Автор Тема: Горища та дахи Львова  (Прочитано 127606 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 822
  • Стать: Чоловіча
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
Re: Горища та дахи Львова
« Відповідь #140 : 13.06.2019 17:02:10 »
Дах сучасного будинку теж може подарувати купу гарних краєвидів. І байдуже що він знаходиться не в центрі міста. Модерновий Львів має свою індустріальну естетику. А через сто років сюди будуть водити туристів як і в історичну частину міста. :)

На цей раз я заруфив власний офіс. А шо? Навіщо далеко їхати :) Взимку був перефоткав його із Залізничної вишки. Тепер маю вид на саму вежу.

Завалили останній цілий цех зі станками ЧПУ

Новобудови на Поляроні

Сихівський бублик

Вежа з якої я навесні фоткав це місце

Приходьте працювати на Сайпрес! В нас он ще скільки паркомісця :)

Катєльня Чорного Кочегара

Новобудови на місці колишнього бомбіка. А сарай на передньому плані це заглушка для перевіряючих органів. Бо ведеться реконструкція існуючої будівлі :)

Ще за моєї памяті тут були цехи

Як можна в такому жити? В ті щілини між будинками світло не попадатиме!
Розшарити F VK G+
курча

Нелегал

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 166
    • Перегляд профілю
« Відповідь #141 : 18.06.2019 23:51:01 »
Легендарно-класний краєвид.

Офіційно бізнес-центр у вежі Легенда-клас працює з 2015 року. Десь тоді я ДУЖЕ захотів побувати у ньому, і вперше там був навесні
2017 р., згодом - взимку 2018, але ввечері. В обидвох випадках знимки робив на смартфон, - а ТАКЕ місце вартує кращої техніки, тому
виставляв їх лиш на свому Фб. ПРО МІСЦЕ: цей новітній хмарочос є на досить високій та зручній для споглядання панорам точці. Хто
знає ті місця, то може собі уявити рельєф ближніх вулиць, - якшо рухатись від вежі у різні напрямки: по Шевченка у сторону
Клепарова - буде поступовий незначний спуск,а якщо по Винниці - крутий спуск. Якшо у сторону центру і Левандівки - також спуски.
Підйом буде хіба якшо у напрямку Єрошенка - то схили-відгалуження Кортумової гори. Тому в різні сторони тут можна побачити в даль
на кілька кілометрів. Про це і далі йтиметься.

На 6 поверсі головного хмарочосу Клепарова є піцерія і бістро, - все у одному залі. Поки готують замовлену страву можна виходити на
чудову, простору терасу. Власне з неї відкриваються краєвиди.

І от мин. тижня знову настала можливість використати дзеркалку, час і натхнення фоткати це за нормальної літньої погоди.
Цілюсь на Південний Схід і на Схід. Там разючий контраст між локомотивним депо "Львів-Захід" і високими новобудами на
Левандівській-Залізничній, міст над коліями.

Далі - на лінії горизонту церква на Симоненка, новобуди Любінської-Окружної, трошки видно дебаркадери вокзалу.

Рухаюсь на правий край тераси, - цілюсь південніше: там вже у кадр потрапляють шпилі Ельжбети (придивіться уважно до них - позаду видно високі труби, - це ж ТЕЦ-1! а ше трохи правіше - недобудований хмарочос на Лукаша) і шпиль костельчика Климентія (на вул. Чупринки).

На іншій світлині, добряче збільшивши, ледь-ледь впізнаю церкву Бориса і Гліба - та, що у парку Боднарівка (праворуч від
водонапірної вежі, на горизонті). Напряму відстань між нами і храмом 5,6 км.

До речі, водонап. вежа - у повен зріст.

Переміщаюсь по терасі, аби цілитись в іншу сторону - Північ. Тут домінують дві речі - хребет Янівського кладовища і новобудова на
 Моринецькій-Шевченка.

Повертаю трохи західніше - над "Трицяткою" і житл. кварталом Яворівської-Моринецької-Татарбунарської зеленою хвилею здіймається
Кортумівка.

Той самий напрямок можна знимкувати з ліфта. Їх там два: один панорамний, інший - ні.

Втім тераса і ліфт - не єдині місця, звідки можна пофоткати панорами. Є ще невеличкий балкон, - звідти ми дивимось на Захід.
Тут ЗОВСІМ інша картина: наче безкраї колії станції Клепарів, ЗНОВУ МІСТ (!), а на горизонті впізнаються елеватор, високі новобуди
у Рясному-1, Електрон, баня церкви і масивна коробка Автонавантажувача, - фактично за кількасот метрів до межі Міста (від Легенди
Клас напряму 5,1 км).

Але давайте приглянемось і до близьких будівель - ось по сусідству житловий будинок (Шевченка,113), що десь у 2016 чи 2017
прославився у львівському фейсбуку розмаїттям балконів. На його парковці зараз рівненький котлован, - охоронець бізнес-вежі мені
сказав шо це ремонт каналізації триває.

