ліхтарики і запчастини до них

Автор TANK, 19.05.2007 00:36:15

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

linuxoid

Цитата: YserL від 11.03.2012 15:33:37
Завтра замовляю DC-DC KIS-3R33S на MP2307 за 11 грн. Від 10 шт по 8 грн.
Із себе представляє:
In: 4.75V-23V
Out: 0.925V-20V
I - 3А
Я замовляю 3 шт.

3А то пікове чи робоче навантаження?

Ціна хороша,  і можна можна з оцим використати:


Не реклама, простосто ілюстрація.

YserL

3 А робоча без радіатора.
При використанні LM358 можна живити світлодіоди.
Від акума 3,7 не заведеться, а от 12в свинчевого чи 14,8 li-ion від ноутбука якраз.
На їбеї вони продаються по 5-8$ за 10шт.
Доставка буде з Кузнцовська.

linuxoid

Цитата: YserL від 11.03.2012 21:03:36
3 А робоча без радіатора.
При використанні LM358 можна живити світлодіоди.
Від акума 3,7 не заведеться, а от 12в свинчевого чи 14,8 li-ion від ноутбука якраз.
На їбеї вони продаються по 5-8$ за 10шт.
Доставка буде з кузнцовська.

Для 3,7В (18650) краще драйвера за китайську кнопку і двох прожинок нема, перевірено роком служби в темпиратурах від +30 до -25))
Я якраз і хочу заживити кластер з 4-х послідовно з'єднаних світлодіодів, що на малюнку вище, від 11,1В літій-іонної батареї, але хочеться декілька режимів роботи мати..

Parsifal

Може хто знає як полагодити світлодіодний ліхтарик ось такий?
Перша проблема шо він садить батарейки коли не включений, я так два комплекти батарейок посадив поки зрозумів.
Друга проблема, режими роботи не правильні. Мае працювати так 1-світло макс. потужн. 2- наполовину потужність. 3- червоний блимаючий світлодіод. 4- вимк.
А світить при одному і двох натисканнях на повну.
Хоча я підозрюю шо він не ремонтопридатний   :(
Купував у китайців, декларувалось що він водозахисний. Насправді корпус досить якісний стягується гвинтом, але ущільнюючу гумку забули покласти.

YserL

китаєць як повезе. Я свій за 15 грн взяв, то місяцями лежить і не садить акумулятор.
або вицарапати схему з іншого китаяця і підпаяти або викинути.

YserL

Натрапив на сайт фірми що виробляє налобники:




Ціна 195 грн

Зяавляють:
- броньоване скло
- водозахист до 3 метрів
- батарея літі-іон 1500 мА
- 1 ватний світлодіод, + 6 смд

Хто що думає, варто брати?

linuxoid

Цитата: YserL від 11.06.2012 14:11:04
Натрапив на сайт фірми що виробляє налобники:
Ціна 195 грн

Зяавляють:
- броньоване скло
- водозахист до 3 метрів
- батарея літі-іон 1500 мА
- 1 ватний світлодіод, + 6 смд

Хто що думає, варто брати?

Не варта! На наші шахти закупили декілька таких штук - горять драйвери. Хіба, якщо туди перепаювати. Світлодіоди там OSRAM з одних джерел, з інших - китайці. Щодо захищеності - сертифікацію для роботи в вугільних шахтах пройшов, а отже корпус повинен бути добротним.

Sensei

Знайшов ось таку нову модель Petzl .
Виглядає досить цікаво.

Тут більше
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

Le-i-3o

Цитата: Sensei від 27.07.2012 16:37:52
Знайшов ось таку нову модель Petzl .
Виглядає досить цікаво.

Тут більше

Як на мене то моделі з окремо винесеною батареєю не практичні, ну принаймні у спелеології. Забагато шнурів які можна перетерти, чи відірвати протискаючись кудись, а у цьому варіанті щей якщо не помиляюсь контакт з батареєю через роз'єм а не на пряму, що ще більш спрощує можливість його видьоргування.

Підкреслюю що мова йде саме про використання у печерах.
Він копав, і ти копай!!!

