ліхтарики і запчастини до них

Автор TANK, 19.05.2007 00:36:15

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stinger

Купив собі сьогодні на краківському от такого жорсткого кітайця за 10 грн ;D Корпус металевий, точніше з жесті, зкручується з кількох деталей, дуже нагадуе радянські ляхтарки останніх років ссср (кінець 80-х - початок 90-х) технологія така ж сама, тіки там були жарівки а тут 3 світлодіода. Система має навіть якійсь стабілізатор на транзисторі та резисторі, живиться від 2-х батарейок АА, світить не слабо, мае мехатічний перемикач на 3 положення (викл, включєння кнопкою, вкл) в середньому положенні можна включати тримаючи пальцем зелену кнопку. Як на роль резервного ліхтарика досить непогано, справляє враження досить надійного як за такі грощі і включає дуже велику кількість деталей + зручний та легкий, маючи дешеві кітайські батарейки по 3 грн - 4 шт не шкода його ними вбити бо коштує копійки та й загубити не шкода ;D

Lubko

не знаю, вже може згадував в цій темі (впадло переглядати) - то пробачте шо повторююсь але при нагоді ділюся скромним досвідом (не стверджую що це труъ, але може хтось собі з цього щось та й почерпне):
http://picasaweb.google.com/LubkoRem/Lamp#
http://picasaweb.google.com/LubkoRem/HVIpxH#

усьо, більше ніц не флуджу бо ше Андрій забанить до холєри...

скажу лишень шо приємно переглянути попередні сторінки - взяла ностальгія за дитинством, згадалося як то воно половинки від кіндер-сюрпризів обгорталося фольгою від шігарєт - то тіпо рефлєктори, потім бляшані "вітєбски" і важезні "коногонки" )))
Gott mit uns..

:-)

Що панство скаже про таку річ?
Тобто буду все ж брати через кілька місяців. Ще б каску десь індивідуально замовити, з тримачем.
Хоча я більше схильний до старого доброго СГГ-5, з 2-х нитковою лампою і важкою батареєю - зате чуєш шо вона в тебе є, що вона з тобою, одним словом почуття що не сам. ;D
Декольтем своїм мене манила.

explorer

Хочу розказати про радість, яка приїхала до мене з китаю пару тижнів тому :)
Начитавшись всякого, замовив http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.33548 Як видно з характеристик: три режими яскравості. При максимальному режимі на діод подається ~2-3Вт (по ідеї :) не міряв бо тестер до 200мА). Використовуючи акк.батарею 3.7В, 3 А/год маємо десь під три години моцного світла на одному елементі живлення.
Наразі іноді виконує задачі велофари.

На фото бімшотів: ліворуч - вищезгаданий ліхтарик на CREE XP-G R5, праворуч - TikkaXP буст режим (свіжі дюраселі).

YserL

Планую купити ось такий Boost - Buck  2.7 ...4.5В драйвер тут.
56 грн.+ вартість доставки 16 грн, якщо б брали більше 1, то відповідно вартість доставки ділиться на кількість :)
ЦитуватиBoost - Buck  2.7 ...4.5В драйвер питания  светодиода.

Рабочие напряжение  - 2.7 ...4.5В  (повышающий/понижающий режим работы)
Выходной ток -  до 1А.
Пять режимов работы с памятью (три режима яркости и два режима мигания SOS и сторб)
Режим индикации разряда литиевого аккумулятора ниже 2.7В
Переключение режимов через кратковременное прерывание (менее 0,5 с.) питания  вкл./выкл.
Диаметр платы - 17мм

YserL

Змонтував діод на плату.





zelja

Якщо в когось напряги їз розрахунком Опору резистора на діод пропоную таку вот прогу. Рахує більш менш нормально :)

ENIAC

Усе те, що я виклал російською, спробую перекласти на державну. Я користуюсь Fenix LD20. За майже два роки він падав з п'ятого поверха на бетон, перебував на протязі трьох годин у ввімкненому стані під водою, пережив десяток опен-ейрів в режимі стробоскопу, декілька страйкбольних ігор та деякі інші, менш складні (відкривання пляшок з пивом), випробування. Харчування в нього збалансоване - акумулятори Panasonic в індустріальному виконанні, ток КЗ - 48 А.

