Розкопати підземний хід на Стуса

Автор Roy, 07.03.2010 20:44:05

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

zelja


YserL


Fenriz

вхід в колектор є на території 27 школи.. тому думаю люк мали б якось символічно хоча б прикрити, щоб дітиська не полізли в нього.
якщо лізти в той колектор, то потрібно лише глухої ночі, коли студіки і населення нового львова вляжеться спати. там рівні підйому води дуже відчутні через вузький тунель + течія там швидка

still

Обережно! Там, де був колись напис "Висока напруга" може і є ця висока напруга. На горі, на місці снопківського парку раніше були цегельні, може тут була підстанція. Та й трохи далі по Стуса помічав невеликі стовпчики, якими позначають прокладений в землі кабель.

SANECKA

Ну то, що коли точна дата і час проведення розкопок? ???

Roy

Дійсно, коли? Пропоную середу ввечері або ж дуже зранку. На вечір година девята десь. Кому як зручно?
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

я думаю що зміг би ввечері - але краще в четвер

SANECKA


Stinger

Хочу долучитися до цієї благородної справи, рити люблю і всі то знають, тільки маю проблему - працюю зараз з 12.00 до 22.00, можу під'їхати туди на вєліку, але після 22.00 тільки, то як би то можна було б краще узгодити?

Roy

можна й після десятої. Узгодьте тільки день, мені підходить все крім четверга та бухідних
Meine Ehre heißt Treue

Fenriz

середа 22.30. то рити чи вихід шукати ?? аперед тим як рити, то треба за світлої пори хоч місце амітити де рити

Roy

Був сьогодні у справах на Стуса, вирішив оглянути місце засипаного отвору.
І так так сталося, що після побаченого вже руками хотів відгребти ту землю та залізти всередину, тому що виднілась там невеличка дірка через котру було його видно хід. На вхід в колектор не змахує. Рити там небагато.
Подумки я вже там всередині ;).
Отже, чим швидше тим краще. Можна сьогодні, якщо ні то на завтра о 22:30.
Meine Ehre heißt Treue

zelja


Stinger


Roy

Ну і на майбутнє, залишається ще також недосліджена територія пагорбу а також околиці вулиці Кримської.
Meine Ehre heißt Treue

Fenriz

завтра на 22.30 на всяк випадок беріть хімзу та ліхтарики) хто має лопатки

SANECKA

Я теж йду!! А де місце зустрічі,прямо біля обєкта розкопок?

Roy

Цитата: SANECKA від 21.09.2010 22:51:05
Я теж йду!! А де місце зустрічі,прямо біля обєкта розкопок?
Завтра зранку всі зідзвонимся та узгодимо деталі. Я подзвоню.
Meine Ehre heißt Treue

deadmeat

Мені тож подзвони, постараюсь приєднатися
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

Fenriz

зустріч навпроти входу в бар, біля пласмасової корови, зправа від входу в басейн)))

512 Гості, 0 Користувачів