Бомбосховище біля ц.Юра.

Автор Roy, 12.02.2010 02:30:55

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

   Бомбосховище біля церкви Юра або ще правильніше, біля цирку, на території дитячого майданчика.  
Бомбік донедавно був закритий, висіла дебела колодка, яку я місяці 2 тому вже не замітив. От і настав час його побачити вже зсередини. Прихопивши нову колодочку, після відвідин бомбіка на Городоцькій 147 всі гуртом рушили до нього.
Двері, які добряче обледеніли, не хотіли зразу відкриватися. Завдячуючи нашим спільним потугам а також Стінгеру та Смайлу, (за надану саперну лопатку та ломик) двері нам піддалися. Підняли доволі важкі двері, підперли під стіну та й спустилися вниз. Доречі, на майбутнє - одному підняти їх практично неможливо, а також слід уважно закривати зісередини, бажано втрьох.
Попавши всередину, зразу в памяті згадується бомбік під Добробутом, площа майже ідентична. Відчувається висока вологість. В кімнатах акуратно поскладені гермодвері, в тому числі квадратні з ВШ. В одному кутку кімнати стоять на купці сегменти дво-поверхових ліжок. Одне навіть є зібране , біля якого стояла кастрюля з ложкою, в якій були залишки їжі невідомо якої вже давності. Цікавим знайденим артефактом була пляшка з під Львівського пива, судячи по етикетці середина 90-х. Мабуть тоді й останній раз були тут люди, а також вимикачі, крани вказують на цей період.
Присутні фільтри, є клапани надлишкового тиску. Сантехніка майже ціла. Цікавий умивальник  - на вигляд звичайна залізяка  радянського періоду, доторкнувся - пластмаса, ніколи не зустрічав таких. На перший погляд води ніби немає, а також світла, спеціально не перевіряли. Вигрібна яма відсутня. Звичайно, дизель-генераторна установка також відсутня, вловлюється лише її характерний запашок.
Закривалися двері втричі важче ніж відкривалися. Ніяк не вистачало лишнього сантиметра для того щоб пропхати колодку в отвір. Все ж, з допомогою ударів, лопатки та лома вдалося закрити. Тепер об'єкт зачинений. Ключі знаходяться в мене, Зелі та Стінгера.


P.S. Згадав допис від Sasha1990, а саме:
ЦитуватиВоно походу діюче відносно. Нам на БЖД казали
Якщо так, невже то краще що маємо в тому "стані" на теперішній час?  
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

Молодець що написав звіт, +! а місце доволі цікаве, хоч і проблемне відносно входу та виходу. До речі не розумію, нафіг ті клапани надлишкового тиску, якщо посеред бомбіка зі стелі звисає труба - ВШ, через яку добре видно небо над бомбіком, тобто воно ні як не герметичне, то хіба що так, мітлосхов, чи погреб для картоплі та металобрушту, і то при тому що воно діюче... смішно...

zelja

+1 за Нове досліджене місце.Сподобалося більше від Бомбіка під дубробутом тим що там на багато більше всього збереглося :)
Ну і 2 фотки як ми "мучітєльно"закривали двері

zelja

Цитата: stinger від 12.02.2010 08:24:07
До речі не розумію, нафіг ті клапани надлишкового тиску, якщо посеред бомбіка зі стелі звисає труба - ВШ, через яку добре видно небо над бомбіком, тобто воно ні як не герметичне, то хіба що так, мітлосхов, чи погреб для картоплі та металобрушту, і то при тому що воно діюче... смішно...
Ти добре розглянув клапани?Клапани поставлені так що при збільшенню тиску із зовні вони закриваються .

Stinger

Ну я це розумію, але який сенс в них, якщо тиск збільшиться через голу трубу вш? немає герметизації, тиск в середині буде такий самий як і назовні.

zelja

Цитата: stinger від 12.02.2010 09:52:47
Ну я це розумію, але який сенс в них, якщо тиск збільшиться через голу трубу вш? немає герметизації, тиск в середині буде такий самий як і назовні.
ТИ про шо ? Та ВШ що на верху йде вниз зєднується із трубами і до системи фільтрування там куча різних клапанів ітд ітп. Аж тоді  вже йде труба до Сортіра і там стоїть КИД

VeNick

Я помітив що освітлення там було напругою 36 вольт, там ще кілька лампочок залишилось. Але в щитку хтось поковирявся, трансформатор вкрали і під`єднали одну лампочку біля щитка на пряму до 220 в. Наявність напруги в дротах я не перевіряв так як не мав чим
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

:-)

Цитата: stinger від 12.02.2010 09:52:47
Ну я це розумію, але який сенс в них, якщо тиск збільшиться через голу трубу вш? немає герметизації, тиск в середині буде такий самий як і назовні.
Дик зрізали ж. Там сліди, здається від різака газового, хоча ен придивлявся мо і електродами різали.
Цікаво все ж, які тиски робочі в тих клапанів.
Декольтем своїм мене манила.

Stinger

Цитата: zelja від 12.02.2010 10:16:58
Цитата: stinger від 12.02.2010 09:52:47
Ну я це розумію, але який сенс в них, якщо тиск збільшиться через голу трубу вш? немає герметизації, тиск в середині буде такий самий як і назовні.
ТИ про шо ? Та ВШ що на верху йде вниз зєднується із трубами і до системи фільтрування там куча різних клапанів ітд ітп. Аж тоді  вже йде труба до Сортіра і там стоїть КИД


Зель, я не про сральники, а про кімнату де ліжка складені, там в стелі труба 100-ка стирчить, і через неі небо видно ззовні, довжина на око десь метра 2,5 - 3

Roy

ЦитуватиЗель, я не про сральники, а про кімнату де ліжка складені, там в стелі труба 100-ка стирчить, і через неі небо видно ззовні, довжина на око десь метра 2,5 - 3
Є така труба, є вона в тій кімнаті де рубильник.
Meine Ehre heißt Treue

zelja

Цитата: stinger від 12.02.2010 11:02:10
Цитата: zelja від 12.02.2010 10:16:58
Цитата: stinger від 12.02.2010 09:52:47
Ну я це розумію, але який сенс в них, якщо тиск збільшиться через голу трубу вш? немає герметизації, тиск в середині буде такий самий як і назовні.
ТИ про шо ? Та ВШ що на верху йде вниз зєднується із трубами і до системи фільтрування там куча різних клапанів ітд ітп. Аж тоді  вже йде труба до Сортіра і там стоїть КИД


Зель, я не про сральники, а про кімнату де ліжка складені, там в стелі труба 100-ка стирчить, і через неі небо видно ззовні, довжина на око десь метра 2,5 - 3
Хм а я її і не  бачив ...

ostik

Roy великий + тобі за гарний звіт та знимки. ;)

SANECKA

Хоч я там і розгаратав свій ліхтарик,але це того коштувало.Бомбік дійсно суперовий!!! А ліхтарик я свій відремонтую.Трохи клею і ізолєнти і буде як новий.

233 Гості, 0 Користувачів