Автор Тема: Горища та дахи Львова  (Прочитано 95312 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1259
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
Горища та дахи Львова
« : 25.02.2010 22:16:02 »
    Проходячи нашим містом, часто задираю голову та споглядаю на наші дахівки. Переконаний, в місті є достатньо оригінальних горищ, з хорошою оглядовістю. Звісно, не до всіх є відкритий доступ, тому пропоную досліджувати по можливості, та згодом вносити в наш облік такі місця.
Позитивними характеристиками конкретних горищ повинні бути відносно легкий доступ до них, та хороша оглядовість з цікавими ракурсами.
Вважаю, що це також сміло може бути одним з таких неформальних місць  як Лощина, чи скажімо, Полтва для нас чи гостей міста.

Отже, якщо хтось володіє інфою по темі, а також ключами))), діліться!   ;)
Також, радо вітатимуться Ваші фотографії з цих місць!

Upd: тема про Підвали Львова тут

Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

stinger

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 430
    • Перегляд профілю
Re: Горища Львова
« Відповідь #1 : 25.02.2010 22:36:33 »
Найс тема, будемо досліджувати, для початку візьмемось за пл. Ринок)
Розшарити F VK G+

Hack

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 10
    • Перегляд профілю
« Відповідь #2 : 25.02.2010 22:46:17 »
Ідея цікава, та і реалізація цілком можлива. Але зважайте на такий факт як люди) Особливо в багатоповерховках спальних районів чи просто житлових будинків, на останніх поверхах завжди живуть дивні люди, яким мішають туристи =) Особливо практика показує, як класно вони ганяють кабельщиків і інтернетчиків, які по суті мають ключі і дозволи. А так більшість такого роду місць закрито, а вандалізмом займатись якось дико? Все таки то житлові будинки а не покинуті об'єкти. Але постараюсь додати інфу, як трішки потепліє. Колись частенько відвідував такі місця... ще як не почалось їхнє масове залочення =\
Розшарити F VK G+

mykolya

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 12
    • Перегляд профілю
« Відповідь #3 : 25.02.2010 23:04:09 »
І там може бути купа цікавих речей  ;) (див. http://reibert.info/forum/forumdisplay.php?f=96).
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1259
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #4 : 26.02.2010 00:01:00 »
Так, саме людський фактор, буде являти собою певні перепони. До питання тре підійти конструктивно, кожен крок лишній раз обдумати. Впершу чергу в поміч прийде дипломатичні якості та ідіотський усміх на обличчях, далі може якась авантюра прийде в голову. ;D В кожному разі планується на меті огляд та дослідження, не більше.
Знайти щось можна, хоча б не радив на то спеціально надіятися. Хоча гіпотетично - в таких місцях цілком. Все що цінне, переконаний, вже давно в тих місцях віднайдене.  ;)
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

ostik

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 11
    • Перегляд профілю
« Відповідь #5 : 26.02.2010 12:31:07 »
файна тема в понеділок постараюсь дати якусь інфу :) але всеж таки підтримую думку stinger-а щоб спочатку дослідити площу ринок ;D
Розшарити F VK G+

STALKER

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 235
  • дослідник
    • Перегляд профілю
« Відповідь #6 : 26.02.2010 16:15:16 »
Цікава тема. Як на мене можна досліджувати горища на Сихові(я би йшов на 15-поверхівки хоча можна пробувати і 9-поверхівки-раптом щось цікаве буде).Я правда не впевнений чи є до всіх горищ доступ,але минулого року вдалося побувати на одному з горищ п'ятнадцятиповерхівки(ми хотіли вилізти на дах).Але враховуючи те що не було відповідного освітлення(ми були без ліхтарів) нам так ніц і не вдалося крім того що цикнули кілька фоток.
Скидую фотки горища і кілька фоток пейзажів з 15-го поверху.
P.S. Якщо хтось має бажання можна би було обійти всі сихівські 15-поверхівки-може  натрапимо на ще щось цікаве крім пейзажів.
Розшарити F VK G+

Akella

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг -33
    • Перегляд профілю
« Відповідь #7 : 26.02.2010 17:52:53 »
хлопаки,маєте файного фотоапарата ,можна без штатива-ласкаво прошу прошу на своє горище і дах,маю ключі,хоча горище нічого цікавого не являє собою-звичайні кладовки,а от  з даху вид гарний
Розшарити F VK G+
Akell me nice!

