Відгалуження на Стуса (Полтва)

Автор Fenriz, 07.03.2010 03:48:49

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Молодці, всім залік! Маю два питання:
А що саме з Hel_2 сталося, повпливала колекторна атмосфера, чи несвіже повітря?
В якому місці колектору розташована табличка з написом?
Meine Ehre heißt Treue

Hel_2

2 Roy. Та все норм, мені ще до колектора ставало не пособі. Так що це не від колектора точно ;)
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

ZED

Цитата: Hel_2 від 13.05.2012 12:07:21
Та все норм, мені ще до колектора ставало не пособі. Так що це не від колектора точно ;)
А про такі речі треба було повідомити завчасно. Чому ми тільки зараз дізнались, що тобі було зле до спуску в колектор?

Цитата: Roy від 13.05.2012 09:15:18
В якому місці колектору розташована табличка з написом?
Приблизно в цьому місці.

Bottlehunter

Класний підземний похід вийшов! І те, що всі в зв'язці йшли було дуже мудро - від "зашпортатися і замочитися" не рятувало, але від "з'їхати вниз по стрімкій течії" - однозначно. Крім того, якщо всі "об'єднані в одне", посилюється відчуттє відповідальності за друзів, ніхто не відставав і не затримував товаришів. Темп усім задавав ZED, що незмінно пер попереду акі БеТеЕр, розчищаючи бахілами намул і з костильом віддалено нагадував кота Базіліо ;) Сміх-сміхом, але без надійної опори йти по вузькому, вкритому намулом хіднику майже нереально. Випростатися на повний зріст в Залізній Воді можна тільки в двох місцях - біля зливного колодця басейну "Динамо", де ми відпочивали і перечікували, поки вода спаде, та на 20-метровій ділянці колектора значно нижче по течії. До речі, те, що було в нас під ногами, дуже нагадувало мені оповідання Стівена Кінга Gray Matter, де чувак спочатку напився зіпсутого пива, потім перетворився на щось, схоже до купи сірого смердючого холодцю, почав їсти здохлих котів, а  в кінці взагалі вирішив розмножитися поділом))) Я трохи замочив дупен, коли підсковзнувся на тому сірому гумні і впав, здіймаючи фонтан бризок і шуму. Таким чином вдруге обмився водами львівського колектора.

Я фоток, на жаль, не зробив, фотоапарат сів ще до спуску під землю. А найбільший кайф - це побачити над собою небо, вилізши із люка на узбіччі опів на п'яту ранку...


ЦитуватиКришка тамтешнього порталу найтяжча з усіх, що я колись відкривав, але воно було того варте. Ліворуч Залізна вода, праворуч Сорока, позаду Полтва


Тут я не згідний. Ліворуч таки Залізна Вода, праворуч - Вулецький потік. Він же і під Сахарова тече, колись формував кілька ставків, з яких зараз залишився тільки один, на його місці був збудований "Медик". Сорокою вони стають після злиття, Полтвою - після злиття з Пасікою під проспектом Шевченка.
Най жиє Гуцулія!

Golem

Цитата: Bottlehunter від 13.05.2012 15:47:31
Тут я не згідний. Ліворуч таки Залізна Вода, праворуч - Вулецький потік. Він же і під Сахарова тече, колись формував кілька ставків, з яких зараз залишився тільки один, на його місці був збудований "Медик". Сорокою вони стають після злиття, Полтвою - після злиття з Пасікою під проспектом Шевченка.

Погоджуюся, історично так. Хоча, як на мене, кликати тепер то все Полтвою значно простіше :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

401 Гості, 0 Користувачів