13.03.2010 - вилазка на місце ракетного полку РВСП (Червоноград-Корчин)

Автор RedShift, 03.03.2010 16:55:33

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

RedShift

Хто ще там не побував приєднуйтесь.
Я 100% йду якщо погода дасть.

Основна ціль - підземні стартові позиції SS4 під Корчином.
Також, пройдемом через базування ракетного полку під Бендюгою.

(сподіваюсь цей похід не піде врозріз з зустріччю "Гості з Одеси")  :-\
Darts matters!

inkognito

    Коли йдемо, відки стартуємо, планована відстань, спосіб дістатись на місце ? --> аффтор поправ шапку і нарід до тебе сі поняне. Від мене рекомендації не пішки йти до об'єкту, а заїхати якомога ближче до нього та дослідити. Маєте нестерпне бажання перейтись добрим кавалком? - то робіть це на зворотньому шляху (а як не вистачить, то пройдіть ше раз туди-сюди). Врахуйте яко мінімум 2 год на сам об'єкт
Resistance is futile

RedShift

Думаю, треба виходити в годин так в 9-00 якнайпізніше. Довжина переходу складає 18 км.
Так що, якщо йти нормальним темпом, щоб ноги всю дорогу були "в тязі" і тримати крейсерську швидкість 5 км\год то вже до обіду будемо на місці.

Вихід зранку, так що провіант потрібно буде купити ще з вечора.
Маєм встигнути::
1) Оглянути бази,
2) Сховати "кеш",
3) Зробити привал і з'їсти всю їду і випити якихось напоїв (...ну це вже по смаку кожному...)

А вже назад поїдемо якимось автобусом...
Для тих хто давно не ходив на далекі дистанції думаю буде цікаво зробити виклик самому собі і перевірити свої сили!

Як би там не було - "тяжело в ученьи - легко в "ГРОБУ". Так що не факт что когось зі списку в кінці походу можна буде викреслювати  :)

Якщо комусь потрібно заночувати в Червонограді - то хай бере карімат - в мене і заночує.

------------------------------------------------------
Є ще й 2-ий варіант для ледарів, що не хочуть ходити, а возять свою "п'яту точку" в машині.
Заїзжайте на базу в обід. Там і зустрінимося.
Головне, тримати зв'язок по "дибільнику"
------------------------------------------------------
Darts matters!

:-)

18+18=36 км, це тільки шлях. З "лазанням" буде всіх 40-46. 8+ годин в дорозі. Зважаючи на весняний авітаміноз і дорогу з Червонограда до Львова, навіть підготовані "умовні учасники" такої пішої прогулянки будуть лежати пластом не лише в неділю, а то й до вівторка.
Авто однозначно.

Для бажаючих пішки: Може як потепліє з наметами на 1 ніч?
Декольтем своїм мене манила.

Lesyk

шкода шо в мене пробне, бо я б сходив.а з наметами - це ідея хороша. :)

Pasja

Хто буде їхати якимсь транспортом, дайте знати!!!
Бо якось не охота по болоту зі снігом в перемішку скіки іти.

Golem

Ракетна частина Біля Бендюг - досить глибоко в лісі. Дорога стара, зараз весна. Проїдуть не всі машини. Пішки до бази літом йти півтори години, весною - всі дві з половиною. + обовязково слід мати водонепроникне взуття. Якшо мороз - легше, але машина все рівно не проїде на сам обєкт.

База Біля Корчина - близько від дороги, та й машина підїжджає майже під саму базу. Йти не далеко і нескладно. + там є на шо дивитися, на відміну від груди каміння коло Бендюг.

Відвідати дві бази за день - цілком реально. Просто трішки змінити маршрут. Червоноград - База - Бендюги. Там на попутню маршрутку, і з Корчина на Базу. АБо те ж, але з власним транспортом.
Дігери всіх країн єднайтеся!

RedShift

Тоді, як я вже написав вище, я добиратимусь "пішкарусом", а Ви їдьте транспортом. Я, однозначно, виходжу срання і тому поки ви під'їдете до Корчина, я вже там чекатиму.
Хлопці, в мене купа роботи - мені ще "кеш" необхідно сховати.  :).
Просто повідомте, коли Ви хочете під'їхати на базу під Корчином, щоб я орієнтувався у часі та все розрахував.
Darts matters!

G-H

Про шахти біля Корчина я чув.
А що там біля Бендюг?
Прошу пробачення за можливи помилки, але що з "клятого москаля" можно взяти :)

RedShift

Цитата: G-H від 05.03.2010 23:48:49
Про шахти біля Корчина я чув.
А що там біля Бендюг?

квадратик - наземна стартова позиція ракет SS-4
кружок - підземна стартова позиція ракет SS-4
Darts matters!

mykolya

Буду їхати 13-го з Червонограда маршруткою. Хтось приєднається? Десь на 12-ту на базі (щоб РедШифт не дуже рано вставав :-))  ).

RedShift

Цитата: mykolya від 09.03.2010 23:09:11
Буду їхати 13-го з Червонограда маршруткою. Хтось приєднається? Десь на 12-ту на базі (щоб РедШифт не дуже рано вставав :-))  ).

Вельми вдячний  ;D
Darts matters!

RedShift

Тут цікава НОВА інформація.

І як завжди пі.ц підкрався незамітно, хоча був видний ще здалеку.
Одним словом, 13.03.2010 - робочий день... - відробка за 08.01.2010.
Тому давайте, панове, визначимося з датою вилазки. Тому що я не знаю чи писати заяву за свій рахунок на суботу чи перенесемо все на неділю 14-го.

Прошу висловлюватися.
Darts matters!

mykolya


RedShift

Цитата: RedShift від 10.03.2010 17:37:34
Тут цікава НОВА інформація.

І як завжди пі.ц підкрався незамітно, хоча був видний ще здалеку.
Одним словом, 13.03.2010 - робочий день... - відробка за 08.01.2010.
Тому давайте, панове, визначимося з датою вилазки. Тому що я не знаю чи писати заяву за свій рахунок на суботу чи перенесемо все на неділю 14-го.

Прошу висловлюватися.

Шановні! Зовсім обмаль часу залишилося. Давайте визначатися з датою. Я теж за 14/03/2010 - неділя.
Прошу голосувати!!!
(деякі користувачі боялися "місити глину в лісі ногами в поході" - хочу всіх Вас заспокоїти - на вихідні обіцяють мінусову температуру)
Darts matters!

mykolya

Я за 14-те. Може спочатку на базу, а по дорозі назад вже будемо ховати кеші та їсти каші?

230 Гості, 0 Користувачів