Автор Тема: ліхтарики і запчастини до них  (Прочитано 153946 разів)

2 гості дивляться цю тему.

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 461
    • Перегляд профілю
Re: ліхтарики і запчастини до них
« Відповідь #40 : 24.11.2009 16:37:12 »
Повипаював смд діоди із підсвітки екрану телефонів нокіа 2600 і 7270 Versace. Від 3 в не запустилися, від 5 в засильно валят, від 4.5 трохи стльно. думаю розвести міні платку і зробити міні ліхтарик на гудзиках.

Розшарити F VK G+

stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 464
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Відповідь #41 : 25.11.2009 17:56:50 »
Зробив собі от такий тру-дігерський столик під пиво зі старого плексігласу) буду з собою брати на п'янки у бомбіку)
Розшарити F VK G+

Extreme

• Свої
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 9
    • Перегляд профілю
« Відповідь #42 : 27.11.2009 10:13:05 »
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 486
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #43 : 27.11.2009 10:18:36 »
Світлова зброя. Гарно сліпити нападника в темноті. А назагал я троха не розумію нашо стільки люменів. Давно користуюся відносно слабеньким пецлем. На далекі відстані маю гарносфокусований з звичайною лампочкою і для всіх практичних застосувань цього цілком досить. Одне світить під ноги, а інше далеко-далеко... Все рівно ті всі люмени страшно жруть батарею. А насправді людське око за 15-20 хв непогано пристосовується до темноти і аж так багато світла му не треба. Навіть навпаки, тільки сліпиш тих, хто поблизу.
Розшарити F VK G+
курча

Extreme

• Свої
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 9
    • Перегляд профілю
« Відповідь #44 : 27.11.2009 10:58:17 »
Такі ліхтарі використовуютья для пошукових операцій. Будений користувач наврятче дозволить собі туку забавку - вартість таких ліхтарів починається від 500у.е. В приміщені так само таким ліхтарем на повну потужність не посвітиш - осліпнуть всі.
Відносно люменів - це одна з характеристик, яка напряму вимірює якість світла і практично тільки нею можна виміряти потужність освітлення ліхтаря (фактично потужність світлового потока):
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D1%8E%D0%BC%D0%B5%D0%BD
Для прикладу звичайна лампочка 100Вт видає світловий потік в 1750люменів.

В спеціалізованих і якісних ліхтарях цей потік правильно сфокусований. Тому в них цілком достатньо для побутових потреб 150люменів і вище (ну це для мене достатньо, а так це моя субєктивна оцінка, кому як більше подобається:)).
Відносно енергоспоживання - такі ліхтарі використовують світлодіоти, вони досить  економні, видають потужний пучок світла плюс мають більший "життєвий" цикл (в світлодіодах CREE ресурс 50000годин - вистачить на все життя, ще й онуки будуть використовувати ).
Так само такі ліхтарі мають досить невеликі габарити, для порівння наведу приклад того самого  FENIX PD20, зверни увагу на розміри, потужність світла та час роботи в комплексі:
- светодиод CREE R2;
- размеры 78.5мм (длина) x 21.5мм (диаметр) - це 1,5 сірникової коробки;
- элементы питания: CR123A (Lithium) 1 шт.;
-  группы режимов:
-- основная группа - 4 режима: 9 люмен (35 часов) -> 48 люмен (7 часов) -> 96 люмена (2,8 часов) -> SOS
-- турбо группа - 2 режима: 190 люмен (1 час) -> Строб сигнал
За ссилкою нижче можна почиатти інші характеристикі, які вартуєть увагі (водозахищені, ударостійкі та інше.):
http://market.quest.ua/product_171.html

Сам користуюсь такою моделю:
http://market.quest.ua/product_135.html
ДУЖЕ задоволений, не шкодую, що витратив такі гроші, ліхтар дійсно їх вартий. Ходив з ним в Броди та Міжгіря - супер, достатньо одного такого ліхтаря для освітлення приміщення або коридорів. Брали з собою і інші ліхтарі - потужності не вистачало, коридор ними не просвітити до кінця - не зручно. В фонарях типу Фенікс є додаткові плюси - це аксесуари (дифузорні фільтри, лінзи розсіювання, кріплення на голову та інші. - дуже зручно). Не хочу, щоб я зараз виглядав як "рекламіст" торгової марки, просто пишу під враженням - фонарі дійсно вартують цих грошей (хоч і шкода з ними розставатись:), але це річ на все життя).
Для порівняння варто побачити роботу даного ліхтаря з тими, що в тебе зараз є, щоб його оцінити.