YserL

Основна перевага відєднуючого модуля це використання при нильких температурах.

Le-i-3o

Цитата: YserL від 27.07.2012 16:58:31
Основна перевага відєднуючого модуля це використання при нильких температурах.
А може пояснити яким чином? і наскільки низькі температури?
Він копав, і ти копай!!!

YserL

Цитата: Le-i-3o від 27.07.2012 17:01:32
Цитата: YserL від 27.07.2012 16:58:31
Основна перевага відєднуючого модуля це використання при нильких температурах.
А може пояснити яким чином? і наскільки низькі температури?
Li-Ion акумулятори дуууже не переносять температур нище 0 градусів. На холоді знижується ємність на 60%.

Le-i-3o

Ну якби згідний це плюс коли в дубачок гуляєш, в печерах  стабільна температура градусів вище нуля, нижче нуля не опускаєтся, хіба в окремих печерах.
Я ж суджу про ліхтар з його практичністю під землею, і тут мені найбільше підійде моноблок. 
Він копав, і ти копай!!!

Caesar

Petzel має дві класні каски з світлом для спелеолога, єдине що лякає-так це ціна. Ліхтар не може відповідати всім нашим вимогам) Тому конкретно вибираємо під свої потреби.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Yelik

Прочитавши всю гілку, вирішив і собі реанімувати домашній ліхтарик Гелиос АН-0-001. Років 5-6 тому купив його, бо потрібен був ліхтарик вдома. Але ж москалі нормальних акумуляторів не вміють робити, тому він фактично заліг мертвим вантажем у шафі відразу після покупки >:( Благо коштував копійки.
Вирішив замінити акумулятори. Рідні 3шт. Д-0.26Д У1, згідно даних з інету 1.2В, 260мА, були не реаніабельні. Спочатку пробував чи не підуть ААА... задовгі. На вихідних пішов на "південний" радіоринок. І відразу в очі кинулась батарея GP T113 3.6В 280мА для безпровідного телефону. За розмірами ідентичні з Д-0.26. Правда в корпуси прийшлось трохи "підтесати" боки, щоб він заліз, але після цього добре зафіксувався. Незнаю скільки год. заряджати його рідною зарядкою? Заряджав десь 10год.

YserL

Знову петцель прийшов на ремонт. Перегин виявився не при вході в головний модуль, а при виході із батарейного відсіку.

Sensei

Ліхтарь-біта POLICE 300W 1000LUME
Гарне рішення проти чотких пацанів ,та лише ліхтарик проти міліції.
Йдуть двома конфігураціями  - 30 та 55 см .

Можна знайти по 270 грн за штуку (при замовлені 10-ти - 190 грн)

Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

Stinger

Взяв собі на радіоринку за 80 грн от такий ліхтарик





характеристики:

Цитувативес (точный в граммах): 100
основные размеры (длина, диаметр... ): 45*55 мм
описание и характеристики: .
SENMU SM-6652 фонарик на голову
Алюминиевый корпус с двумя фарами и пластиковым блоком для батареек.
Питание: три батарейки типа АА.
Каждая из фар снабжена выключателем (режим вкл/выкл.)
Верхняя фара работает в эконом-режиме
Нижняя фара работает в режиме МАХ (ориентировочная сила света 140Lm)
Поворот фары на 90 градусов.
Блок с батарейками вынесен на затылок.
Фонарь комплектуется нейлоновым чехлом (с возможностью крепления на ремне)

Досить гарно зібраний, видно що якісний Китай, обіцяна яскравість не менше 120 люменів, насправді я не дуже шарю в тих люменах, але серед всіх моїх світлодіодних ліхтариків, цей най яскравіший :)

Stinger

Один з ліхтариків моєї колекції старих ліхтариків. Попався він мені якось на вернісажі в майже повністю вбитому стані і був виторгуваний за 10 українських вічночервоних долярів ;D Пошукавши в неті, класифікував його як радянський ліхтарик РККА виробництва "УПК Автоштамп Москва", випускався приблизно з 1932 по 1941 роки.

