
Якби не Руфус то я б точно заліз. А то він мене просвітив що лисиці майже всі заражені. Пів року не пити через уколи від сказу я не зможу :)


Одним словом хоч вони і нейтральні, але захистити себе можуть. То ж москалі сюди не попруться.

А мораль цього посту така: навіть суто військові аеродроми в Європі не проти щоб їх троха пофоткали. :) Про цивільні я взагалі мовчу. там є спеціальні майданчики для цього.
Будете в тих краях - заїдьте обовязково. Є ще там музей авіації. Але він був ще закритий, а чекати я не люблю.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Виявляється є життя поза межами Експлорера :) Потрапила на очі цікава стаття про спотера Юру Буде якраз доречна в цю тему. Руфус мав би його знати ;)



Чимось Юра нагадує учасників Експлорера та їх захоплення бомбіками і гермами, горищами і дахами, шахтами і заводами. Юра це гарний приклад. Якщо ти робиш то що тобі до душі, віддаєшся цьому весь - то і успіх обов'язково прийде. Рано чи зовсім рано. :) Про себе мовчу, бо в мене всі захоплення тимчасові.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Alex-L


Bottlehunter

Най жиє Гуцулія!

231 Гості, 0 Користувачів