Наклейки Експлорера

Автор YserL, 09.03.2010 22:37:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

:-)

Можна вважати за "Після". Це в робочому положеннні. Але наклейку за кілька днів довелося здерти - робота ніяк не клеїлася. Після того всьо пішло по салідолу. Я натякав на нефеншуйну ауру, якою зарядив наклейки Roy, але Roy каже, що це все "дух форуму". :)


Після мало б виглядати із шаром вугільного пилу із "подряпинами" від пальців та іншого до чого млогла б торкнутися голова моя. 8)
Декольтем своїм мене манила.

GreenLION

Мене влаштовує будь-який варіант!
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Dima_Bear

Дякую ROYю за надані наклейки, якщо ще будуть то візьму.

Golem

Легендарний Тавроліт який мужньо терпів всі наші вилазки і далеко не легких Експлорерівців на задньому сидінні і досі на ходу. Як і фірмова Наклейка, яку за ці майже десять років так і не змогли подолати ні сонце, ні дощ, ні сніг ні навіть Керхер!





До речі, як я її клеяв:

1) Клеїмо на чисту! машину
2) Знежирюємо місце спиртом
3) Чекаємо щоб добре просохло
4) Нагріваємо його феном
5) Відриваємо наклейку акуратно пінцетом і легенько притуляємо до кузова, теж пінцетом. Щоб не попав жир на краєчок!!! Інакше дупа буде...
6) Шматкою розпрямляємо наклейку від краю до краю щоб не було пухирців. Особливо уважно і ретельно притискаємо краї
7) Готово!

Ромчик, бачив твою жигу недалеко. Поділися як ти клеяв наклейку.

І, до речі, скоро мають бути нові наклейки. Деталі знає Рой.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Всім привіт!
Отож, свіжі наклейки готові до використання!

Їх сміло можна клеїти на будь які поверхні, в т.ч. на автомобіль.
Напишіть будь ласка нижче, +1 кому відкласти, згодом десь придумаю здибанку, де й заберете. Або ж, пишіть в пп тут чи в телеграмі, домовимось.

А! І головне, сфоткайте місце, де наклеїли її :)


Meine Ehre heißt Treue

Golem

+2 заберу на форумі видавців

Ну і все що залишиться я б роздав наприклад в себе на роботі
Дігери всіх країн єднайтеся!

Electri4king

Хочу зо три штучки
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Svyatodiy

Також зарезервую три штучки
Крутіть колесико!

Stinger


Dima_Bear


Блондинка в кедах


Sunnyman

Та і я би зо дві взяв, якщо ще є

Roy

Наклейки є і в кількості.
Завтра буду на книжковому форумі, з 13:00 до 20:00, 116 площа, біля лівого крила палацу Потоцьких.
Крім мене також буде Golem, до неділі включно. Чи він чи я, видасть наклейки. Графік з 10:00 до 20:00, в неділю до 19:00.
Meine Ehre heißt Treue

Drusja

+2 наклейки, якщо є.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Golem

Наклейка доволі непогано дивиться на чорному фоні. ПОбачимо якшо рік переживе і не вигорить чи відлетить то буде з неї толк.















До речі, хто має якусь хорошу ідею куди пристроїти табличку з дослідниками Львова?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter

Цитата: Golem від 27.09.2018 12:51:46
До речі, хто має якусь хорошу ідею куди пристроїти табличку з дослідниками Львова?

На твій майбутній бункер, звісно  ;D
Най жиє Гуцулія!

Vasi4


Golem

Дякую за бомбезне фото. Признаюся чесно - не знежирив і не грів феном. Тому наклейку треба буде регулярно поновлювати ;) Ну або як мінімум перевіряти чи вона не вицвіла на сонці. Назагал то місце веншуйне, наверху просторо і затишно, гарні краєвиди. Тепер спробую роздивитися наклейку в телескоп з дому
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Кому ще наклейки?
Ще є і та в необхідній кількості.
Meine Ehre heißt Treue

Андрій74

Якщо можна,відклади штучок 5-6. Дякую.
Най го качка копне...

115 Гості, 0 Користувачів