Експлорер впізнають на вулиці

Автор Golem, 01.03.2010 12:45:02

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Вчора перед поїздкою на Камулу купував зрання гумові рукавиці в Епіцентрі. Бо інакше, за висловом Ярослава, "руки перетворяться на сосульки". Вже майже при виході на каси чую ззаду: "добрий день Андрій!". Обертаюся, переді мною незанйомий чоловік. Він відрекомендувався паном Євгеном, сказав шо читає наш форум, шо впізнав мене по фірмовій футболці і шо йому приємно познайомитися. Що ж, я від здивування практично втратив дар мови. Сказав шо мені теж приємно і ми попрощалися. Але забув сказати шоб приєднувався до вилазок.

Що ж, приємно що люди вже на вулиці впізнають. Головне шоб це були не ППС-ники :)

Цікаво було б почути, може хтось ще має якісь подібні історії? Діліться!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Stinger

Вчора, коли вже поверталися до дому, їхали в трамваї я, Дануся і Рой, то нас впізнав наш користувач Трейсер, тоб-то впізнав тільки мене, по великому лому який я тримав в руках ;D так і познайомились))))))

Golem

Нині ранком сусід: "Привіт. То ти Голем?". Був він з друзями в Лощині, там побачив напис Експлорер, зайшов, почитав. Впізнау мою пику :) Файно собі поговорили, запросив го на вилазки.
Дігери всіх країн єднайтеся!

axizep

буде хохма якшо одного дня так люди зі спецслужб когось зустрінуть невзначай... :-X ;D
Slavko

Stinger

вже зустрічали, там в нас все чотко! ;D

_BuR_

Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

Golem

"Наш человек, наш" (с)Остров Сокровищ

Ромель?
Дігери всіх країн єднайтеся!

_BuR_

Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

248 Гості, 0 Користувачів