Етил-Спирт є ЗЛО на вилазках

Автор inkognito, 22.02.2010 20:05:16

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

  Моя думка - на вилазках, алкоголь зло. А вже опісля - згідно бажання трудящіхся. Фото не варто викладати на  форумі, хіба вийдуть тру-fun в Смішні Фото. Шось наприклад користувач XYZ_XYZ здибав в Полтві неземне ссцущество і над ним секскуально надругавсі (за відсутності ліцензії ссцати в Полтву)
Resistance is futile

Roy

ЦитуватиМоя думка - на вилазках, алкоголь зло. А вже опісля - згідно бажання трудящіхся.
Цілком підтримую !
Для такого думав створити тему "Важкі будні". Туди окремим порядком зливати всі наші цікаві алко-трафунки, тощо.
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Думаю всі розуміють шо спуск в Полтву, лазання по Індастріалу типу Новояворівської Сірки чи дослідження війс ькових обєктів як Міжгіря - вимагає уваги та зосередженості. Алкоголь допустимий в невеликих кількостях на привалі, або вже після самої вилазки, на ночівлі. Зрештою, це прописано і в техніці Безпеки. І то алкоголю не повинно бути забагато, адже слід памятати, що багато читачів(зараз не менше 300 в день) з нетерпінням чекають ваших звітів :) А ви, замість того шоб скачувати фото і писати букви - в той час відсипаєтеся.

Інша справа коли комапнія хоче просто зібратися десь попити пива. Але шоб це було цікавіше ніж столики в центрі. То теж не є зле. Відповідно ці люди йдуть на форум, збирають си компанію і пють то пиво. :) Враховуючи шо в кінці учасники деколи пересуваються на четвереньках - на горде звання "вилазка" ця акція теж може претендувати :) Здебільшого такі вилазки відбуваються вже на добре відомих обєктах. Повністю згідний шо засмічувати форум "звітами" з них чи кілометровими планами з точним вказанням хто і скільки разів змінював свою думку теж не варто. Але анонс має бути, як і вказання шо хто і коли буде. Шоб до вас могли приєднатися інші. Відомо, ніщо так не обєднує колектив - як спільна пянка :) А дрібниці - про це можна домовитися в приватних повідомленнях.

Моя офіційна позиція така: алкоголь - це добро. Допоки до нього відноситися з розумом. А Експлорер - сайт, все таки, дослідницький, а не клубний. Тому слід відділяти персональне від публічного :)

Зрештою, покишо все як є - на 90% мене влаштовує, а решта з часом само притреться. Особливо як наступить тепло.
Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER

Цитата: Golem від 22.02.2010 20:57:45
Думаю всі розуміють шо спуск в Полтву, лазання по Індастріалу типу Новояворівської Сірки чи дослідження війс ькових обєктів як Міжгіря - вимагає уваги та зосередженості. Алкоголь допустимий в невеликих кількостях на привалі, або вже після самої вилазки, на ночівлі. Зрештою, це прописано і в техніці Безпеки. І то алкоголю не повинно бути забагато, адже слід памятати, що багато читачів(зараз не менше 300 в день) з нетерпінням чекають ваших звітів :) А ви, замість того шоб скачувати фото і писати букви - в той час відсипаєтеся.

Інша справа коли комапнія хоче просто зібратися десь попити пива. Але шоб це було цікавіше ніж столики в центрі. То теж не є добре. Відповідно ці люди йдуть на форум, збирають си компанію і пють то пиво. :) Враховуючи шо в кінці учасники деколи пересуваються на четвереньках - на горде звання "вилазка" ця акція теж може претендувати :) Здебільшого такі вилазки відбуваються вже на добре відомих обєктах. Повністю згідний шо засмічувати форум "звітами" з них чи кілометровими планами з точним вказанням хто і скільки разів змінював свою думку теж не варто. Але анонс має бути, як і вказання шо хто і коли буде. Шоб до вас могли приєднатися інші. Відомо, ніщо так не обєднує колектив - як спільна пянка :) А дрібниці - про це можна домовитися в приватних повідомленнях.

Моя офіційна позиція така: алкоголь - це добро. Допоки до нього відноситися з розумом. А Уксплорер - сайт, все таки, дослідницький, а не клубний. Тому слід відділяти персональне від публічного :)

Зрештою, покишо все як є - на 90% мене влаштовує, а решта з часом само притреться. Особливо як наступить тепло.
погоджуюсь з големом-чиста правда

Дануся

Не довго я з вами,але помітила,що з алкоголем ви,по ходу,таки перебираєте :P=)))))Надіюсь на майбутнє тріхи менше того буде,а то маленькій дівчинці аж лячно з вами "вилазити"=))))))))))) ::)

inkognito

 не фатигуйся, не перебираємо. Просто була наявність відсутності адмінів та модератора. А взагалі-то, наскільки я знаю колєги вели себе гарно і нічим не спростували нашого гарного імені. Хоча, можливо я не усе знаю?
Resistance is futile

:-)

Цитата: Дануся від 23.02.2010 22:29:06
маленькій дівчинці аж лячно з вами "вилазити"=))))))))))) ::)
ололо


Можливо варто створити якісь правила не лише ТБ, а ще й поведінки? А то стрьомно якось, коли в темі пишеться "не засмічуйте бомбік", а на практиці його не лише засмічують.
А головне - дотримуватися їх. 8)

І взагалі це бажання поводити себе як бидло - звідки воно у більшості з вас? ???
Декольтем своїм мене манила.

inkognito

Resistance is futile

Дануся

ЦитуватиХоча, можливо я не усе знаю?


