Автор Тема: Горища та дахи Львова  (Прочитано 109485 разів)

2 гості дивляться цю тему.

Martin

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 2
  • Стать: Чоловіча
  • Back in Black
    • Перегляд профілю
Re: Горища Львова
« Відповідь #20 : 01.03.2010 16:13:37 »
вільний ...  так собі недуже закривають    а багато де якшо за ручку смикнути вони відкриваються

згідно написів на піїздах, раніше вулиця називалась - Grodzickich
не факт шо вона так називалась ...там книгарня і вони могли просто для вигладу прикріпити
Розшарити F VK G+
Слава Україні

Extreme

• Свої
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 9
    • Перегляд профілю
« Відповідь #21 : 01.03.2010 16:41:43 »
згідно написів на піїздах, раніше вулиця називалась - Grodzickich
не факт шо вона так називалась ...там книгарня і вони могли просто для вигладу прикріпити
читай тут:
http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,64.0.html
З 1871 року вона стала Гродзіцьких на честь двох братів, польських військових діячів, які у XVII столітті зробили дуже багато для розбудови фортифікацій Львова та його оборони під час частих облог. 1944 року вулицу епізодично називали Івана Федорова, а з 1949-го на честь 375-ї річниці українського книгодрукування – Друкарською. Цікаво, що до 1861 року вулиця була тупиковою, і лише після знесення будинку вірменської родини Августиновичів зробили прохід на Вірменську. 
Розшарити F VK G+

explorer

• Адміністратор
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 220
    • Перегляд профілю
    • explorer
« Відповідь #22 : 01.03.2010 23:13:58 »
сьогодні ще я,Pasja,STALKER мали бажння зайти на якийсь багато поверховий будинок. в двох будинках виходи на дах були закриті. вийшло так шо ми прийшли на ліфті покататись :). але я зробив фото з дев"ятого поверху на східковій клітці.

років 5-7 тому, як один з першопроходців домашніх мереж у Львові, побував на багатьох десятках багатоповерхівок (райони: кінець Чероної Калини, Мазепи, Вашингтона-Шафарика). І мушу вам сказати, що 99% дахів є закриті, а ключи часто тримає неадекватний нарід, проживаючий на 9 поверсі, який вам за топтання свого "єврорубероїду" мозок висмокче, гірше як ще й в драку лізтиме, або міліцію викличе до того як привітається.
Розшарити F VK G+

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 461
    • Перегляд профілю
« Відповідь #23 : 02.03.2010 22:56:50 »
Сьогодні побував на даху 14 поверхівки на вулиці Науковій. Вчора після обіду залишив заявку на підключення до провідного інтернету beeline, а сьогодні в 9-30 були монтажники. Кабель спустили по зовні без використання стяжок, розеток і тд. Цікаво що тільки 3 людини у 81 квартирному будинку мають інтернет від жовто-чорних полосок. Вибачаюся що не попередив наперед, думав вони будуть в четвер. Із даху проглядається всі будинки мікрорайону, сусідні села на пристойну відстань, кульовий радіолокатор аеропорту. Видимість порядка 10-15 км в радіусі. Вибачаюся за якість фото, знімав телефоном. Цікаво, навіщо на такій висоті ще ставити антени на щогли?

Всі фото тут.

Розшарити F VK G+

explorer

• Адміністратор
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 220
    • Перегляд профілю
    • explorer
« Відповідь #24 : 03.03.2010 00:00:06 »
Сьогодні побував на даху 14 поверхівки на вулиці Науковій. Вчора після обіду залишив заявку на підключення до провідного інтернету beeline, а сьогодні в 9-30 були монтажники. Кабель спустили по зовні без використання стяжок, розеток і тд. Цікаво що тільки 3 людини у 81 квартирному будинку мають інтернет від жовто-чорних полосок. Вибачаюся що не попередив наперед, думав вони будуть в четвер. Із даху проглядається всі будинки мікрорайону, сусідні села на пристойну відстань, кульовий радіолокатор аеропорту. Видимість порядка 10-15 км в радіусі. Вибачаюся за якість фото, знімав телефоном. Цікаво, навіщо на такій висоті ще ставити антени на щогли?

оффтоп, але не втримався: бачу ми були сусідами :) я два роки тому з того будинку з"їхав. Підключення ззовні вистачить на кілька років. А якщо квартира високо, то й на довше. Хоча в нас з такими халявними підключеннями одного разу стався казус: до користувача по витій парі почала затікати вода, яка потрапляла під зовнішню ізоляцію в місцях де та перетерлась...
Розшарити F VK G+

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 461
    • Перегляд профілю
« Відповідь #25 : 03.03.2010 00:45:17 »
оффтоп, але не втримався: бачу ми були сусідами :) я два роки тому з того будинку з"їхав. Підключення ззовні вистачить на кілька років. А якщо квартира високо, то й на довше. Хоча в нас з такими халявними підключеннями одного разу стався казус: до користувача по витій парі почала затікати вода, яка потрапляла під зовнішню ізоляцію в місцях де та перетерлась...
Я там не живу :) Буваю інколи. Для такої ситуації залишили на балконі 12 метрів кабелю))) Ця тема в Обговореннях, варто перенести у розділ інженерні споруди.
Розшарити F VK G+

Fenriz

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 63
    • Перегляд профілю
« Відповідь #26 : 03.03.2010 02:42:07 »
Я там не живу :) Буваю інколи. Для такої ситуації залишили на балконі 12 метрів кабелю))) Ця тема в Обговореннях, варто перенести у розділ інженерні споруди.