Виглядає всє не як новий, але світить як в той день, коли я його виймав з коробки.

Chuhaystur

Нещодавно нарешті спромігся купити собі таке чудо техніки, як Petzl :D
26 люмен світла від трьох світлодіодів, 120 годин роботи, корпус частково захищений від води! . . Ухх, тремти, Полтва (як і усі інші підземні антропогенні  системи ;D
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

YserL

Маю світлодіод 1 ват Xeon 1 Power Warm White LED (OSM5XME1C1E) за 20 грн.
3.3В 350мА 75lm.
Розвів драйвер світлодіода на базі мікросхеми LT3496. Розведена тільки один канал із 3.
Необхідні деталі, які треба і які є в Юстасі:
- Силовий дросель: DL22-10 Дроссель SMD 10мкГн 3,8A 0,038 Ом (12,05 грн)
- шунт, для 0,35А - 0,35Ом, взяв 3 SMD резистора 1Ом
- Діод шоткі: DFLS160 (1A 60V), взяв MBRS340 (3A 40V) (1,85 грн)
- MOSFET ключ ZXMP6A13F (60V, P-MODE), взяв IRF7105 (25V, P-,N-Cnanel) (2,75 грн) - Andrijko радить взяти IRLML6402
- транзистор BC858B, взяв BC858A (0,25 грн)
- SMD розсипуха: резистори 22k, 20k, 5.6k, 2k; конденсатори 470pF, 0.47mF, 2 1mF.
Схема:


Перемалював розводку плати під деталі які знайшов у львові, травлю, подивимося що вийде) Розмір плати 25х25 мм.





Протравив плату, ширина доріжок 0,25мм і 1 мм.





YserL

Світлодіод монстр 10Вт  ARPL-10W



via

US5WEO

Мав нагоду користуватися славним ліхтариком американської фірми Mag-lite, якісний та дорогий) порівняно часто перегорає лампочка, яка коштує як два китайських ліхтарика. Радість коритування закінчилась на тому як залишив його увімкненим і забув на тривалий час, потім батарейки в ньому вздулися і годі було їх з відти вийняти.

YserL

Купив сьогодні за 17 грн ліхтарик Police 10W.
Наявний драйвер.

Golem

На автобазарі помітив велииику кількість світлодіодних лямпочок до автомобілів. Освітлення салону, задній стоп і все атке. Сітлодіоди там стоять 0.25.0.5Вт. Ціни від 30 до 70 грн. Ясно шо китайські, але в одній лампочці за 30 грн є 4-5 світлодіодів. + механічне оформлення і підкладка.
Дігери всіх країн єднайтеся!

mirek

Для тих, хто не особливо шарить і не вміє запаяти TSSOP, засвітити лінійку світлодіодів по-швидкому можна ось так:



Це називається "joule thief", дуже популярна тема серед петеушників у країнах першого світу :)

YserL

Відео за такою схемою:

via


виходить така запаска.

Stinger

Цитата: YserL від 19.09.2010 21:42:42
Відео за такою схемою:

via


виходить така запаска.


там можна використати старий радянський транзистор КТ315, щоб взагалі не тратити грошей))) батарейки можна взяти вже використані в нормальних ліхтариках, та серійно ліпити х1, х2, х3-діодні однобатарейкові ляхтарки з нічого і дарувати їх бідним новачкам, або тим хто йде перший раз під землю і не має світла:) Тре розробити ультра дешевий саморобний ліхтарик з підручних деталей на базі цієї схеми))))

Stinger

Як показала практика - схемка з одною батарейкою є елементарною і збирається за пару хвилин з нічого...

Stinger

В тему про старі ліхтарики, знайшов в себе от такі





Брилок КИЇВ, має одну мікрожарівку та перероблений мною під 2 годинникові батарейки, раніше працював від одної плоскої на 3в













Ліхтарик STRAUME, десь початку 80-х, пустий всередині, зараз переробляю під один акумулятор та під 2 світлодіода :)

Stinger

реанімував старенький ліхтарик :)








218 Гості, 0 Користувачів