Lesyk

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 227
    • Перегляд профілю
« Відповідь #8 : 26.02.2010 17:55:30 »
до речі, поки ми з Мартіном не знали про Експлорер, ми якраз таке шукали в центрі Львова...горищ ми ніяких не знайшли, а от підвали площі Ринок досить круті, адже клись вони всі були закільцьовані...якщо я не помиляюся, то між 43-44-45 будинками є гарний сполучений підвальчик, там ніхто з мешканців не тримає своїх речей. Ми заходили туди через 44 будинок(якщо я не помиляюсь), але зараз там колодка. Відкритий вхід також був у 43 будинку, але ми не знали коду на підїзних дверях... до речі, прохід в 42 далі замурований, але замурований нашвидкоруч, тому ломиком його розкалупати, намою думку, не так уже і важко...може потім коли знайду свій план цього підвальчику, я кину його фото...(з номерами може бути помилка +- 1 номер)
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1259
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #9 : 27.02.2010 02:04:04 »
Цитувати
хлопаки,маєте файного фотоапарата ,можна без штатива-ласкаво прошу прошу на своє горище і дах,маю ключі,хоча горище нічого цікавого не являє собою-звичайні кладовки,а от  з даху вид гарний
Ну то люкс, кажи де і як  та глянемо!)))

Цитувати
до речі, поки ми з Мартіном не знали про Експлорер, ми якраз таке шукали в центрі Львова...горищ ми ніяких не знайшли, а от підвали площі Ринок досить круті, адже клись вони всі були закільцьовані...якщо я не помиляюся, то між 43-44-45 будинками є гарний сполучений підвальчик, там ніхто з мешканців не тримає своїх речей. Ми заходили туди через 44 будинок(якщо я не помиляюсь), але зараз там колодка. Відкритий вхід також був у 43 будинку, але ми не знали коду на підїзних дверях... до речі, прохід в 42 далі замурований, але замурований нашвидкоруч, тому ломиком його розкалупати, намою думку, не так уже і важко...може потім коли знайду свій план цього підвальчику, я кину його фото...(з номерами може бути помилка +- 1 номер)
Зачот, думаю, з вашою допомогою туди варто завітати! +1

Цікава тема. Як на мене можна досліджувати горища на Сихові(я би йшов на 15-поверхівки хоча можна пробувати і 9-поверхівки-раптом щось цікаве буде).Я правда не впевнений чи є до всіх горищ доступ,але минулого року вдалося побувати на одному з горищ п'ятнадцятиповерхівки(ми хотіли вилізти на дах).Але враховуючи те що не було відповідного освітлення(ми були без ліхтарів) нам так ніц і не вдалося крім того що цикнули кілька фоток.
P.S. Якщо хтось має бажання можна би було обійти всі сихівські 15-поверхівки-може  натрапимо на ще щось цікаве крім пейзажів.
Бажання є ))), думаю варто теж оглянути пСихівські багатоповерхівки, вартують уваги.  ;)
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 432
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #10 : 27.02.2010 11:39:06 »
Пригадую як Свєткували хулідей (день народження Хуліганки) на даху багатоповерхівки. Троха зимно було, але загалом так нічо :)

(Фото Бура)
Розшарити F VK G+
курча

Akella

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг -33
    • Перегляд профілю
« Відповідь #11 : 27.02.2010 13:14:57 »
Цитувати
хлопаки,маєте файного фотоапарата ,можна без штатива-ласкаво прошу прошу на своє горище і дах,маю ключі,хоча горище нічого цікавого не являє собою-звичайні кладовки,а от  з даху вид гарний
Ну то люкс, кажи де і як  та глянемо!)))
під"їжай на Наукову)))
Розшарити F VK G+
Akell me nice!

STALKER

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 235
  • дослідник
    • Перегляд профілю
« Відповідь #12 : 27.02.2010 14:22:51 »
P.S. Якщо хтось має бажання можна би було обійти всі сихівські 15-поверхівки-може  натрапимо на ще щось цікаве крім пейзажів.
Бажання є ))), думаю варто теж оглянути пСихівські багатоповерхівки, вартують уваги.  ;)
Супер. тоді йдем на 15-поверхівки- їх не багато на Сихові можна обійти за день(я так думаю)
Розшарити F VK G+

Lesyk

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 227
    • Перегляд профілю
« Відповідь #13 : 27.02.2010 20:57:47 »
to Roy: ми перевіримо як там і шо, бо ми тоді ше були зовсім "зельоні", нас там палили як піонерів і тому там  понавішували зайвих колодок..але це не проблема...  ;)
Розшарити F VK G+

ostik

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 11
    • Перегляд профілю
« Відповідь #14 : 28.02.2010 20:36:52 »
сьогодні ще я,Pasja,STALKER мали бажння зайти на якийсь багато поверховий будинок. в двох будинках виходи на дах були закриті. вийшло так шо ми прийшли на ліфті покататись :). але я зробив фото з дев"ятого поверху на східковій клітці.
Розшарити F VK G+