кабель бажано провести через щитки... при першій хорошій грозі маєш шанси спалити в кращому випадку мережеву, в гіршому всю материнку. або зроби кнопку механічного відімкненнявсх 8 проводочків від компа, або штекер вимикай..
Розшарити F VK G+

ostik

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 11
    • Перегляд профілю
« Відповідь #27 : 08.03.2010 12:24:57 »
в суботу я,pasja приїхали до Akell-и і я попросив його відкрити вхід на дах, щоб зробити пару знимків. всі фото тутко
Розшарити F VK G+

Lesyk

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 230
    • Перегляд профілю
« Відповідь #28 : 08.03.2010 15:00:23 »
симпатичні фотки  :) до речі, на декількох навіть є мій будинок :)
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1323
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #29 : 08.03.2010 17:29:49 »
Горище на площі Григоренка 5.
В будинку знаходяться театр "Воскресіння" та авіакаси.
Подудована будівля на початку ХХ століття. Дуже значна по розмірам. Чого вартує довгий коридор, по якому можуть їздити спокійно вантажні авто (правда до поки не проваляться у підвал).
Стінгер взяв ключі в сусіда, та й ми з Інкогніто попрямували на горище. Площа горища відповідно - величезна. Найцікавішими були внутрішні ринви для стоку води з дахівок, раніше ніколи таких небачили. Принцип такий: вода зверху попадає в ринви які під дахівкою, перетинають крученими лініями горище і попадають в побутову внутрішню каналізацію. Ще в будинку був ліфт. Демонтували його десь після війни.  Залишилась від нього лише кімнатка з підйомним механізмом швейцарського виробництва, напів-розібраним правда. Противага виходила на вулицю. Лишилось від неї тільки обертальне колесо. Було кілька цікавих внутрішніх колодязів з скляним верхом. Вікна в нього виходили переважно з туалетів, більшість замуровані. Були не всюди, оскільки вилазка не запланована була, не було відповідного одягу. Все ж, встиг собі там порвати штани. Але побачене того вартувало. 
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1323
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #30 : 08.03.2010 17:31:33 »
Ще фото звідти:
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 486
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #31 : 09.03.2010 08:15:05 »
Ринви - тру ідея. Для чого засирати водоб вулиці і тротуари, якшо вона ітак в колектор попаде? Відповідно ідея хороша. Головне їх регулярно чистити, а то затопить верхніх сусідів :) В попередньому офісі де ми працювали було ше хитріше - вода з даху використовувалася для зливу в туалеті і в кран. Але було як в тому анекдоті: "Скільки там тої зими?". Тобто зимою води, відповідно, води в офісі не було :)

Що ж, шкодую шо не маю свого горища :) Теж би шось повикладав :)
Розшарити F VK G+
курча

ostik

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 11
    • Перегляд профілю
« Відповідь #32 : 12.03.2010 13:31:18 »
Вчора Pasja і я вертались до дому і біля банку "Дністер" біля пам"ятнику Міцкевичу. побачили досить не поганий підвал. нам не пояснили що там було ранише, але тепер там якісь склади.
P.S. вибачте за якість фото, бо фотографував на телефон.
Розшарити F VK G+

balanduh

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 4
    • Перегляд профілю
« Відповідь #33 : 19.03.2010 11:35:06 »
привіт, люди. я у вас тут новенький, але вже раніше гуляв із Golem вздовж Полтви. От, хочу прогулятися по львівських дахах, прохання взяти мене зі собою. я фотограф і окрім пригод цікавить мене найбільше фотогічнічнь місцевості. Було б шикарно познимкувати центральний Львів із крану, їх в центрі багацько стоїть. У подяку за екскурсію можу запропонувати знимки, де ви як головний герой фотоісторії:) дякую за увагу. Максим
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 486
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #34 : 19.03.2010 12:16:49 »
Ти забув додати шо фото кубіти на поляроні - теж твоєї руки справа :) Так шо нарід - зголошуйтеся, матимете ладні світлини на память.
Розшарити F VK G+
курча

zelja

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 256
    • Перегляд профілю
« Відповідь #35 : 19.03.2010 13:14:43 »
я за  :)
Розшарити F VK G+

balanduh

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 4
    • Перегляд профілю
« Відповідь #36 : 21.03.2010 12:04:59 »
zelja, файно! знаєш якісь файні точки? коли йдем?)
Розшарити F VK G+

Lesyk

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 230
    • Перегляд профілю
« Відповідь #37 : 21.03.2010 16:28:24 »
сьогодні ми з Мартіном зпиляли колодку до виходу на горище (відповідно і на дах) де раніше жив художник, якого звідти виселили (Мартін вже про це писав), будиночок цей за адресою Площа Ринок 5 - тому вид з даху просто бомбезний..ми повішали власну колодку - пишіть нам в ОП - зустрінемося, злазимо.і бажано мати хороші фотики бо вид там реально крутий :)
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #38 : 21.03.2010 17:32:39 »
    Яко будете йти - сигналізуйте усіма доступними методами (ОП, ася, пошта) = із задоволенням приєднаюсь із тру-фотиком(тай думаю не я один). Проте зле пиляти колодки, а ще писати про це таїнство на форум...Будьте обачнішими next time
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Lesyk

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 230
    • Перегляд профілю
« Відповідь #39 : 21.03.2010 19:10:46 »
нічого такого  :o  :o  :o в пилянні тлї колодки не було, бо , як вище зазначав Мартін, він її пиляв вже далеко не одноразово... і ше одне - ходити туди краще всього малими групками шоб не палитися...
Розшарити F VK G+