Хмельницька АЕС

Автор Golem, 17.02.2010 17:11:55

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Пост від користувача ":-)"

Спочатку ознайомтеся із цим.
Так от, дзвонив щойно на ХАЕС, питав що і як, яким чином і коли можна зорганізувати екскурсію туди.
Пані з милим голосом все мені розповіла і сказала, що буде рада бачити. :-*
Тому потрібно визначити:
-час поїздки (лише будні, на вихідних туди прохід ваще заборонений) з врахуванням часу "реакції" тамтешнього начальства, яке підписуватиме допуск на АЕС - думаю +2-3 тижні;
-учасників поїздки.

Щоб стати учасником потрібно надати певні паспортні дані (ПІБ, серія, №. "Виданий і т.д." не потрібно). Це якщо громадяни України. Якщо ж громадяни інших держав - то соррі, там трабли, я за таке наразі не беруся. Дані мені в приват.

Вартість:
-доїзд - плацкартний вагон якогось ранішнього поїзда до Славути (~50 грн в одну сторону в досить мажорному поїзді). З пересадками в Здолбунові думаю буде досить незручно, але дешевше - електринами до Великого Кривина~25 грн в одну сторону.
-екскурсія - на халяву!!!!!111111111111 :D

Обов'язки:
організацію допуску та вибір оптимального типу транспорту беру на себе, головне вчасно подайте та точно всі данні і не вийожуйтеся, що на цьому автобусі не їхатимете, бо він не того кольору. ;D


P.S.
А ще там недалеко є місто Острог, де я напевно багато цікавих об'єктів архітектури. На жаль жодного разу там не був. Але можна і туди на кілька годин прогулятися.

Попрошу модераторів додати опитування про транспорт. п.1 - Поїзд, п.2 - електрина п.3 - комбіновано.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Прийшлося перепостити тему мені, бо неможна було додати голосування до вже існуючої теми. Ідея хороша, єдиним мінус що я можу тільки на вихідні :( Але думаю решті спільноти вилазка буде дууууже цікавою. Що ж народ, приєднуйтеся!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Я за однозначно! На рахунок транспорту вважаю, доцільним та найзручнішим буде добирання поїздом. Київський напрямок все таки, безліч поїздів. Зокрема поїзд Львів-Луганськ. Зупинка на станції Кривин, той же Нетішин. Ну і без пересадок звісно.
Meine Ehre heißt Treue

Khimik

Цитата: Golem від 17.02.2010 17:16:22
єдиним мінус що я можу тільки на вихідні :(

То шо - не відпросишся на деньок?  ::)
Я б також поїхав в якись понеділок, наприклад

Fenriz

+1 я за добарання комбінованими методами, цікавіше, хоча якшо і не проти потяга

inkognito

anytime anywhere +, будні чи святкові дні = головне раніше спільноту попередити! Аффтору зачод!
Resistance is futile

inkognito

   15-19 числа виглядає краще, бо по совковій памєті святкуємо празник здається Клари Целкін та торжество соціалізму. Фіг із нею та ними, головне яко було би краще нам
Resistance is futile

YserL

Я за.  :D :D :D
Можна рейковим автобусом до станції Здолбунів (172, 9.36 -> 11.54), потім маршруткою Здолбунів - Нетішин.
Або Львів-Кривин (13Л ужгород харків 5.16 9.27)
Заодно можемо погостювати у гуртожитку Острозької академії)))
Краса...

Roy

Мені підходить одна й друга названа дата.
Meine Ehre heißt Treue

SANECKA

Незабувайте, що 11-12 березня приїджають гості з Одеси. Якщо ми всі поїдем то хто їм тоді Полтву покаже?

Golem

Народ. Я до організації мандрівки не маю жодного відношення, просто перепостив повідомлення з додачею голосування. Прохання номери паспортів мені не висилати. Цим заємається користувач :-)
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

  Загалом дуже дивно, що йно 5 писків підписались на подорож. Де ж ви, тру-дослідники? Хіба нецікаво?
Resistance is futile

deadmeat

Блін!!! як то так що я тільки побачив цю тему? в мене її не висвітлювало якогось!!
Я б теж поїхав, але вже запізно???????(((((
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

:-)

Ха, грейт нюз! Ворота ХАЕС перед нами майже що відкриті. :D

Все ж інженер по роботі з громадськістю удостоїла мене уваги, коли пишу ці рядки - втретє.
Щойно з'явилася пропозиція, а чи можна в четвер, 18-го? Якби приїхали в четвер на 09.27 - то вони б забрали нас машиною. Інакше доведеться їхати маршруткою за 2-3 грн. + шукати інформаційний центр - адресу маю, і оріентири, тому все ок. ;)
Чекатиму до завтрашнього ранку на відповіді бажаючих.
Мені все ж бажано п'ятниця.

Отже, є 2 поїзди, якими було б зручно:
113
13Л

e-kvytok каже, що на них залишилося ще не так вже й багато місць. Тому бажано в суботу-неділю взяти квитки.

Також треба визначитися із програмою після екскурсії - чи відразу на поїзди, після відвідин РТБ:
99
134
чи ще в Рівне/Остріг погуляти - звідти ті ж поїзди + електрини нічні.
e-kvytok каже, що на них залишилося ще менше місць.

Фото-відео зйомка на території ХАЕС є забороненою, >:( хоча в інформаційному центрі щось зазнимкувати дозволять. З собою обов'язково мати паспорт - для остаточної перевірки - режим.
Про дозиметри не питав - розберемося на місці. ;)
Декольтем своїм мене манила.

YserL

Впринципі підходить і четвер. Після екскурсії маршруткою в Остріг. Звідти маршруткою до Здолбунова чи Рівного.

Roy

О, зрушилось накінець! Для мене краще було б їхати в п'ятницю-развратніцу.
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

аналогічно за п'ятницю, думаю самі без проблем доберемось.
2 :-) у нашому полку не прибуло? Ніхто новий не зголошувався?
Resistance is futile

:-)

Цитата: inkognito від 11.03.2010 16:55:50
2 :-) у нашому полку не прибуло? Ніхто новий не зголошувався?
Питав про те чи можна додати когось - кажуть ні.
Декольтем своїм мене манила.

inkognito

пропоную в суботу дружно зібратись та придбати квитки на дорогу туди-назад.
Resistance is futile

:-)

4 з 6 за п'ятницю - рішення прийняте. ;D

Коли в суботу зустрінемося - остаточно визначимо програму поїздки.
Бажано - головний вокзал, або каси на Гнатюка, після обіду.
Декольтем своїм мене манила.

274 Гості, 0 Користувачів