Можливо комусь буде цікаво - сайти з тестами ліхтарів:
http://fonarevka.lux-rc.com/
http://market.quest.ua/test/index.php

Розшарити F VK G+

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 461
    • Перегляд профілю
« Відповідь #45 : 28.11.2009 16:13:15 »
Око автоматично пристосовується до яскравості картинки, зокрема зіницями. Коли поруч йде фенікс, і світлодіодник китайський (police), то останьому здається що він слабо світить. Такий самий ефект при Police і діоді 40мА. Так що ліхтар для пошукових робіт і понтів. Купив сьогодні хедсель дуо на радіобазарі за 10 грн. Після терметизації і перепайки китайських соплів вийде надійний ліхтар.
Режими:
1 діод, 3 діоди, лампа розжарювання.
Думаю один білий замінити на червоний.

Доречі начинка у ліхтарику виявилася досить якісною.
Зробив апгрейт, вивів дроти живлення і взаді встановив тюльпан. взяв акум від мобільного і припаяв туди тюльпан. Заряжає акумулятор просто вктикнувши в юсб порт. нормально світить і переключає при подачі 5 в.

Зара роблю саморобний налобник:
- червоний діод 20 мА
- білий діод 50мА
- Силовий білий діод 700мА
- галогенова лампочка
- лазер
Вимикачі - 5 герконів, розміщені під пластиковою трубою, над якою скользить трубка більшого діаметру із магнітом. Корпус ззаду закривається пластиком квадратним, який стягує гвинтами переднє скло, герметизуючи конструкцію. Радіатор виведений на зовні. БАтареї 3 АА ззаду і акумулятор на 700мА.
Вимоги да матеріалів: -30 C, надійність, корпус залитий епоксикою. Розєми або тюльпани, або  радіочастотний 50 омник.

Розшарити F VK G+

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 461
    • Перегляд профілю
« Відповідь #46 : 01.12.2009 23:14:34 »
Років з 3 тому зробив знайомому табличку на рейсовий автобус. 90 направлених червоних діодів. На дорозі засліплює зустрічний транспорт. Довго знайомий матюкався  :-[ 1.8А жерло все.

Розшарити F VK G+

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 461
    • Перегляд профілю
« Відповідь #47 : 14.12.2009 21:58:21 »
Натрапив на сайт beriled.biz, де можна купити драйвер ZXSC300 Down, чекаю доки на складі буде ZXSC400 Down-UP, дросель 22 мкГн; 2 А. Або NCP3065.  Доставка нічним еспресом,  «Нова Пошта», чи укрпошта. Вартість доставки 16 грн. Якби купляли б багато деталей, доставка дешевшою була б. Я беру 3 драйвера. Ось досить нормальні схеми драйверів світлодіодів:
http://www.qrz.ru/schemes/contribute/constr/led2/ZXSC300.pdf
http://pitaemled.biz/zxsc300.html
http://pitaemled.biz/zxsc400.html
Розшарити F VK G+

zelja

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 256
    • Перегляд профілю
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1323
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #49 : 05.01.2010 18:59:00 »
Сьогодні пощастило стати власником ось такого антикваріату. Щось є в тому ліхтарі таке, що аж в руках його приємно тримати :)
Попробую дати можливість йому світити
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

SANECKA

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 225
  • Куплю машини в маштабі 1/43
    • Перегляд профілю
« Відповідь #50 : 20.01.2010 23:55:11 »
В мене отакий є! Купив коли в Медову Печеру лазив.
Розшарити F VK G+

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 461
    • Перегляд профілю
« Відповідь #51 : 31.01.2010 18:27:35 »
Зробив вчора апгрейт ліхтаря. Виніс акумулятор на потилицю, під ним 3 батареї АА. Присутній перемикач акумулятор - батареї, а також гніздо заряду батареї. Основне джерело живлення акумулятор від LG якогось телефону на 700 мА, у разі розряду чи поломки перемикачем можна перемкнути на алкалайнові батареї. Також в фарі збережено посадочні місця для 3 AAA батарей. Замінив невідому пористу штуку на шерсть.
To DO:
- Загерметизувати батарейний відсік.
- Поставити драйвер.

