ліхтарики і запчастини до них

Автор TANK, 19.05.2007 00:36:15

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Drusja

Придбав і я собі налобного китайця на радіоринку. На коробці написано 160 Люмєн і дальність 170м, ще заявлено 75 годин роботи на одних батарейках, але це вже дуже субєктивно, тим більше, що від батарейок я практично відмовився - майже всюди використовую акумулятори. Поюзав його пів року у різних умовах (ліс, нічна дорога пішки і на велосипеді, темні приміщення) і був приємно вражений. Світить дуже яскраво, часто переключаю на слабший режим бо сліпить, точка досить широка і слабенький ореол навколо, від якого під ногами все видно. Корпус і кнопка ліхтаря ущільнений гумою, але батарейний відсік де знаходиться драйвер на жаль такого щастя не має. "Об'єктив" висувається що дозволяє ущільнити пучок світла.
Живиться це чудо від трьох мініпальчиків на скільки їх вистачає важко сказати так як ніколи спеціально не перевіряв. Розібравши його побачив всередині хороший світлодіод з доволі масивним радіатором і людський драйвер. Після цього купив ще пару таких самих і тепер хочу прикріпити один намертво на велосипед- аля велофара, переробивши живлення на звичайні пальчикові батарейки.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Dima_Bear


Drusja

Перший купив за 80 а всі наступні по 55грн.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

YserL

На якому саме лотку? +1 якщо за 55 грн.
Щодо чесності драйвера трохи сумніви, якщо від 4 батарейок (4,8-6в) то че має бути steepdown. А не має котушки індуктивності.

YserL

Цікаво як він поведе себи від літієвого акумулятора 3,7В

linuxoid

Цитата: YserL від 30.12.2011 14:31:03
Цікаво як він поведе себи від літієвого акумулятора 3,7В

В мене анологічний девайс, від літієвого акума працює добре!

Drusja

Цитата: YserL від 30.12.2011 11:49:20
На якому саме лотку? +1 якщо за 55 грн.
Щодо чесності драйвера трохи сумніви, якщо від 4 батарейок (4,8-6в) то че має бути steepdown. А не має котушки індуктивності.
4 ряд 23 буда, дівчинка продавець.
Мене теж дуже здивувала відсутність котушки але тим не менше якість роботи повністю влаштовує.

Цитата: Fenriz від 30.12.2011 13:42:42
і мені 1 для проби !! :)
Останні брав місяць тому і якщо там ще є по тій самій ціні то й собі візьму ще зо дві штуки + 1 тобі, а на пробу спишемся і дам поюзати.
Цитата: YserL від 30.12.2011 14:31:03
Цікаво як він поведе себи від літієвого акумулятора 3,7В
Це саме питання мене теж цікавить, бо планую перейти або на пальчикові або на літієві акуми, але грубо підрахувавши 3 акумулятори ААА по 1.2 вольта маємо 3.6В тому думаю цілком нормально буде.

P.S. Одне но, як завжди у китайців система регулювання вверх-вниз в перший день поламалась, але він фіксується на самому верхньому положені і натягнувши добре на лоба регулювання стає не потрібним.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

YserL

Драйвер струму на LM317
Для світлодіода на 350мА резистор потрібний на 3,5ом [калькулятор]



Stinger

IMXO по полісах. На разі користую досить багато різного кєтайського свєтла, серед них є 3 поліса, один на 5 кєтайських ватт, на 3 АА, без драйвера, і два ляхтарка на 10 кєтай-ватт з типу стабілізатором, на 2 АА, такі ж, як описував  ZED. Що можу сказати: кітайщіна - вона і є кітайщіна. до корпусів і кнопок претензій не маю, про водозахист промовчу, його ніфіга нема, рефлекто-скло середнє, світлодіод... ну там при визначенні потужності треба забирати нолік, якщо 10 ватт, то це 1реальний ватт, видно в порівнянні з меглайтом на 3 ватта, драйвер? ні, не чув... не можна називати простий блокінг-генератор на одному транзисторі гордим словом драйвер! я бачів драйвери і знаю що це... надійність? ну той що на 5 аля ватт служить вже 3 роки і поки без нарікань, 2 10-ватних вмерли від якісних, свіжозарядженних аккумуляторів Дюрасел... і там був аля драйвер. корочше я би зараз не довірився цим ліхтарикам, тому хожу постійно з гамерікосівським МегЛайтом, чого і раджу іншим... а поліси зійдуть як запасні)))

gribkoff777

Petzl Myo XP fixed by Zelja. Дякую за ремонт!!!
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

inkognito

ЦитуватиPetzl Myo XP fixed by Zelja. Дякую за ремонт!!!

Фото в Смішне Відео  :) Вижу, що входи в сам ліхтарик та батарейну частину ніц незагерметизовані  :-\ І кабель мона було б здибати кращий. Але світить - і то добре
Resistance is futile

YserL

Яка причина заміни кабелю?
Якби міняв кабель, то на коаксиальний кабель посріблений. Чувак на радіобазарі ще допродує залишки.
2 кабеля у термоусадку і виходить надійний на злам кабель.
Невідомо як теперішній кабель, зокрема обмотка поведе при -20

gribkoff777

Чому міняли шлейф -- бо не фуричив  :'(. Всі питання щодо теперішнього стану/вигляду -- до сенсея з ремонту "Піцеля" гера Zelja  ;D. А хто візьметься за тюнінг мого "Petzl"  - тому вже заздалегідь висловлюю подяку і респект. І, як кажуть "за мнов не заіржавіє!"  ;) :)
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

YserL

Вибір кабеля:
коаксіал посріблений за 20 перегинів поламався, правда його діаметр 2мм, напевно треба товщий брати.

Маю радянський стальний кабель у волоконній оболонці:

20 стальний жил

16 жил
Ці два думаю у термоусадку і буде гуд

Stinger

коаксіалка по перше жорстка через серцевину, що погіршить рухомість кабелю, по друге чутлива до перегинів в місцях з'єднання, саме через свою жорсткість, при статичному підключенні, без руху - служить довго, наприклад на антенах, але при динамічному. я вже задовбався на роботі ремонтувати щупи до осцилографа, постійно ломаються на з'єднанні :-[  термоусадка наврядчи вирішить проблему... добрі результати будуть з кабелем від автозарядки для телефону, він і гнучкий і розрахований на струм :)

YserL

Думаю ті що на фото підійдуть теж.На перегин міцні жили.

YserL

Петцл апгрейт. Змінної довжини кабель проблема.

gribkoff777

Брате, а загерметизувати отвори, де кабель заходить, якось виходить? :)
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

YserL

Цитата: gribkoff777 від 11.02.2012 20:12:39
Брате, а загерметизувати отвори, де кабель заходить, якось виходить? :)
Зараз немаю клейового пістолеті.  :(
там такий корпус що не тільки через отвір заллєтся. Плата покрита лаком і розміщена в верхній частині ліхтаря.
Так що захист від доща є.

YserL

Завтра замовляю DC-DC KIS-3R33S на MP2307 за 11 грн. Від 10 шт по 8 грн.
Із себе представляє:
In: 4.75V-23V
Out: 0.925V-20V
I - 3А

Я замовляю 3 шт.

295 Гості, 0 Користувачів