Фото брата-близнюка, якому пощастило більше, з http://reibert.info









В моєму випадку ліхтарик був пожертий іржею, і в деяких місцях мав навіть дірки, тож зайнявся його чисткою та реставрацією :)











Виготовив контакти для вимикача...







...і замок на корпусі



Всі частини в купі



і зібрані









Далі були лакофарбові роботи







і перший запуск :)










:-)

Після того як мені стибрили світтло очей моїх - SILVA Ranger довго за ним тужив, купив навіть якийсь COGNALS, який успішно спрезентував Машиністу разом із акумами, коли заглядали у гирло Клову. Купив бо треба було їхати, а грошей було небагацько та й нічого такого на той момент не було під руками. Лятарко не тішив. Великий, на три акуми, кнопка підзаїдала, світла малувато, та й три акуми за раз дуже вже швидко йшли сспати. На велошоломі теж на відміну від сільви тримався не ахти. Були плани переобладнати людськийм діодом, благо сам конструктив наче нічого.

Прикупив ото кілька місяців тому Fenix HL21 Cree XP-E LED R2. Фулл чорний. Дав десь 409 грн. Чи вартує він тих грошей? Ні, але купив.
Чому купив:
- одна пальчикова акума - тобто для заміни потрібна лише одна, яка в кишені не заваджає, та ще й як алкалінки так і NiMH акуми - у мене їх жменя;
- компактний, як і сільва, тобто завше із собою можна його мати;
- не має верхнього ремінця, лише довкола голови - без проблем стягується на шию;
- ІРХ8, що вже не просто забаганка для невбиваємого лятарка, але й через вибухобезпечність, яка наразі актуальна для мене;
- підвищуючу схему із 1.2-1.5 В до 3.0 В мені наразі не спаяти, ще й таку компактну;
- сильний відносно вузький промінь - на той час була виробнича потреба;
- за таку ж сільву вже хочуть більше як за цього фенікса, хоча я купував на 100 грн дешевше фактично рік тому, і вартість ця нагло накручена - бо популярна модель, тобто лише наші камєрсантьі виябуються, за що бажаю їм анальної кари величезним маглайтом;
- хочу мати повне право сказати що "Fenix - лайно!", якщо отримаю такий досвід;
- були гроші.

Отже:
- брав в розетці бо тоді був від неї недалеко - галіма контора - картки не приймають в пункті видачі, коли забирав він вже на 6-7 грн був дешевшим - підовкласи;
- упаковка - грьобаний блістер, мля, навіть кетайські в коробочках йдуть, а цю хрень відкрити не просто + зберігати не зручно;
- до блістера приліплена халявна GP SUPER, алкалінка, про халяву написано російською;
- всередині власне лятарка, інструкція із англійською та іншими мовами, гарантійний талон, пакетик із замком у якому насадка із відкидним дифузорним скельцем, запасні гумки ущільнення, гумово-плетений ремінець  на голову, тримач лятарка який чіпляється до ремінця;
- лятарко:


  • корпус із м'якого але міцного пластику - від падінь є незначні вм'ятини, але не тріщини, корпус не розбірний - клеєний мабуть;
  • лімб довкола лінзи алюмінієвий, так розумію що він виконує роль теплообмінника (поки вставляв фото і тп, ввімкнув втикнувши мордов в стіл, не нагрівся, і корпус холодний, це на середньому рівні, тобто нагріватися він мабуть не хоче впринципі, що, як на мене, натякає на певну енергоефективність);
  • порівняно із топовими CREEшками, слабкий діод, але зважаючи на розміри та акуму - саме воно, доречі діод доволі новий;
  • скло скляне, як би це не звучало :) , досі не побряпалося. хоча із болтами в кишені було кажися;
  • дифузор глянцевий;

  • акума запихається методом відкручування торця без кнопочки, власне запихання акуми і закручування того ж торця;

