Очисні на завтра (20.02.2010)

Автор inkognito, 19.02.2010 21:27:54

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

  Плануємо завтра здибатись об 10-00 сраня коло готелю Львів, поїхати на очисні та чекнути рівень Полтви у поточних умовах. Потому валимо на Краківський базар переглянути модні аксесуари (ідея Taras-Tinian, усі респекти йому). Аж ніяк то не зачіпає тему Винниківсьго лісу, що запланована завтра на 13-00. Усі бажеючі встигнуть в обидва місця.
  Точно буду завтра я, Roy, Stinger та YserL.
Resistance is futile

Golem

Ідея зачотна. Бо за словами працівників очисних "весною тут все по коліна в воді" :) МОдні аксесуари можна пофоткати і киунти в спорядження, тему типу "ШО корисного можна придбати на карківському". Чи взагалі "Шо і де зі споряги продається у Львові". Бо багато буває однотипних питань: Де купити хімзу, де купити ліхтарик і тому подібне. Кожен доповнить тему своїми точками і буде корисна всім.
Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER

я би зміг десь посеред наступного тижня або на  наступних вихідних я ще напишу точно

VeNick

я буду 80%, ще завтра зідзвонимось
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Ростислав

А чому не вийшло сходити на очисні сьогодні ?

Roy

МОбіЛІзаЦІЯ ! Свіжоздумана ідея! Похід на очисні сьогодні, зустріч 13:30, кінопалац "Коперник". Наразі мені, Inkognito та Stinger'у вдалось перебороти ранкову недільну лінь. Хто ще? :)
Meine Ehre heißt Treue

ostik

я хочу. :) але напевно трохи запізнюсь.

130 Гості, 1 Користувач