Навчально-випробувальний полігон відбудованих поїздів Львівської залізниці

Автор inkognito, 14.02.2010 19:33:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

Resistance is futile

ostik


Yuriy

Опинився там літом чисто випадково, чи все це діє я не знаю, але судячи з побаченого давно там ніхто не бував.
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

zelja

Цитата: Yuriy від 14.02.2010 21:00:02
Опинився там літом чисто випадково, чи все це діє я не знаю, але судячи з побаченого давно там ніхто не бував.
А ми можем то виправити і зробити вилазку,Судячи по фоткам там має бути класно :)
+1

Yuriy

Доречі, якщо рухатись дальше, то попадаєш у велику промзону, яка тянеться до Рясного, там є де полазити і що пофоткати. Там мроботи на пів дня добрих.
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

dragonfly635

Міце для фото просто супер,із великим задоволенням відвідаю його в черговий раз. Особливо складає враження, коли потрапляєш туди вперше і випадково. Отак посеред поля стоять собі вагони і цистерна. Там ще поблизу мега-говни течуть з усього Рясного. Аромати відповідні.

Pruvud

Що до фоток на тій, що труби то Конвеєрний завод - в мене тато там колись працював
На біса хрест
На ворога ніж

Yuriy

Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

astrolon

Шановне панство, ви перед початком обговорення посилання на фотки давайте будьласка!
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

inkognito

  Це перед тим як почати свистіти (слово замінено спеціально) скористайся пошуком. Ось основна тема де багато фото, а тут ОБГОВОРЕННЯ! В повітрі шальоно пахне баном  :)
Resistance is futile

Golem

Погоджуюся з Інкогніто. Ситуація повторювалася нераз. Приходить хтось новенький і читає лише нові пости. Це непраивльно. Починати треба з кінця. Або не писати взагалі, поки не розібрався шо і до чого. Третій раз буде бан на кілька днів без попередження.
Дігери всіх країн єднайтеся!

toya

За що ж тут банити ? Як на мене, було б дуже добре в обговоренні давати лінк на оригінал. Це було б логічно.

Читати форум потрібно, хто б сперечався, але такий лінк на "батьківську" тему додав би зручності і ергономічності форуму. Пошуком це на заміниш.

stefcjo

всім привіт.
а я там недалеко мешкаю.
готовий скласти компанію всім хто хотів би там полазити. тим паче, що пром-зона рясне дійсно цікава.
мільйон сердець - одне биття, карпати львів - на все життя

263 Гості, 0 Користувачів