ліхтарики і запчастини до них

Автор TANK, 19.05.2007 00:36:15

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

explorer

Цитата: Roy від 08.11.2016 13:02:02
Шукаю ліхтарик з такими параметрами:
-діод з температурою 2800-3000К
-живлення 18650
-мін. 600 люменів

Можливо, хтось знає де такий знайти(купити), або ж сконструювати з іншого, методом посадки іншого діоду з драйвером.
Буду вдячний сильно. ;)
На попередній сторінці є відео де я таким ліхтарем папір пропалюю. Брав в Саймона на Алі. Там вже є новіші діоди на вибір, які тобі тут вже радили. Загалом там можна вказати який світлодіод хочеш, на який максимальний струм хочеш драйвер, і колір корпусу, і прийде готовий до роботи ліхтар.
https://aliexpress.com/store/product/Convoy-s3-18650-edc-small-hard-oxygen-t6-u2-strong-light-flashlight/330416_826041434.html?detailNewVersion=&categoryId=150410
S3 це той, що я маю - в нього найширший кут, S з інишими числовими індексами трохи відмінні корпусом та оптикою (можна вибрати трохи вужчий кут -S2 для більшої універсальності). В неті є описи відмінностей між різними корпусами конвоїв. Він ніби всі кастомізує як скажеш. Мій екземпляр працює без нарікань. Ще великий плюс, що драйвер лінійний - не мерехтить.

Дядька Яр

У лінійних драйверів в конвоях у низькому та середньому режимах є ШІМ з частотою приблизно 4кГц, так що він мерехтить.
У гарних імпульсних драйверів пульсації дуже малі.

ІНТРОВЕРТ 997

Цитата: Дядька Яр від 14.12.2016 19:44:38
У лінійних драйверів в конвоях у низькому та середньому режимах є ШІМ з частотою приблизно 4кГц, так що він мерехтить.
У гарних імпульсних драйверів пульсації дуже малі.
В "хороших" драйверів пульсація має вищу частоту і тому її не бачить фото-відео апаратура і очі, в кепських драйверів пульсація має малу частоту і тому її можна побачити ( озброєним оком ). Чи мова йшла про стробоскоп режим ? Лінійний драйвер тому лінійний бо в ньому немає імпульсної схеми перетворення напруги ( дс-дс), тому, що це значить прошу пояснити, може мені щось невідомо. Просто звідки в лінійнику широтно-імпульсна модуляція мені не зрозуміло хіба, що це імпульсний, а не лінійний драйвер.
П.С. Можливо, флуд, а може й ні.
П.П.С. І як завжди надруковано неграмотно.
Тут могла бути ваша реклама...

Alter

Цитата: Дядька Яр від 14.12.2016 19:44:38
...є ШІМ з частотою приблизно 4кГц, так що він мерехтить.

4кГц=4000 "кадрів" за секунду. Як людське око може сприйняти таку частоту за мерехтіння, якщо стандартом є 24 кадр\секунда, а звичана лампочка із її 60 Гц вже дає рівномірне освітлення без мигання?
п.с. 24-то не межа, бо коли до лампочеи приліпити звичайний діод - частота буде вже не 60, а 30 гц (хоча і з половинними провалами синусоїди), і все ж мигання видно.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Soulstorm

Ну лампочка мигає з частотою 100 Гц, якшо що)

ІНТРОВЕРТ 997

Питання було про  лінійник і те звідки мигання в режимах які передбачають постійне світіння .  ;D лампочка мигає бо її годують змінним струмом.
Тут могла бути ваша реклама...

Soulstorm

Ну так, просто вирішив вставити свої 5копійок)
А взагалі, то після шим контролера має полюбасу стояти згладжуючий фільтр, тобто на виході будуть просто слабонькі пульсації, на які можна зважати хіба, якщо в тебе замість очей осцилографи

ІНТРОВЕРТ 997

ЛІНІЙНИК Карле лінійник, ШІМ може бути тільки коли є дросель ( дс-дс конвертер ) отже як може бути пульсація якщо мова йшла про лінійник?
Цитата: Дядька Яр від 14.12.2016 19:44:38
У лінійних драйверів в конвоях у низькому та середньому режимах є ШІМ з частотою приблизно 4кГц, так що він мерехтить.
У гарних імпульсних драйверів пульсації дуже малі.
Тут могла бути ваша реклама...

maxiWELL

China-light, яким вихвалявся, здох. Після походів по ДОТу і підземеллям стоянки поїздів, він розрядився. Поставив нові батарейки (такі самі, як були раніше) — попрацював один-два дні і далі — ні в яку. Пробував інші батарейки, інший батарейний блок — не працює і все.

Цікаво, що могло статися: що ні з того ні з сього перестав фуричити?
Срака байрака!

ІНТРОВЕРТ 997

Фото пацієнта в студію, будемо грати в Кашпіровського. Імовірно дав дуба світлодіод, якщо при ньому не було резистора, для обмеження потужності, через це він перегрівся і в нього деградував кристал (незворотній процес, спершу діод втікає в синій спектр, падає яскравість, а потім RIP). Лікується заміною світлодіода (який встановлється на радіатор якомога більших розмірів). Друга версія якщо були режими забезпечені мікросхемою краплею ( чорна крапля не більше 1.5 см в діаметрі ) яка чутливіша до змін обстановки за деяких аутистів, тоді світлодіод має бути живий. Якщо то був багато-діодник тоді може бути банально ніяка якість світлодіодів чи пайки самої плати, чи знову ж таки відсутність резисторів.
Тут могла бути ваша реклама...

