Наклейки Експлорера

Автор YserL, 09.03.2010 22:37:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

YserL

Макет наклейок на машину. Заватра попитаю скільки буде то коштувати і за технологію. Бюджетний варіант лазерником на плівці для офсетного друку.

Fenriz

а якщо то в кольорі зробити (чи воно вже є в кольорі?) ??

Roy

Ось моє бачення того  і візуалізація цієї наклейки:
Перший та другий варіант -  вирізані букви, за допомогою плотерної порізки на плівці Оракал. Переваги: дешевший варіант, вибір плівки, кольорів, відмінна стійкість. Непогано б виглядало на задньому склі авто, й не тільки там, та  й універсальніше.
Третій, та четвертий варіант - овальна наклейка, друк на самоклеючій плівці за допомогою сольвентного друку.

Meine Ehre heißt Treue

Golem

Мені подобається 2 варіант. На Скло принципово не хочу :) Єдине моє особисте вподобання щодо розміру - не повинно кидатися в очі, довжина в районі 7,5см, висота пропорційно до цього. Зрештою, можна наробити і тих і тих, розійдуться полюбе.

Щодо 1 і 2 варіантів - нашо різати букви? Просто друкуємо на прозорій плівці і клеємо на задню кришку багажника :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

YserL

У PDF розмір 7см на 2,2 см. Друк на прозорій плівці, сьогодні зайду спитаю чи можуть на самоклеючій плівці надрукувати. Колір якщо лазерний друк чорний, якщо на основі термотрансферних смол залежно від кольору плівки.

Lesyk

мені теж подобається варіант 2 але на прозорій плівці

ostik

мені більше 2-ий варіант подобається. я б собі на чорний скутер наліпив би ;D

Roy

ЦитуватиЩодо 1 і 2 варіантів - нашо різати букви? Просто друкуємо на прозорій плівці і клеємо на задню кришку багажника
На прозорій плівці таки буде простіше, але головне щоб надрук не вицвітав на сонці.
А на рахунок вирізаних букв - вони одним блоком переносяться через монтажну плівку, що не несе в собі складності.

Треба в роботу кинути лого кількох розмірів, універсально, щоб усім підходило на різний транспорт  ;)
Meine Ehre heißt Treue

STALKER

можна буде замовити собі наклейки?

zelja

Цитата: STALKER від 10.03.2010 17:34:08
можна буде замовити собі наклейки?
Спочатку потрібо якто  кажеться дійти до спільного рішення. А потім  з задоволенням замовляй

Golem

Всі наклейки є красиві. Зрештою, клеїти можна не тільки на транспортні засоби, а й на холодильники, шафи, рюкзаки і все решта :) Головне не клеїти їх в трамваях, тролейбусах, на стовпах та зупинках. Бо там своїх вистачає :) Тому друкувати слід всі з них, а потім бажаючі най приходять до шановного пана YserL і вимінюють їх собі :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER

Цитата: zelja від 10.03.2010 17:37:30
Цитата: STALKER від 10.03.2010 17:34:08
можна буде замовити собі наклейки?
Спочатку потрібо якто  кажеться дійти до спільного рішення. А потім  з задоволенням замовляй
мені все подобається.

Martin

Слава Україні

YserL

Оракалом не вицвіте на сонці, єдине що вирізані букви зверху покрити прозорою плівкою. Десь за 10 грн буде декілька наклейок, якщо розміщу щільніше буде більше. Єдине визначтеся які кольори. Багато оракалом переклеїв табличок, найдороще в них це прозорий акрил.

zelja

Я за прозору плівку!

ostik

я також за прозору плівку. :)

Akella

прозора плівка  краща,нема різкого контрасту з поверхнею на яку клеїться,відповідно і виглядає гарніше і акуратніше
Akell me nice!

Sunkatalano

Я теж думаю, що на прозорій плівці буде оптимально)

Lesyk

я так думаю, шо краще буде друкувати як і 2 варіант (шоб клеїти на машини і т.д.) а також 3 та 4 менших розмірів шоб можна було їх леїти на каски, хімзи і т.д...бо мені здається шо 2 варіант на касці буде по-дурному виглядати...

Martin

Доречі , а будуть ше робитись футболки експлорера??
Слава Україні

95 Гості, 0 Користувачів