  • лятарка вмикається методом короткого (приблизно 0.5 с, тобто звичайний "тиць") натискання на торець із кнопочкою, який протилежний тому торцю через який запихали акуму, лятарко пам'ятає режим яскравості який використовувався раніше;
  • перемикання режимів яких 3 яскравості відбувається шляхом відносно довгого (приблизно 1 с) натискання на кнопку + 1 SOS - два коротких ("тиць-тиць"), під час включеності лятарка, перемикання режимів послідовне, і не потребує вимкнення лятарка, SOS вимикається або тим же "тиць-тиць", або вимиканням лятарка, після вмикання не активізується автоматом;
  • власне рівні яскравості - найменший - 3 люм'єна, кажуть на сайті рідному жи на 53 години нікельметалгідридної акуми на 2100 мА стане,

    подякуєм донбасській ночі за надану темряву

    середній - 47 люм'єнів кажуть на 5 годин 43 хвилин на тій же акумі,

    до стінки дореечі метри зо 3.25

    ну і топовий - 97 люм'єн - 2 години 3 хвилини все на тому ж акумі;

    а тут мій ГЕ вирішив що діафрагму треба прикрутити, тому різниці між 47 і 97 люм'єн не видко на стіні, але видко в полі незважаючи на нічне освітлення

  • SOS валить на 97 але миготить, на скільки часу - хз, але миготить якісно, поволеньки -  трьокрапка, трьотире, трьокрапка;
  • хз, але щиро сподіваюся що схема зібрана на SMD а не капелькою - принаймні вартість така що мало б, от сільва була на SMD, що сільві в плюс.
- ремінець + тримач лятарка:


  • якість ремінця , в плані здатність до утворення кудлатості знаходиться між ремінцями від Експедиції - який ні не розтягнувся ні не став кудлатим незважаю чи на вадкі умови за кілька років, та рамінцем від сільви, який відразу д став кудлатим, але розтягнутися чи не встиг, чи й не мав би, єдине що сільва мала ще й силіконову накладку, чо гарно тримало на касках та шоломах, незначна кудлатість спостерігається;
  • кріплення своїми "клешнями" хапається за циліндричну частину корпусу лятарка, на якій є насічки, що дозволяє регулювати кут променю до горизонталі від 0 до десь -60-65 градусів, чого цілком достатньо, як на мене;
  • кріплення тримає лятарка достатньо близько до лоба, тому навіть при різких і частих рузах лятарко нікуди втікти не хоче із відведеного місця, а от сільва таки намагалася, бо досить далеко центр ваги був
  • кріплення має можливість вчепити ще й верхній ремінець, але без сенсу, як зрозуміло із пункту вище.
- насадка-дифузор відкидна, кажуть дуже ламка, тому поставив лише раз чисто глянути як воно дифузить (достатньо, але не так щоб аж), тому в шухляді, бо потреби наче немає.

Враження від експлуатації - компактний, не розбився, стокова батарейка ще (за близько 3 місяці вмикання рази 2 на тиждень на хвилину-дві, кілька разів вмикав на 10-15 хв.) не розрядилася до стану коли є сенс відносити її в картонну коробку в Батарейці, хоча максимальний режим вже не змінює яскравості від середнього, не важкий, не намагається злітати при різких рухах, оскільки залишилася ще стокова батарейка від сільви - заюзаю і її, для цих фото вставив тижні 2 тому заряджену ловселфдісчардж варту - світить як має бути. Загалом лятарко для моїх потреб якраз достатній, легкий, можна використовувати яко налобник до ровера - промінь валить метрів на 100 на максимумі. Для лаження в тунелях супер - промінь вузький, наявна достатня бокова засвітка, пляма без плям, що говорить про хороший діод та дифузор.
Але 400 грн за нього - то зажирно, 250-300 грн - було б більш відповідно.

Апдейт:

На касці тримається добре, правда засвітка специфічна, бракує бокової інколи, але це мабуть від незвички. Так само як і засвітка сильна прямо перед собою коли драбинами-сходами пересуваєшся. Для задачі схожої на приготування їжі, із великою кількістю маніпуляцій предметамиякі довкола розкладені, надто яскрава і невелика пляма по центру, певне треба дифузор.


[/list][/list]
Декольтем своїм мене манила.

286 Гості, 0 Користувачів