Відгалуження на Стуса (Полтва)

Автор Fenriz, 07.03.2010 03:48:49

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Fenriz


Stinger

Ггг! весело вас Рой висадив на ізмєну біля білої скелі! ;D Експлорівці навіть під землею можуть дуже випадково зустрітись)))

Golem

Молодці. Поставив +. Маюк кілька питань до Фенріза.

1 - Скільки часу ви йшли безпосередньо по Стуса
2 - Які бачили люки, сходи назовні
3 - чи піднімалися, робили привязку до поверхні
4 - Чи знайшли місце де можна було б спуститися безпосередньо в стуса

Ше файно було б щоб Рой і бригада написали шось від себе :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

 ;D Та...могли б цілком зустрітись. Чув і ваші голоси. Світла з вашої сторони не було. Я в той час показував знайомим дівчатам той кавалок полтви, що на Скельній. Побачив сліди свіжі в мулі, щось подумав собі що це точно експлорерні сліди, точно не чужі. Ну хтож ще?))
Був б сам тоді, вас б догнав. Така собі "Встрєча на Полтвє" вийшла б ))))))

Від мене жирний плюс за нове досліджене місце +
Meine Ehre heißt Treue

Fenriz

1 - Скільки часу ви йшли безпосередньо по Стуса
інсталювались в 23.00, вилізли в 02.20, але ше на стуса багато часу пішло на фоткання і перепочинок )

2 - Які бачили люки, сходи назовні
на стуса аж 1 аварійний вихід, досить глибокого залягання, до нього ведуть сходи, а потім люк, але його не вдалось зрушити з місця.

3 - чи піднімалися, робили привязку до поверхні
можна по самій стуса позапускати в центральні люки на дорозі якісь шнурки, тоді можна буде орієнтуватись.
зігзаги думаю є в районі желізнодорожнього технікуму, чи перед ним

4 - Чи знайшли місце де можна було б спуститися безпосередньо в стуса
мав би бути вихід біля входу в парк снопківський, де зара розрито

Golem

Поняв, дякую. Під землею відстані інакші. Може бути шо той зі сходами і люком - то і був біля парку? Бо сходи просто так не роблять :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Fenriz

нє, сходи по лівий берег якшо йти проти течії) зрештою, бери лома пробуй, може тобі вдастся відкрити портал)) грубою силою

inkognito

дякую, +. На Стуса марно в суботу вхід шукали, певно дійсно засипаний. Треба повторити подорож із прив'язкою до місцевості.
Resistance is futile

Roy

Цей портал на Стуса має знаходитись, навпроти басейну. Треба детально оглянути цю ділянку. Попробую копанути там.
Meine Ehre heißt Treue

still

Цитата: Roy від 07.03.2010 19:45:15
Цей портал на Стуса має знаходитись, навпроти басейну. Треба детально оглянути цю ділянку. Попробую копанути там.
Там де був колись квадратний отвір, зразу біля дороги? Він накритий бляхою і трохи присипаний землею.

Roy

Той що я знаю знаходиться одразу за парапетом пішохідної частини, по праву сторону йде дорога наверх до стадіону
Meine Ehre heißt Treue

still


inkognito

тему про Розкопки - В Плани пліз! Треба копати!
Resistance is futile

Golem

Передивився фотки - реально приторчав. В Ніка як завжди виходить дуже кульно, а сам колектор - справді якийсь особливий. Місцями виглядає ніби він в Припяті і сюда давно ніхто не спускався, там де злив - таке враження шо сцить велетенська тварюка, згини і повороти - як в центрі, а оброслий вхід - як в фільмі про вампірів. До речі, на карті міськради

До Роя: А ви в центр часом не заходили? Цікаво чи висить ше шнурок :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

ЦитуватиДо Роя: А ви в центр часом не заходили? Цікаво чи висить ше шнурок
Ні, були тільки на Скельній. Якось на майбутній вилазці треба скласти маршрут від Стуса до Оперного, глянемо.
Meine Ehre heißt Treue

Fenriz

якщо вірити карті міськради, то цей чудовий зігзаг розміщений на перетині вулиць СеВЕРИ _ КУБІЙОВИЧА. от і маєму мінімальну привязку

Golem

Зачотно полазили, молодці! Вибачайте шо я з вами не зміг, але реально був мертвий ввечері.

Чекаю з нетерпінням фоток. І ше був би вдячний якби ти скачав з пікаси мою карту Полтви, донаніс на неї всі нові ділянки і залив її назад мені. Бо зараз маємо досить точну карту, яка, між іншим, значно точніша ніж на карті Міськради :)

Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Фото Nick_c3 мегазачотні. Йому потрібно робити персональну фотовиставку!!!
Дігери всіх країн єднайтеся!

still

Фотки - супер! +
Там, де вхід в парк Залізні води, є бетонна воронка, в яку стікає струмок з парку. Від неї в напрямку дороги іде труба, з якої чути сильний шум потоку колектора.

Roy

Та, фотки найс, дуже характерно! +
Meine Ehre heißt Treue

218 Гості, 0 Користувачів