Прогулянка по Личаківській

Автор SANECKA, 10.03.2010 21:45:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

SANECKA

Сьогодні вирішили трохи пройтися по вул.Личаківській і її околицям.Був:-),Ростислав і я.Спочатку зайшли на Короленка, щоб подивитися на той бомбік який я описав тут. Всередині через грати побачили паркет і дійшли такої думки що то може бути просто погріб який використовує інтернат.Недалеко від того місця знайшли якийсь фундамент з діркою вниз. Я взяв в Смайлика ліхтарик і вирішив провірити це підземелля. Всередині було трохи сміття,а саме підземелля виявилось  дуже малим .Чимось нагадувало по формі Дойчландській бомбік, трохи пройшовши виявив засипаний прохід. Зробили висновок, що то просто якісь старий підвальчик.
Далі ми пішли по спортивних площадках де знайшли пластмасовий каналізаційний люк. Я дуже здивувався бо ніколи раніше не бачив таких.
Вирішили трохи дослідити територію медінституту. Нічого дуже цікаво не знайшли крім одної розваленої і засипаної ВШ, ну і ще пару дестроїв. Залізли під балкон одної будівлі думаючи що в кінці тунелю знайдем щось цікаве,але крім медичних бутилочок і добре замаскованого великого бутля нічого не знайшли. А ту здорову бутилку напевно хтось собі заховав бо добре замаскував її в мішок.Ще на території знайшли гермодвері  відкриті, але за ними була решітка закрита на колотку, тай звідтам дуже не приємно пахло каналізацією..
Далі зайшли на територію ботанічного саду на Погулянці. Там також я трохи пофоткав територію і озеру. Після цього вирішили розходитись. Я по дорозі додому ще трохи зафоркав Личаківську в нічному русі.
Хоч нічого суттєвого не знайшли, але пройшлися добре. Думаю ще пару раз сходити в той район на розвідку,можливо на слідуючий раз знайду щось цікаве.
Обговорення тут.

SANECKA


323 Гості, 0 Користувачів