Extreme

• Користувач
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 9
    • Перегляд профілю
« Відповідь #15 : 01.03.2010 13:13:14 »
Нижче фотозвіт з прогулянки по площі Ринок (4 підіїзди, 1 підвал).
Перший підїзд - вул.Друкарська 45 (згідно написів на піїздах, раніше вулиця називалась - Grodzickich). Вразив підїзд - на площі Ринок був в багатьох підїздах, багато знайомих там живе, але такого підїзду ще не бачив. В холі стіни оброблені деревом, на сходових клітках так само багато дерева (можна тільки уявляти яка була краса колись) - шкода, що наші люди не вміють берегти те, що їм дають. Підвал закритий на колодку - колодка таке враження ще з часів побудови будинку (четверте фото). Зі сходової клітки сфотографував внутрішній дворик. На фотці (третя фотка) видно відкритий вхід в підвал, як туди попасти так і не зрозумів (з сусідніх підїздів входу не побачив). Подвіря закинуте, видно що люди там були давно. Взагалі в цьому будинку знаходиться в підвалах котельня (якщо не помиляюсь), вхід поруч з входом в підїзд, зліва (закритий) - моливо в дворик можна попасти саме через котельню (якщо так, то підвал може бути багатообіцяючом, враховуючи малодоступність до ширкого колу людей).
Наступний підїзд через дорогу навпроти. В першому відкриті двері в загалний підвал - вразили сходи, кут сходів напевно градусів 70-80 (8-9 фото). В низу всі приміщення під колодкою. Піднявшись по сходах на 2 та 3 поверхи побачив внутрішній дворик (7 фото) - перше враження, дворик музею (на стінах щось типу галереї). Навколо цього дворику жодного будинку в якому є музей (крім аптеки музею -  чи з аптеки є вихід в цей дворик незнаю, але сумніваюсь). Мої припущення, що в якійсь квартирі живе митець, якій сам зробив таким чином галерею (можливо хтось на форумі знає, що це).
В треьому підїзді в дворику були сходи (10-11 фото), на пожежні не схожі, оскільки двері тільки на останьому прольоті (по них не піднімався).
Останій підїзд (здається Друкарська 43) - є можливість дослідити підвал та горище (перший закритий цвяхами, горище відкрите). З останнього поверху видно "гасову лямпу". Так само на останьому поверсі драбина на горище, думаю з нього можна попасти і на горища сусідніх будинків - тому хто хоче на горища будинків площі Ринок може сміло починати з цього підіїзду. На підїздах стоять кодові замки - кодів не замапятав, але підбирається код "методом дослідження стертих цифр, які найчастіше настискають".
Можу сказати що досліждувати є що і не на один день - вражень буде достатньо та і до історії можна доторкнутись.
Історія вулиці викладена тут:
http://explorer.lviv.ua/forum/index.php?topic=64.0
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 432
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #16 : 01.03.2010 13:17:52 »
Прохання не викладати інформаційні фото і дописи шо стосуються теми в Обговорення. Це є лише для обговорення. А сама інформація має акуратно лежати по відповідних темах. Тому я троха попереносив фото звідси
Розшарити F VK G+
курча

Martin

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 2
  • Back in Black
    • Перегляд профілю
« Відповідь #17 : 01.03.2010 14:07:13 »
to Roy: ми перевіримо як там і шо, бо ми тоді ше були зовсім "зельоні", нас там палили як піонерів і тому там  понавішували зайвих колодок..але це не проблема...  ;)
Чуваче це якраз проблема ... бо біля одного входу якась кАнтора    а біля іншого туди сюди всі ходять...
Розшарити F VK G+
Слава Україні

Martin

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 2
  • Back in Black
    • Перегляд профілю
« Відповідь #18 : 01.03.2010 14:47:50 »
В мене в будинку пл.Ринок 5 є горише колись там проживав художник але за неспату ком.послуг його виселили ... там ше залишились його малюнки .. якісь речі. цінне поростягали .. зараз там висить колодка але її нема шо спиляти тим паче ніхто не дивиться всім на то горише накласти я сам там не раз її спилював ... ну і через горише можна вилізти на дах а з даху на інший дах , в горише  ... з того даху на ще інший дах і.т.д.    .. якшо захочете злазити   кв.7    дзвонити  .. дам інструмент
Розшарити F VK G+
Слава Україні

Extreme

• Користувач
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 9
    • Перегляд профілю
« Відповідь #19 : 01.03.2010 16:09:56 »
В мене в будинку пл.Ринок 5 є горише колись там проживав художник але за неспату ком.послуг його виселили ... там ше залишились його малюнки .. якісь речі. цінне поростягали .. зараз там висить колодка але її нема шо спиляти тим паче ніхто не дивиться всім на то горише накласти я сам там не раз її спилював ... ну і через горише можна вилізти на дах а з даху на інший дах , в горише  ... з того даху на ще інший дах і.т.д.    .. якшо захочете злазити   кв.7    дзвонити  .. дам інструмент

вхід в підїзд вільний? багато підїздів на площі закривають на ключ.
Розшарити F VK G+