Гості з Одеси

Автор Mauser, 17.02.2010 19:15:18

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Mauser

Дня Доброго усім!
11-12 березня матимемо за честь відвідати славне місто Лева, людей побачити, себе показати.
Обов'язково хочеться побувати у Полтві - це власне і є основна ціль візиту (а жаль направду...)
Усе інше - трактуємо яко приємний бонус згідно рекомендацій дописувачів.

Fenriz

можливість потрапити чи не потрапити в полтву буде  залежати від погодніх умов. поживемо побачимо

inkognito

всебічно будемо вас радо стрічати із філіжанкою хербати із цитриною!
Resistance is futile

Mauser

Чи можна отримати контактний номер телефону людини, котра нам складе компанію?

treyser

11-12 березня ... весна ... "сходять" сніги ... рівень води стає більшим ... 19 лютого що твориться,все затопило нах..(
нафіга мені мінуси ставити в рейтинг?...вам що немає що робити?...капец...глянь на нього...тупе повідомлення ігноруй його...

STALKER

я би не рекомендував у полтву лізти а то дійсно води дуже багато-можна походити по інших цікавих обєктах(пишіть в приват-розкажу)

Mauser

Панове,
будласка скажiть де можно 1 нiч пережити
з 11го до 12го
2 чел.

SANECKA

Думаю саме краще буде вам оселитися в готелі Львів.В центрі міста 2-місний номер коштує 100-120 гривень.

ostik

можна в готелі "Львів" на вул. Чорновола (2 або 4), готель "Жорж" вул. Пл.Міцкевича (1) ,готель "Вольтер" вул.Липинського (60)

SANECKA

Цитата: ostik від 02.03.2010 19:55:29
можна в готелі "Львів" можна на вул. Чорновола (2 або 4), готель "Жорж" вул. Пл.Міцкевича (1) ,готель "Вольтер" вул.Липинського (60)
Все таки готель Львів самий дешевший.Коли я віддихав у Вінниці мені все що треба було це дешева койка на ніч.А цілий день проходив по ескурсіям.Так для чого платити більше якщо береш готель щоб тільки переночувати?

inkognito

  ффтопку! Яко казав Гоблін "січас рулят танкі и кавровіє бомбометанія" - шукайте хостели в місті Лева, Капітан Очевидність підказує Гугл. По-перше або дешевше, або в ту саму ціну, по-друге ймовірність заразитись грибком чи іншою заразою практично відсутня. Та й місця значно приємніші, зручніше розташовані - хоча б взяти хостел на Банківській чи на пл.Петрушевича (до входу в Полтву - 250 метрів) - чим не файно? Дійсно, навіщо платити більше?
Resistance is futile

Mauser

Капитан очевидность  рекомендуэ спитати у коллег.
Ось питаю. Хостел так хостел.

explorer

Цитата: Mauser від 02.03.2010 18:27:40
Панове,
будласка скажiть де можно 1 нiч пережити
з 11го до 12го
2 чел.
2 чел. з 11го до 12го береня можу захостити в себе, якщо підходить варіант з каріматами та спальниками на підлозі (є в наявності на відміну від ліжок).

Mauser

Дуже добре !
дай тел. Будласка
Будимо утром подзвонимо.

explorer

Цитата: Mauser від 03.03.2010 23:22:24
Дуже добре !
дай тел. Будласка
Будимо утром подзвонимо.
Дивись в мило :)

Mauser

Хто може допомогти у питанні походу в Полтву у пятницю увечері?
Точніше в 23:20 ;D
або розкажіть де найбільш зручне для входу місце
explorer уже допоможе розібратись де це точно

249 Гості, 0 Користувачів