Сьогодні випробував в лощині: світла від світлодіодів мало, треба додаткове світло, зате жарівка дістає до кінців тунелю.

Розшарити F VK G+

Gottrag

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #52 : 31.01.2010 20:38:23 »
Зробив вчора апгрейт ліхтаря. Виніс акумулятор на потилицю.
Задум цікавий, а як по ергономіці? проводи не заважають, особливо при активному пересуванню?

Сам поки що лажу з Fenix TK11, з першої серії на діоді кю5, живлю 3,7 вольтовими 18650 TrustFire акумуляторами з платою захисту, заряджаю їх UltraFire'ом WF-139. На максимальних 225 люменах вистачає на 3-3,5 години на мінімальних 60 люменах біля 15-16 до повного затухання і це в безперервному режимі (тестував), серед мінусів його ж плюси надто потужний навіть на 60 люменах, а коли не хочеться палитись це суттєво, думаю з часом для цих цілей докупити налобник-накарманник Zebra H501 на червоному діоді, і надійно, і непомітно, компактно, плюс червоний діод зберігає нічний зір.
І про запас в рюкзаку ноунейм китайка рівня поліс які на попередніх сторінках згадувались, хоча потреба в ньому виникає тільки коли треба комусь позичити, так як не знаю що треба зробити з феніксом щоб він вийшов з ладу, хіба мабуть загубити його :),
і на остаток картинки всього згаданого

Розшарити F VK G+

stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 464
    • Перегляд профілю
« Відповідь #53 : 03.02.2010 01:02:35 »
а я роблю вдома от такі свічки зі старого парафіну ;D плавлю парафін, та заливаю в форму, щоб добро не пропадало. гніт зі звичайних ниток. звісно вечерю при таких свічках не будеш робити, але як резервне світло в рюкзаку має бути кілька, та й пифка попити в бомбіку при них можна))))
Розшарити F VK G+

VeNick

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 74
  • ДТГО "Львівська залізниця"
    • Перегляд профілю
    • Вконтакте
« Відповідь #54 : 07.02.2010 19:00:01 »
Радянський ліхтарик
Розшарити F VK G+
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 464
    • Перегляд профілю
« Відповідь #55 : 12.02.2010 18:17:16 »
Нарешті і я купив собі нормальну ляхтарку, поліс на 3 батарейки АА, 5 ватт, брав за 40 грн.
Розшарити F VK G+

stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 464
    • Перегляд профілю
« Відповідь #56 : 12.02.2010 22:46:03 »
фото світлодіода.
корпус металевий розбірний. на рахунок водонипроникності я промовчу, бо корпусом передбачені резинові прокладки-кільця, але кітайці як завжди халтурять, і їх нема. для мене то не проблема - зніму зі старого меглайту...
Розшарити F VK G+

stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 464
    • Перегляд профілю
« Відповідь #57 : 12.02.2010 23:10:48 »
як світить? ;D так що я одним оком вже 10 хвилин нічого не бачу... купляв в універмазі на площі ринок, на -1 поверсі, одразу зліва мужик продає ліхтарики та батарейки, 40 гривень. З права також такі продаються, по 48 гривень ;D підпреємці блін...
Розшарити F VK G+

zelja

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 256
    • Перегляд профілю
« Відповідь #58 : 12.02.2010 23:37:12 »
А шо ви скажете на рахунок такого ?
Купив порядка 3-ох місяців назад не юзав його бо хочу купити акумулятори.купив на радіо ринку за 200грн.
- 3 ААА
- Грубезний металевий корпус (Вага відповідна)
- Водо непроникний
- 3 режима (1-сигнальний,2-Low,3-Max)
- Потужний діод

А тепер зацініть фотки

1- Сам фонарик
2- в розбраному виді
3- Рефлектор та діод
4- Діод крупним планом
5- Режим Low brightness
6- Режим Max brightness
7-...
8- Порівняння Мого старенького POLICE і нового.
Розшарити F VK G+

RoMeL

• Адміністратор
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 143
    • Перегляд профілю
« Відповідь #59 : 13.02.2010 09:05:31 »
В мене доречі такий же, я ще добавлю, що його можна юзати з двома або з трьома батарейками... ручка вкорочується  :)
Розшарити F VK G+
Fruere vita, dum vivis