Та думаю таки все,просто мене надто перед тим накрутили,тому то таке,не зважайте=))))))))))

Akella

пішов оффтоп ІМХО,як на мене перебирати бухло-то є зло,згадайте випадок з сопляками на цитаделі про який я писав в техніці безпеки,як норма до або під час вилазки-пляшка пива для "хоробрості",як максимум- 100 грам спирту для "сугрєву" якшо промерз,хоча спирт знадобиться також як антисептик і розтирати замерзлі кінцівки,так що чи зло він-залежить з якої сторони подивитись)
і ще головне-не курити на вилазці,цигарковий дим чути здалеку(в чому я переконався після того як кинув курити) а це ІМХО зОпал
Akell me nice!

Golem

Підтримую позицію Акелли.

На рахунок засмічення - відомі мені вилазки завди закінчувалися прибиранням після себе. Принаймні я завжди виношу більше сміття, ніж заніс. Це стосується і гір, і обєктів. І стараюся слідкувати за оточенням. Але за всіма не вслідкуєш, то правда.

А якшо вернутися до теми власне алкоголю - хочу зазначити шо відношення до нього сильно змінюється з віком, тому пропоную згадати себе і толерантно ставитися один до одного. :) Але і не доводити до вседозволеності.

Трішки відвертості. Особисто я пив під час дослідження будівлі за податковою двічі і це було корисно. Один раз коли провалився, алкоголь запобіг думанню, спрацювали рефлекси і я був цілий. а також втамував біль. Другий раз як я водив Киян - просто загострив відчуття, було особливе відчуття кайфу, яскраві враження. Але жодного разу не був в Полтві під алкоголем. Чи не ліз на висотку, чи не ходив по руїнах або по горах. Так шо треба бути обережним і зважати на себе і обставини.

Зрештою, все це відомо. Але така людська природа, шо ефективно вчишся лише на власеному досвіді.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Stinger

Цитата: :-) від 23.02.2010 22:38:32
Цитата: Дануся від 23.02.2010 22:29:06
маленькій дівчинці аж лячно з вами "вилазити"=))))))))))) ::)
ололо


Можливо варто створити якісь правила не лише ТБ, а ще й поведінки? А то стрьомно якось, коли в темі пишеться "не засмічуйте бомбік", а на практиці його не лише засмічують.
А головне - дотримуватися їх. 8)

І взагалі це бажання поводити себе як бидло - звідки воно у більшості з вас? ???


в яких саме моментах проявляється "бажання поводитись як бидло" в наших форумчан по вашому? дуже цікаво. :)

:-)

Цитата: stinger від 24.02.2010 01:54:18
в яких саме моментах проявляється "бажання поводитись як бидло" в наших форумчан по вашому? дуже цікаво. :)

Головне на що звернув увагу - засмічення "поверхні". >:(
Зважаючи на відносно недавно застосовувану практику "примусу до чистоти і порядку" намагаюся утримуватися від зауважень. Тоді, якщо зауваження не бралися до уваги, застосовувався примус, але це аж ніяк не додасть позитиву  моїй персоні в очах учасників форуму. 8)
Та й переважно ті, кому робили зауваження, були люди обмежені, неосвічені, яким ніхто ніколи не пояснював, що сякатися потрібно в хустинку, а недопалки та інше сміття - викидати в смітник.  :-\
Декольтем своїм мене манила.

Stinger

Ну по-перше ти не туди звертаєш увагу, так як багато з дописувачів форуму саме своїми руками ці об'єкти від сміття очищували, ти був на одній-двух вилазках, тому багато чого не знаєш! а по-друге, на рахунок етикету, хутсинок, тощо, то всі ми різні, і багато з нас прості хлопці, а не "бахвальсьті інтелегенти", тому тре сприймати всіх більш лояльно в таких моментах, і не акцентувати на тому увагу... а такі вирази з твого боку, дійсно не додатуть тобі позитиву в очах учасників форуму, тому спочатку навчись поважати інших, та думай що ти дописуєш...

zelja

Може хватить сваритися? :P
Все це можна обговорити при зустрічі :)

inkognito

  Повідомлення Pasja'і та Ostik'a шукайте тепер в Смітнику(tm). :-) попрошу адекватно реагувати на такі повідомлення --> хлопаки погарячкували і написали під впливом емоцій (мабуть в кожного із нас була подібна ситуація в житті), тому спробуй не ображатись на них - отримали по - від мене, пропоную на тому і зупинитись. Ображати один одного є зле, недобре і unTRUE (а ше заборонено правилами форуму, мож варто вам їх перечитати?)
Resistance is futile

Lesyk

Цитата: :-)
Хз чи сюди про це писати, але симптоми аналогічні))
Не буду вдаватися в деталі, у мене струс мозку, що багато чого пояснює, бо я думав, що в дрова ;D. Питання до шановного товариства, скільки часу я був непритомний з моменту падіння, до того часу коли сказав адресу. І чи давав дупля після того як її сказав. Треба для більш точної діагностики, відповіді в приват на Лесика акаунт, треба до ранку понеділка, потім також би знадобилося, але вже не настільки актуально.

Alter

Йопта ,Смайл, що за дєтство в дупі грає?! Чого не можеш, як всі люди, зі свого профіля писати? Що за гордість неясна?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

269 Гості, 0 Користувачів