Будинок на Б.Хмельницького 34

Автор SANECKA, 28.02.2010 18:50:11

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

SANECKA

Сьогодні нас зібралось 11 чоловік:Roy stinger deadmeat Pasja ostik Fetole STALKER Дануся Martin Lesyk і я.Заходили в будинок через дворик церкви.Перелізли невисокий паркан і опинилися в подвір’ї будинку.Сам будинок в доволі руйнівному стані.Перекритя будинку прогнило від вологості.На третьому поверсі навіть обвалився потолок з горища.Тож дослідити горище прийшлося відкинути так як був ризик обвалу стелі.Все добре дослідивши і пофоркавши ми пішли на вихід.
В самому дворику будинку було багато кусків цегли і стін.Якщо вірити моєму знайомому,то колись тут був ще один будинок.Це було десь років 30-40 назад,будинок постраждав від пожежі і тому з часом був повністю зруйнований.
Цей будинок, який ми досліджували був проданий Онуфрієвському монастирю,якій знаходиться поруч.Але чи то коштів не хватило на його ремонт,чи можливо була якась інша причина,але як бачимо зараз він перебуває в непригодньому стані.Зі слів мого друга в цьому будинку мали жити монахи з монастиря.Вірити чи ні це вже вам вирішувати.
Від себе хочу всім подякувати за те що прийшли на вилазку, і думаю кожен провів цікаво час.
Закину від себе пару фото і прошу також всіх хто фоткав кидати фото сюда.
Обговорення тутка

ostik

декілька фото від мене. :)
всі фото тут

STALKER

І від мене кілька фоток :)
Перші 15 :)

STALKER


300 Гості, 0 Користувачів