ІНТРОВЕРТ 997

Шановні Експлорівці, мені терміново (до 12січня) треба зробити два корпуси для ляхтарок (креслення є готові). Порекомендуйте токаря з рівними руками і мозком в голові, який ві Львові міг би допомогти.
П.С. Дякую за увагу.
Тут могла бути ваша реклама...

Дядька Яр

ІНТРОВЕРТ 997, на рахунок токарки, напишіть дядьку Максиму https://vk.com/id9376884
Тепер про драйвери. Виміряв частоту ШІМу у конвоя, вона в районі 1кГц.
Цитата: Alter від 15.12.2016 11:46:51
4кГц=4000 "кадрів" за секунду. Як людське око може сприйняти таку частоту за мерехтіння, якщо стандартом є 24 кадр\секунда, а звичана лампочка із її 60 Гц вже дає рівномірне освітлення без мигання?
Враховуй, що лампочка не встигає гаснути у момент перетину нуля. ШІМ досить легко побачити - можна посвітити на вентилятор або будь-який об'єкт, який швидко рухається. Буде добре помітно стробоскопічний ефект.
Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 16.12.2016 17:39:30
ЛІНІЙНИК Карле лінійник, ШІМ може бути тільки коли є дросель ( дс-дс конвертер ) отже як може бути пульсація якщо мова йшла про лінійник?
Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 14.12.2016 21:27:43і
В "хороших" драйверів пульсація має вищу частоту і тому її не бачить фото-відео апаратура і очі, в кепських драйверів пульсація має малу частоту і тому її можна побачити ( озброєним оком ). Чи мова йшла про стробоскоп режим ? Лінійний драйвер тому лінійний бо в ньому немає імпульсної схеми перетворення напруги ( дс-дс), тому, що це значить прошу пояснити, може мені щось невідомо. Просто звідки в лінійнику широтно-імпульсна модуляція мені не зрозуміло хіба, що це імпульсний, а не лінійний драйвер.
В лінійних драйверах яскравість змінюється стробуванням стабілізаторів струму на платі.

akazukr

Експлорівці всіх вітаю з Новим роком! Щоб всі нецікаві об'єкти залишились в минулому і вас чекало багато нового до сих пір не відкритого для нас!
От щоб на цих об'єктах нам шось побачити часто потрібен надійний ліхтар, от я і хочу розжитись таким, найшов цей магазин:
http://shop-mse.com.ua/shop/category/66/fonari/sverhmoshchnie-ot-1000lm.html
і хочу там дещо купити, бачите зверху червону рамочку, я так надіюсь, що це не най*бка) Бо тільки з цією знижкою куплю свою давню мрію, хлопці мо там хтось вже купляв, чи що чув про цей інет магазин. Поможіть будь ласка! не хочу лоханусь і економлю кожну гривню.
лиш би не гірше...

ІНТРОВЕРТ 997

Цитата: Дядька Яр від 14.12.2016 19:44:38
У лінійних драйверів в конвоях у низькому та середньому режимах є ШІМ з частотою приблизно 4кГц, так що він мерехтить.
У гарних імпульсних драйверів пульсації дуже малі.
Дядько Яр тут ви самі написали про лінійні драйвери і про ШІМ у них, отже або це помилка друку, або це не лінійник.
Вуйко Максим в гугло пошті мовчить, в вкінтакті шукав не міг зрозуміти де ж треба писати.
Тут могла бути ваша реклама...

ІНТРОВЕРТ 997

Вуйко Максим написав же не приймає замовлень :'(.
Тут могла бути ваша реклама...

Дядька Яр

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 02.01.2017 11:42:17
Дядько Яр тут ви самі написали про лінійні драйвери і про ШІМ у них, отже або це помилка друку, або це не лінійник.
Вуйко Максим в гугло пошті мовчить, в вкінтакті шукав не міг зрозуміти де ж треба писати.
Я ж пояснюю, в дрейвері Nanjg 105 стоять стабилізатори AMC7135 у яких є вхід енейбл. На нього з тіньки13 приходить сигнал ШІМ. Для режиму 5% у сигналу робочий цикл 5%, для режиму 40%, відповідно, робочий цикл 40%.

akazukr

Дятько Яр посилено агітував за скілханти, я дослувсь до поради, добряче поривсь в інтернетах, начитався оглядів, і таки купив собі skilhunt h03, купив нечаянно, мені просто дуж повезло) Брав в Території світла, дзвонив за армітек того ж класу Armytek Wizard Pro XM-L2 U2 (1010 Lm), його не було, і тут кажуть шо вони завезли на огляди, дві штуки скілхантів, один вже забрали, я звісно ж не вагавшись забрав другого, ціна бла дуж добра)) Збулась мрія! Плюс в результаті деяких обмінів виміняв собі, чуть користованого, але в повному комплекті thrunite tn12, тепер мій набір ліхтарів виглядає наст чином:
лиш би не гірше...

Soulstorm

Мені от цікаво, наш стільки тих ліхтарів, куда ти ними так світиш?)
А так собі купив Convoy S2+, начитавшись відгуків про ціну\якість. Задоволений ним більше ніж повністю. Єдиний нюанс це те, як він гріється, з драйвером на 2800мАг

akazukr

Цитата: Soulstorm від 07.01.2017 11:44:22
Мені от цікаво, наш стільки тих ліхтарів, куда ти ними так світиш?)
А так собі купив Convoy S2+, начитавшись відгуків про ціну\якість. Задоволений ним більше ніж повністю. Єдиний нюанс це те, як він гріється, з драйвером на 2800мАг
По одному на кожного члена сім'ї) мій тепера скілхант)
лиш би не гірше...

ІНТРОВЕРТ 997

Тут могла бути ваша реклама...

289 Гості, 0 Користувачів