Але що це за коричнева труба?? Приглядаюсь - на ній викладено цеглою 1924... А це вже по-справжньому інтригує!! Я раніше замічав, шо вона дещо відрізняється від решти будівель у цьому кварталі, але не надавав цьому значення дотепер, коли побачив ці 4 цифри. Виникає справді ДОСЛІДНИЦЬКА цікавість! Рухаюсь донизу, аби детальніше розглянути ту трубу, однак це вже дещо інша тема...

Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 822
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
« Відповідь #142 : 19.06.2019 15:44:42 »
Класична картинка. А третій по величині будинок то зовсім поруч моєї школи.

До приходу пожежників підготувалися. Всі двері на сходові майданчики відкриті навстіж :)

Не зустрівши жодного опору вибираюся на останній поверх.

А ось і школа. Зелена оаза в Сихівському мегаполісі

З балкончика відкривається красивий краєвид від верхнього Шувару, до Податкової, Потім Високий Замок, Стадіон Україна, Пасічна.

Вид на Шувар і Податкову

Вид на центр і Високий Замок. Ви зараз суттєво вище Ратуші

ТЕЦ і Мій офіс

Будинок коло Шувару

Всередині будинку затишно. Ніхто відвідувачів не боїться. Кутки не обісцяні

Власне сам будинок. зубрівська 32

На вершечок я не карабкався. Не мав відповідного інструменту. Але кого цікавить скину всю інфу. Ось тут фото звідти взимку

Рекомендую фотографістам туди навідатися поки триває перевірка і все відкрито. Десь зранку, шоб не було димки і було гарне світло.  Або вночі.
Розшарити F VK G+
курча

explorer

• Адміністратор
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 231
    • Перегляд профілю
    • explorer
« Відповідь #143 : 19.06.2019 20:47:14 »
 Картинка порівняння висоти не актуальна, вже є вищі новобудови:  як мінімум 21 поверх Сіті на Чорновола вже стоїть, 27 поверхів авалон ап на Сихові ще не доріс. Високі секції Семицвіту на Шевченка, можливо, десь вищі і т.п.
Розшарити F VK G+

zelenuj

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 2
    • Перегляд профілю
« Відповідь #144 : 20.06.2019 09:47:21 »

Краєвид із даху цього будинку
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1455
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #145 : 26.06.2019 20:52:16 »
Сьогодні я трохи поламав свій день, бо прокидатись в робочий день о 04:30 не завжди гут :)
Тим не менш, вдалось нам зібратись на традиційний ранковий "сніданок дослідника"  на одному з дахів вулиці Кульпарківської та зловити неймовірний схід сонця над Львовом.

Схід сонця завжди ефектніший. По перше, застати його з зрозумілих причин є важче. По друге, діаграма барв та спектр кольорів набагато більша, ніж при заході.

Оцінюйте красу ранкових краєвидів Львова (фото всі клікабельні)

Перші промені сонця, які поступово витісняють холодні тони ночі.

Поки сонце викочувалось, ми зайнялись приготуванням сніданку. Хоча, насправді їсти в таку рань мало хто хотів.

Опілля є?

Є!

Ось і апетит з'явився :)

Зустріти такий ранок з колегами, мало що може бути краще)

Дивимося на місця наших походеньок а також на ті, де плануємо бути.

Середовище тим часом що раз більше світліє.

З цього ракурсу дільниця Городоцької, Залізничної та Шевченка виглядає доволі густо забудованою.

Новобудовами, ясна річ.

Скандальна, недобудована висотка на Лукаша.

Кн. Ольги, Стрийська, Наукова.

Можна оцінити якість будівельно-монтажних робіт на території колишнього заводу Кінескоп :)

Вид на вул. Кн. Ольги, зокрема на Оселю Зла)) Який лівіше забудовник, нагадайте будь ласка?

Погляд фокусується в бік центру. Якраз, приходить найгарніша фаза ранкового сонця, коли пейзаж заливає золотим тоном.
Хочеться побачити стару частину міста! Але ні, крім характерних шпилів костелу Ельжбети та собору св. Юра мало що характерного видніється - місто в долині, поміж пагорбів.

Ну і наостанок, вершечок вежі на Любінській.

Stay tuned)
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

Svyatodiy

• Свої
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 209
  • Не пяй в колоду!
    • Перегляд профілю
« Відповідь #146 : 28.06.2019 16:03:16 »
Докину і я декілька своїх фоток

Типовий ранок міліонера. Споглядає своє місто з висоти, читає останні новини в сфері бізнесу і готується до коштування делікатесів з найкращих інгредієнтів

Львівсільмаш

Чмуха мчить

Лісові грибочки

Щасливий одмен  ;)

Розшарити F VK G+